Eski sevgilini gördüğünüzde heyecanlar mısınız?

Erkeklerr soru sizee... :) Eski sevgilini gördüğünüzde heyecanlar mısınız? ya da ne biliyim duygusal anlamda bişeyler olur mu içinizde bir anlık düşünür müsünüz ogün onu ? Eğer uzaktanda olsa akrabaysanız düğünlerde vs. gördüğüzde özelliklee?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgiliye göre değişir gerçekten sevmişsin ve severek ayrılmışsan için parçalanır emin ol ama sıradan bir eski sevgiliden bir cacık olmaz ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eskisi kadar samimi olmayan bir dost olarak hissederim

2|0
    0|0
  • zamanında neden bitmiş onu da söylede bilellim?

0|0
    0|0
    • onun ailesi yüzünden:) ve birazda askerlk zamanları yüznden..:)

• sürtüğe bak derim burdada karşıma çıktı

0|0
    0|0
  • düşünürüm tabi gelir aklıma..napmış nasıl olmuş diye..

0|0
    0|0
    • düğünlerde felan gördüğün zaman ne hissedersin peki, eğer sen ayrılmışsan bir salaklık yaparak sebepsiz yere :)))

• yok artık yaa :D :D

• heheh tamam ben şaka yapıyorumda hakketen taş gibi olduysa düşünede bilirim yane :P

• önce kalpten gidip selir :D şaka biraz heycan yapar ama en fazla 5 dk sonra geçer umursamazözelikle kız erkegi terketmişse

0|0
    0|0
    • hayır o .. sebepsiz hemde :)

• hmmm

• bi yabancıdan farksızdır.

0|0
    0|0
    • zamanında çok sevmişsen sana hiç bir yanlış hareketi olmamışsada mı ?

• öyle bişey olmadı :) birinden soğumak için bir yanlışını görmek gerek :)

• ama bu bana dediki : ben artık eski ben değilim ya bilmiyorum bu ilişkiden soğudum yapamıyorum bilmem farkındamısın soğukluğumdan davranıslarmdan ama olmuyo bir türlü eski ben yok artk bunalıp duruyorum brda kafayı yiycm artk sna laik bir insandeğilm bu yzden hayatnda yer almıcm eskisi gbikafamı toparlayamıyorum doğru dzgn davranmıyrum çok kötu bunaldm bu bunaltılı halimin kahrını çekmemelisin ilk bşlardakiben yok..Asker bu ara..Bu zamanakdr tek yanlş bir hareketm olmdı ona karsı, oda byle dşünürdü

• eski sevgilim eskide kalmıştır...birdaha aklıma gelmez..

0|0
    0|0
  • ben '' hay amk nerden çıktı yaa'' gibisinden bir düşünceye kapılıyorum... görmek sitemiyorum yani görmek istemiyorum değilde karşılaşmak istemiyroum diyelim

0|0
    0|0
    • neden ki ? akrabaysanız o onun elinde veya senin elinde değildir ki mecbursunuzdur karşılaşmaya

• pişmannn olsunnn görüncee köpekkk gibiiiii :D tek istediğimm buuuu ! çok acımasızım bu konudaa..:D

• olmaz ama :D senden kaçıyor diyorum sne pişman olsun diyrosun :D sen eklesene bir ordan konuşalım:d reklam olduk burda:d

• Kendimi 1 tık daha iyi gibi gösterirdim.

0|0
    0|0
  • tabiki heycanlanırdım eğer o benim için önemli birydise

0|0
    0|0
  • duygu seline kapılıyorum sonrada diyorum ki bu şeklini şemalini zktiğimi çok mu aramıştım ben

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal sinirlerime hakim olamam

0|0
    0|0
    • neden?

• sanmam günahını alma hemen

• inşallah dediğin gibidir, 6 ay var gelmesine..

Kızlar Ne Diyor 1

• Benzin döküp yakmak isterim :)

0|0
    0|0
    • Ama merakta edersin dimi acaba ne hissediyo diye:)) şahsen ben öldürmek istesem bile merak ederdimm

• Pişmandır zaten :)

• nedenn :)

Yükleniyor...