Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım mı M.Ali Aydınlar mı ?

Yarın Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısının son günü. yani yeni başkan yarın belli olacak. ilk defa Aziz Yıldırımın karşısında iddalı bir rakip var gibi M.Ali Aydınlar. tesisleştirmesiyle Fenerbahçe'yi süphesiz Türkiyenni en iyi spor klubü yapan Aziz Yıldırım mı yoksa şike sürecinde sayesinde Fenerbahçe'nin en az zararla kurtulduğunu söyleyen M.Ali Aydınlar mı yarın başkan seçilcek hepberaber göreceğiz. Fenerbahçeli biri olarak kimi desteklediğimi inanın bilmiyorum. peki sizler ne düşünüyorsunuz kim başkan olur ve kimi destekliyorsunuz?

• Aziz Yıldırım.
    50% (3)67% (10)62% (13)Oy Ver
  • M.Ali Aydınlar.
    50% (3)33% (5)38% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Biri şikeci diğeri şikeyi örtbas eden adam...Mehmet Ali Aydınlar TFF başkanıyken Fenerbahçeyi nasıl koruduğunu anlattı ama buna rağmen hiçbir ceza almıyor Aziz Yıldırım döneminde 9 Şampiyonluk gördük diğer kupaları saymıyorum bile o bakımdan inşallah Aziz Yıldırım devam eder

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sadece aziz yıldırım yüzünden fenerden nefret eden bir sürü insan var. Mehmet Ali Aydınlar daha çok sempati uyandırıyor bende. Sessiz sakin sorun çıkarmayacak bir tip gibi

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım arkasında KOÇ desteği varken hiç bir rakiple aynı kefede değerlendirilmez seçimin sonucu belli tartışmayın boşa :)

0|0
    0|0
    • koç holding'in günümüzdeki iktidar ile arasının kötü olduğunu biliyoruz. aynı zamanda da siyaset futbola karışmaz derler ama güzel ülkemde cemaatin spor kulüplerine girmeye çalıştığıda çok açık. bekleyip göreceğiz bakalım.

• Futbolla ilgiliyim de fener yönetimi her haberde ortada koç grubunun gücünü bilmemek ayıp olur zaten ee buna çıkarım deniyor işte :)

• benim beşiktaş ile tek bir çıkarımım bile olmazken fenerbahçe'nin yaptığına bak sen. :)

yok yok beşiktaş halkın takımı onu anladım ben.

• Aziz aziz

0|0
    0|0
  • Hulusi Belgü

0|0
    1|0
  • ali aydinlar

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ulan bunda bile tayyip erdoğana baglıyorsunuz ya ne nankör milletiz biz Bu tarz insanların futboldan uzaklasması lazım Aziz yıldırımın derhal TÜRK futbolundan gitmesi lazım HALA DA KENDİNİ DÜNYAYA REZİL EDEN FENERBAHÇEYİ REZİL KEPAZE EDEN BU AZİZ YILDIRIMI HALA SAVUNAN FENERBAHÇELİLER YAZIK SİZE

0|0
    0|0
  • Son haftaların banko sorusu bende sormuştum :) Her zaman Aziz Yıldırım.

0|1
    0|0
  • en iyi spor klubu mu yapmıs. yedigi hurmaların cekirdeklerini kanata kanata cıkardılar. avrupayı bırak dünyada isi bitti fb nin yedikleri haltlar sayesinde herifin natoda hissesi var

0|0
    0|0
  • m a a kulüp falan yönetemez ,ezik birisi ...tabiki Aziz Yıldırım

0|0
    0|0
  • bir tarafta: şikeci aziz

diğer tarafta: şikeyi örtbas etmeye çalışan maa.

iyi olan kazansın ama gönlüm azizden yana :(

0|0
    1|0
  • sorumu bu ya

tabıkı AZIZ BASKAN

0|1
    0|0
  • İyi olan kazansın .

0|0
    0|0
  • istikrardan yanayım aziz yıldırım kazanacaktır

0|1
    0|0
  • AZİZ YILDIRIM uzak ara kazanır (umarım)

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım

0|0
    0|0
  • şu ortamda , Aziz YILDIRIM ...

0|0
    0|0
  • hangisi daha az karaktersizse o kazansın ;)

0|0
    0|0
  • TAYYİP e karşı fetullaha karşı oyunlara karşı AZİZ YILDIRIM (fanatik galatasaraylıyım)

0|0
    0|0
Yükleniyor...