Bu adamın bana karşı yaklaşımı nedir?Lütfen yrdım edin erkek

Merhaba arkadaşlar

;Bir buçuk aydır konuştuğum bir çocuk var arkadaş ortamında tanıştık o 22 ben 20 yaşındayım .bayram ve bayramdan sonra iş sebebi ile direk seyahate çıktı bu yüzden 3 haftadır şehir dışında ama hep konuştuk bu süre zarfında.Dakıkalarım ya da dakıkası varsa arardı gün içinde de ya şiir yazardı ya da şiir paylaşırdı.Derken dakikalar bitti sadece şiir paylaşmaya başladı bende halimi sormuyorsun sıkıldım şiirlerden dedim cevapsız bıraktım aradı neden geri çektin kendini noldu dedi derken tatlıya bağlandı kapadık.Gecesı (o günün) iyi geceler yazdım ertesi gün cevap gelmedi mesaj attım cevap gelmedı o gece otobuse bınıp dnucektı seyahatten aradım acmadı tekrar aradım gece 11 de efendım dedi bende neden cevap vermedın kı mesajlarıma cok merk ettım dedı ya gordum ama sey atmadım mesaj dedı anladım dedım .. sonra nasılsın falan dedı kapadım..Bu adamın amacı ne daha düne kadr ben sitem edınce benı arayıp sen hep gül içim de kıpırtı oluyor sen gülünce diyen adam şimdi ne oldude bugün telefonlarıma geri dönmedi

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Sağı solu belli değil işte dengesiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• başkasını bul boşver

0|0
    0|0
  • Az önceki soruyu soran da sensin muhtemelen. Yaşınızı doğru girin bari.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayy nefret ediyorum böyle dengesizlerden. Bir tane de benim başımda var. Ama şutlayacağım az kaldı, ne bu canım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...