Adam olana koyar mı bu sözler

sen benim için ÖLÜSÜN artık zavallısın zavallı şekilde öldün adice ve kalleşçe öldün senden iğreniyorum aklıma yaşattıkların geldikçe midem bulanıyo nasıl bir hataya düşmüşüm diyorum şu okunan ezanların hürmetine rabbim bana yaptığını öyle bir yaşatsın ki sanada birini ölesiye sevip kullanılmanın bedelini ödettirsin hiç bir hakkım helal değil sana hiç bir hakkım şeytan görsün yüzünü ! rezil ve pislik herifin tekisin sen benim herifim olmayı beceremedin. ! birdaha ne hakkımda konuş ne bana yaz ! nede sana yazarım ölülerle zaten konuşulmaz !

Güncellemeler:
iyi ya da kötü yorum yapan herkese teşekkür ederim

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Çocuk cok fazla takmaz sanırım

0|0
    0|0
  • Adam da sana "ok" yazar. Sen de bu kadar uzun yazmaya uğraştığınla kalırsın.

0|0
    0|0
    • bana ne yazıp yamadığı umrumda değil ben içime atsaydım daha kötü olucaktım ne hali varsa görsün bundan sonra

• demesen daha iyi eğer bu kadar kötüyse bunu arkadaşlarına gösterip gülerler

ama cok gondermek istiyorsan ölüm kelimelerini sil bari

0|0
    0|0
  • bunları yazman dahada mutlu etmiştir onu emin ol...çok fena koymuşumda baksana çirkef çirkef yazıyo diye düşünmüştür...olgunluğunla sessizliğinle bence daha iyi koyabilirdin sen ona

0|0
    0|0
  • sadece umursama bak ozaman neler oluyor gör.. kimsenin hakkı kimsede kalmaz merak etme.. ama asla beddua etme yaradan beddua yı sevmez

0|0
    0|0
  • bunlar sıradan cevaplar belkı guldurebılır onu kısa bı cumle kur yeter bir söz vardır '' Bazen öyle bir konuşacaksın ki karşndaki cevap veremeyecek.Bazende öyle bir susacaksınki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek.'' diye. öyle işte

0|0
    0|0
    • bundan sonra onu görmezden gelicem

• çocuğun çokda umrundaydı :) sen böle şeyler yazınca demekki çocuk suçlu ve bir takım şeyleri göze alarak yapmış bunları

0|0
    0|0
  • adamım ama açık konuşayım.Skime takmamamın yanı sıra gülerim.Fena gülerim hemde.Kusura bakma asndasdmas

0|0
    1|2
  • Gece gece bayağı sinirlenmişsin. Sakin ol :)

Sana karşı yaptığı ciddi bir hataysa okunan ezanların hürmetine, rabbine şükret boşver.

Dünya hayatı işte erkek dediğin bugün var, yarın yok. Değer mi :)

0|0
    0|0
  • dogrusu şu ki adamsa koyar ona

0|0
    0|0
    • inşallah adam sanmıştım ama belki koyar koysunda

• terkeden birisine yapılacak en büyük hakaret görmezden gelmektir...

0|0
    0|0
  • Kullnip terketti sanirim sni

0|0
    0|0
    • evet

• :):):):) arada virgül olmayınca yanlış anlaşılıyo. sen o kişiyle irtibatı tamamen kopar. o yakın zamanda azmanlaşınca gene seni arıcaktır. it gibi yerde sürüncektir ama sakın aldanma, sonuç gene aynı olcaktır. onun için çok dikkatli olmalısın. yaş kaç? okul ya da iş var mısende

• 22 iş vardı istifa ettim çıktım evden çıkmıyorum depresyona girdm resmen

• Bu kadar yazacagina "internetin kopsun" yazsaydin.

1|0
    0|0
  • sakin ol. su an ki duygularınla bunu yazıp yarın pişman olma. insan oglu beşerdir aklı şaşandır. bugun bunu yazıp yarın bunun pişmanlıgını yasarken bunun özrünü dilerken bulma kendini. bulanı cok gördüm ben sahsen. öfke ile kalkan zararla oturur.

su an incitmek acıtmak istiyorsun. kendine göre haklısındır. bunu yapmak icin bunca agır yükler anlamlar tasıyan cümleler yerine sadece sus..

susmak emin ol bunlardan daha cok koyar ona daha cok yakar canını...

0|0
    0|0
    • gönderdim artık sen onun bna dediklerini bir bilsen hiçte özür dilemem şeytan görsün yüzünü

• sana göre. söz gümüs ise sukut altındır neden demisler sence?

sustugun icin onda bir eziklik hissi olusurdu bir süre sonra onda. sen susmaya devam ettikce bu his büyür büyür büyür. sonra ataga gecer cevap alabilmek icin. saldırır bir nevi. ses sustukca kendince cılgına döner icine dert olur. ta ki sen cevap verene kadar..

sen yazdın simdi o yazar sen yazarsın o yazar sürer gider. ta ki yorulana dek.

• inşallah yazarda ben bidaha yazmam

Kızlar Ne Diyor 8

• "Anlayana sivrisinek saz,anlamayana davul zurna az" demisler.

Anlamak isteyene bir söz yeter yani...anlamak istemeyene ya da arsiz olana roman yazsaniz bile ne fayda...önce bunu bir düsünün derim.

0|2
    0|0
    • öyle ama artık yazdım :/

• çabalıyorumm gerekirse pskyatriye gidicem çok teşekkür ederim

• Rica ederim...psikiyatrlik bir durumunuz oldugunu sanmiyorum ama bir psikolog ile görüsebilirsiniz,sizi yönlendirirler zaten.

insallah iyi olursunuz,iyi sabahlar

• Bensiz kalinca birkez degil binkez ol git oyle sev ve terk edil benim gibi yasiyarak olumu sende tat. Ama bazilari adam degil arsizin ar nesine yagmur yagmus kar nesine hesabi olur ;)

0|0
    0|0
  • sen benim herifim olmayi beceremedin. ! kahkaha atmazsa adam degildir.

0|0
    1|0
    • mektup yazmıştı canım sonunada herifin mesut yazmıştı o bizim aramızda

• aldık artık napalım safız insanız inandık

• hala safsin yanliz. adam bana neler yapti diyorsun üsenmeden yarim sayfa mesaj yaziyosun. yani adama sen benim icin cok degerlisin mesaji veriyorsun. gayet kahkaha atilacak bir mesaj. biriyle oynayip atsam böyle bir mesaj yazsa zikimde olmazdi. yorma kendini.

• Bunu ona yazman bile hata , değer verdiğini çok belli eden kelimelerin birleşimi .

0|0
    0|0
  • kaale bile almaz çünkü anlayacak adam bunları yaşatmaz.

0|0
    0|0
  • Koyacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • birşey söylememek daha etkili

bunları bana söylensen he he der geçerim seni

0|0
    0|0
    • bundan snra bir şey söylemiycem içimde kalcağına dedim napayım

• sadece şerefsiz yaz yeter

0|0