Nişanlı bir adamın sınırı ne olmalı?

Nişanlı hatta çok yeni nişanlı bir adam nişanlısına her zamanki kadar ilgili tatlı dilli her hareketi aşkla dolu iken iş yerinde bir bayan arkadaşı ile fazla samimi ise altında bir şey aramamak gerekir mi?iş dışında görüşmüyorlar ama iş yerinde dibinden ayrılmıyor.sürekli gülüşüp eğleniyorlar yemekleri beraber yiyorlar çay kahve molaları beraber.hatta o kızın rahatını düşünüp koruyup kolluyor.bazen kıskanıyor ama bunu kardeşi gibi gördüğü için yaptığını söylüyor.iş yerinde olan basit bir dostluk mu yoksa endişe duyulacak bir durum mu sizce?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• hislerine guvenip altinda birseyler araman dogru olur ben bayan arkadaslarimi hic kiskanmadim kendileri yardim istemezlersede onlari korumadim yani ben bekar birisiyim o nisanli iken birisinin üstüne bu kadar düsüyorsa üstelemek gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gayet normal, benim de iş yerinde çok iyi anlaştığım kızlar var, beraber yemekte yeriz muhabbette ederiz, şüphelenecek bir durum yok bence.

0|0
    0|0
  • yani bazen iki insan arasında bir çekim olmadan iyi anlaşabiliyorlar..illla sevgili olacaklar diye bir durum yok ...ama şahsen bir erkek hele sevgilisi nişanlısı eşi varsa aradki mesafeyi korumalı diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • bence bir erkek bir bayanla o kadar samimi olmamalı. illaki biraz mesafe şart. zamanla işin rengi değişebiliyo

0|0
    0|0
  • bence sende başkalrına bak durma öyle ;)))

0|0
    0|0
  • aldatılmaya a hazır ol!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Koruma koskoca isyerindeki binada onami dusmus? Bence art niyet ara en azindan ne oldunu evlenmeden once ogrenki hayatin kararmasin. Erkeklere guven olmaz bu bidaha onun kaniti iste...

1|0
    0|0
  • mantığım endişe edilecek bir durum yok diyor ama kızsal hisler yok mu, hep haklı çıkarlar...

0|0
    0|0
  • hahahaha gerçekten komik bu erkeklerin savunma lafları. Kardeşmi ? peh :D:D bu erkek o kıza çoktan göz dikmiş canım bunların görüşmelerinin işle sınırlı kaldığını hiiiç sanmıyorum. hadi seni kandırdı görüşmedikk iş dışında dedi. yakında mutlaka görüşmeye başlayacaklar. kanmayın bu gerizekalılara ya nolur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...