Bir erkeğin boyu sizce çok mu önemli?

Bu soruyu sorma nedenim sevgilimin boyunun benle aynı olması keşke daha uzun olsaydım diye düşünüyorum.Erkek arkadaşınız kültürlü bilgili nasıl davranacağını bilen birimi olmasını isterdiniz yoksa boyu uzun özellikleride normal olmasını mı isterdiniz?

Boyum:175

0|0
20|7

En İyi Kız Görüşü

• ya bence boy okadarda önemli degil yani boyu ya benimki ile ayni yada benden büyük olsun benden kücük olani benim acimdan biraz tuhafa kacar ama bu kesinlikle o kisinin iyi bir insan veya sevilmeye degmeyen bir insan oldugunu göstermez yani kücümsemek istemiyorum yanlis anlasilmasin bu benim kendi düsüncem ama senin boyun sevgilinle ayniymis o halde takma kafana

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 19

• boyu posu o kadar da sorun değil ayrıca 1.75 normal bence.uzun olunca da o kendini küçük hissedecek bir de öyle düşün.

0|0
    0|0
  • bence kendine boşuna kompleks yapma 175 kısa değil ki. hem düşünürsen şimdiki kızların boy ortalaması 165-170. ben mesela 165im eşim de 178. topuklu giysem bile idare ediyor yani ;)

0|1
    0|0
  • kızdan kısa değilsin sonuçta hem 1.75 kısa değil normal kız sorun etmiyorsa sende etme

0|1
    0|0
  • Uzun boylu olması tercih sebebi , kültürlü olması ise olmazsa olmazı ...

0|0
    0|0
  • ben kısa boylu kabul edemiyorum artık ben 178 ken 172 biriyle çıkmışlığım vardır ama olmuyor, ha sorun olmaz ama erkek daha fazla takıyor bayandan kompleks yapıyor, ben artık istemiyorum ve kaldıramaz oldum

0|0
    0|0
  • boyun gayet normal biz fabrika ürünü değiliz insanız mağazadan ayağımıza uygun ayakkabı seçmiyoruz sevgili olmak başka bir şey sadece boyumuz uygun diye hadi gel sevgili olalım diyemeyiz bugün burç uyumu bile artık önem kazandı ayrıca herşey fizik olsaydı herkesi boylarına kilolarına göre sınıflara ayırır bu sana uygun şu sana uygun deyip herkesi eşleştirirdik ve kimse yalnız kalmazdı ama etrafta yalnız insan çok neden acaba?

0|0
    0|0
  • ben 172yim hoşlandığım kişi benden kısa.Amma velakin yüzü ve hareketleri o kadar tatlı ki boy bakacagım en son şey.Önceden çok önem verirdim ama artık bir önemi yok benim için.Eğer sen de sevgilinin istediği gibi biriysen -değilsen sevgilin olmazdı zaten :) - sorun yok (:

0|0
    0|1
  • ben 1.80nim dolayısıyla erkeğim uzuuuuuuuuuuuuun boylu olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • abartı farklar olmadıkça boyu hiç önemsemem.

0|0
    0|1
  • topuklu giymişken bile benden baya uzun olmalı.ben 1.62 im o 1.80 ve üzeri olmalı.

0|0
    2|0
    • sevgilimde 175 :( napcam ben

• 1.80 boyda ki erkekle yakışmazsın bence deve ile cüce gibi ahaha :))

• 1.80 gözünde fazla büyütme derim ki bu benim görüşüm,artık nasıl durursa durur beni germiyor =)

• 1.75 normal ki. Kısa değil pek bence.

0|1
    0|0
  • Iyisiniz takılmayın kültürlü ,nazik,beyfendi ise daha ne olsun.

0|1
    0|0
  • Uzun boy iyidir. Ama 1.75 te kısa değil.

1|0
    0|0
  • 1.80 olan erkekler candır.

0|0
    0|0
  • onemlı benım ıçın cunku tr standartına gore cok uzun boyluyum 1.84 olmalıkı anca ediyle budu olalım

0|0
    0|0
  • eşitmişsiniz kısa olsan hayıflan derdim ama takma bence topuklu giymeyiversin kız arkadaşın da

0|0
    0|0
  • boyu uzun + kültürlü + bilgili...ortaya bir karışık.

0|0
    0|0
  • Benden kısa olmadıktan sonra no problemo.

0|0
    0|1
  • benden kısasın mesela volki, bu sıkıntı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hocam bu tarz soruları sorup erkekleri rezil ediyorsunuz takıntılı erkek olamaz erkek kısa da olsa erkektir uzun da olsa erkektir kız seni beğenmiş sen vıdı vıdı ediyorsun yazık bu kadar güvensiz olmayın ben 1.77 yim 1.82 lik kız arkadaşım var eğer takıntılı isen senden kısa kız bul

0|0
    0|0
  • Cok da sıkıntı degil. Kız arkadasindan, sevgilinden, esinden kısa boylu olmadigin surece bence normal. Uzun olmak da sıkıntı, 1.91 yim ve ortalamadan biraz kısa bir kızla cikmaya kalksam yanimda cocugum gibi kaliyor :S

0|0
    0|0
  • ya bence kızların kriteri bu olamaz,ben hem uzunum hem bilgili kültürlüyüm ama genede yalnızım :D

0|0
    0|0
  • 1,75 aga en güzeli..uzunum diyen hatun da geldi kısayım diyende..olay yine işlevde..gerisi mıh

0|1
    0|0
  • 187 boyum var bna bişey kazandırmadı tabak dizmek perde asmak dışında.

0|0
    0|0
  • 180 altı maalesef handikap.

0|0
    0|0
  • Sorun saçma olmuş be abicim cevabı belli yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...