YAVRU AMERİKAN BULLDOG ARIYORUM

arkadaşlar yavru amerikan bulldog arıyorum ,yardımcı olun bana :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar başka yavrularda olabilir ama tercihim amerikan bulldog :)
arkadaşlar boxer cinsi köpek hakkındaki düşünceleriniz neler sahibini korur mu , ya da sahibine sadık mıdır diğer köpeklerden daha fazla,bide bunların kulakları dik oluyormuş onu nasıl beceriyorlar :)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Who let the dog's out ?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayvan forumlarına kayıt olup sahipleriyle iletişime geçebilirsin. Böylece alacağın yavruyu daha doğumu öncesinden takip etmiş olursun, küçüklük bakım masraflarını falan üstlenirsin. Annesinden ayrılana kadar da iyi bakılmış olur.

0|0
    0|0
    • ya belçika kurdu buldum öyle amerikan bulldog bulamıyorum ya ,dogo ,pitbull falan çok bulunuyor bizim buralarda ama onarıda beslemek istemiyorum , presa canario buldum bitane yavru oda çok tehlikeli , o yüzden kendi karakterime en uygun a.bulldog

• aynen ilerde sakatlık çıkıyor takip etmediğin zaman :)

• bende Akita veriyorum Japon türü arayan varsa burdan yazsın bari =)

0|1
    0|0
    • haha :) akita fena ya , bende bu amerika bulldogları kendime yakıştırdım tüm gün uyurum beraber , geceleri koşarım parklarda :)

• link gönderilmiyor =)

• Pet shop'lar bunun için var.

0|1
    0|4
    • pet shoptan hayvan almak istemiyorum ufacık kafese kapalı ortamda havasız ortamda hayvanı besliyorlar,biz aldığımızda yeni hayvanar geliyor ve aynı işkenceyi o çekiyor,biz bu hayvanları almazsak yenilerini getirmezler ve hayvan işkence çekmez .

Erkekler Ne Diyor 3

• Sakın pet shop dan falan köpek alma barınaktan al insanlar bir hevesle köpek alıp sokağa atıyo vicdansızlar .

0|1
    0|0
  • arkadaşım internetden arastır bence kesılrıse dık durur ayrıca her kopek koruma yapmaz

0|0
    0|0
    • araştırdımda istediğim bilgi yok ya ben evde yanlız yaşıyorum hem ters bir sakatlık yapmasın bana karşı ,hemde hırsız falan filan dadandığında karşılığını versin havlasın ısırsın falan boxer ev için uygun olduğunu duydum :))

• öyle değil yalnız kalırsa psıkolojısı bozulur yavru alacagım dıyorsun onunle ılgılenm en bırlıkte zaman gecırmenn lazım

• annem gelir ya eve , köpeğe bakması için o sıkıntım olmaz :)

• dostum see uuu dedıgı gibi formları takıp et bende dogo var o sekılde sahıplandım ...

0|0
    0|0
    • hocam form derken anlamadım onu , ya şuan presa canario cinsinde yavrualr buldum adam ücret falanda istemiyor fakat arkadaşlarıma saldırır diye almak istemiyorum gerçi dominant bir karakterim var yani baskınlığımı anlar ama korkuyorum, bu amerikan bulldoglarıda pek tutulmuyor herhalde satımıyor ilgilenilmiyor bu cinsle herhalde :)

• hocam yerim tam amerikan bulldog için hemde geceleri korusun evi ayriyetten şekli hoşuma gidiyor üstelik kavgacı bir yapıda değil tehlikeli değil yani :) durup durduk yerde ısırmaz arkadaşlarımı falan :)

Yükleniyor...