Sakal kaşıntısını nasıl geçirebilirim?

Arkadaşlar sakal bırakmak istiyorum fakat 10 günlük olduktan sonra batmaya başlıyor, yoğun kirli sakal bırakamıyorum, en son top sakal denedim hoşuma da gitti ama 3 gün dayanamadım çok kaşınıyordu kestim... Bazıları sakalın kıvırcıklığı yüzünden böyle olduğunu söylüyor ama net bir yol bulamadım çözüm için. Sakala her sabah fön çek diyen var, yumuşatıcı krem sür diyen mevcut ve son olarak uzadığında makineyle kısalt tekrar uzadığında kaşınmaz diyenler mevcut. Bu 3 yöntemi de deneyeceğim. Sizin önerebileceğiniz bir yol var mı? Ne yaparsam sakal kaşıntısından kurtulurum? 1 hafta dayan sonra geçer demeyin o 1 hafta geçmek bilmiyor, uyurken yastığa batıyor, yemek yerken batıyor sürekli bir rahatsızlık hissi.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 3 aydır hiç kesmedim.

0|0
    0|0
    • 10 günlükten sonra kaşınma hissi olmadı mı?

• Az mı kaşınıyordu çok mu? 1 hafta nasıl dayandın? Uyurken yastığa batması, yemek yerken batması vs bunun önüne nasıl geçtin?

• Kaşıyarak elimle. Kaşıyınca düzeliyordu zaten.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Alışınca sakalsızlık garip geliyor insana.

0|0
    0|0
    • Evet sakalsızken çocuk gibi hissediyor insan kendini, ağız burun açıkta sanki.

• sakalın serttir ben hiç uzatamam en fazla 15 gün başlar dayanabilirsen sonra geçiyormuş

0|0
    0|0
  • Bendede oluyor öyle bende çözüm bulamadım sakalla geziyorum iyi oluyor diğer türlü rahatsızlık veriyor.

0|0
    0|0
  • benim sakallarım yumuşacık sıkıntı olmuyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...