Malcolm X hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugün Malcolm'ın şehit edilişinin yıldönümü 47 yıl önce şehit edildi. Profil resmimden de anlaşılabileceği gibi kendisine çok büyük hayranlığım var. Bana göre o hem inançları uğruna canını verebilecek bir dava adamı hem birçok kişiye ilham verebilecek bir düşünür hem de binlerce insanı peşinden sürükleyebilecek bir liderdi.

Güncellemeler:
Bu Malcolm'ın hayatının anlatıldığı filmin son sahneleri şehit edilişini de canlandırmışlar.Filmin sonunda şiirsel bir anlatım eşliğinde kendisinin gerçek görüntülerinden kareleri de izleyebilirsiniz link

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle insanları dünyada fazla barındırmıyorlar.:(

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin tekrar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Malcom X hayatın gerçeklerinden gül bahçeleri yaradan bir insan. Haksızlığa boyun eğmeyen cesur bir insan. Ya kısacası onu anlatmak çok zor.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim kardeşim?anlatmak zor ama güzel tanımlamışsın özellikle haksızlığa boyun eğmeyen cesur bir insan diyerek

• Ben teşekkür ederim kardeşim. Böyle önemli insanları hatırlatarak , hayat mücadelesinde biraz daha hırslandırdığın için.

• Allah rahmet eylesin , saygı duyduğum birisi .

0|0
    0|0
  • Gereksiz ve boş insanların ideal olarak görüldüğü şu dünyada Malcom X gibi insanların küçük görülmesi ve bilinmemesine olumsuz yönde bakıyorum ve aynı zamanda da bu adama ilgin ve sevginden dolayı seni tebrik ederim.Malcom X gibi insanların alacağı ödül bellidir, bize söz düşmez.

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum kardeş..O yüzden sadece Allah rahmet eylesin diyecem..

0|0
    0|0
  • Büyük insandı..

0|0
    0|0
  • "I have a dream" Hayatını araştırdığımda takdir ettiğim bir adamdı. Allah rahmet eylesin diyelim.

0|0
    0|0
    • "I have a dream" sözünü Martin Luther King söylese bile aynı rüyanın savaşını vermişler.

• Evet karışmış karakterler :) Teşekkür ettim Lusa.

• iyi bir liderdi

0|1
    0|0
Yükleniyor...