Kafayi yicemmmmm bu urunu nerden alabilirim???

Arkadslar bn bir bayanim oncelikle sevgilmle ortak hesap bu..ya ben arzumun ar 546 sac duzlestiricisini ariyorum aylardr ne magazalarda bulabildim İzmir alanya antalya hicbirindee hemde simdi netten bakiyorum yok yokkkkk! Bu urune nerden ulasabili hayatimin en guzel duzlestricisydi ama bozuldu ve yenisino bulamiyrumm bir el atinnnnnn !:((

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Arzum'un kendi sitesine bak

0|0
    0|0
    • Bakttimmm yokkkk :((

• Hayitt onum kadar guzel değil :(ozelligiklrne baktim 546 daha kaliteli veee kizlarr ole bole değil bir kere duzlestrdginz zaman abartisz bir hafta gdio hic boxulmadan ve benim saclarim bonus dusunun artik! Ya bn onu nasi bulucm yardim edinnnn

• arzumun ürünlerini bende severm ama saçta braun kullansan pişman olmasın bence!

Kızlar Ne Diyor 2

• ucuzcu diye bir site var orda var da ama link gönderemiyorum o mu acaba ?

0|0
    0|0
  • üretilmiyor sanırım 547 olarak var

0|0
    0|0
    • Aynenn butun sitelere baktim tek tek galiba bulamiycam :((

• bulamazsın aynı özelliklere sahiptir zaten aramaya gerek yok ki

• Hayr baktim ayni ozelliklre sahip değil..resmen arzumun o serisi sihirli yaratilmis ya :(( hic bir markanin duzlestrcisi onun gbi olamaz arkadslrim yuz liralik makinalriyla degismk istiyolardi o derece

Erkekler Ne Diyor 2

• yeniyim link nasıl kopyalanıyor tam bilmiyorum ama gittigidiyorda şuan mevcut

zaten link kopyalayamıyorum gittigidiyorda mevcut 44tl ücreti var

0|0
    0|0
    • Ya inanmiyorummmmmmm oraya baktim ama yoktuuu :(( 546 modeli oldguna emin misin

• evet ar 546 yazıyordu,üzgünüm ama ilan güncel değilmiş satıcı o ürünün artık üretilmediğini elinde başka modeller olduğunu söyledi

• bende bir ara sevgilim için kitchenette dondurma aparatı aramıştım.Bulamamıştım.Esseyle yumruk yumruğa kavga etmiştim.Nitekim hatun başkasına verdi.Olaylar geride kaldı...dondurma aparatını aldı mı bilmiyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...