Bugun ayrılıgın ılk gunu. Beyler bı baksın ıcımı rahatlıga kavusturun.

Sevgilimle, yani eski sevgilimle dün gece ayrıldık . Bu sene sınıfta kaldıgı icin sınıf tekrarı yapıyordu ve yaz tatilinde ayrıyken 1-2 hafta falan cıktıgı kızla yan yana sınıfları. Aynı bölümde okuyolar. Gelmis bana 10 gün sonra sınavlarım var elimde not yok o kızdan notları alıcam diyo koskoca 2 sınıfta alacak kimse kalmamıs gitmis ondan alıcakmıs. Ben alırım falan dedim hemen ben yarın alcam sen karısma demeye basladı. Biraz önce pazartesiydi ne cabuk yarın oldu dedim mesaj attım dedi bide kızdan numarasını almıs. Amacı ne ? Uzun bir tartısma süreci gecti aramızda sonra bana o kızı savunmaya basladı bende o kızın belası olucam falan dedim sinirli sonra ben onunlayım hadi yiyosa gel yap o kızın etrafında görmicem seni falan dedi onunla beni bir mi tutuyosun falan dedim ikinizle de cıktım ne yani ayırtmı edeyim dedi evet seni gercekten sevdim amaşu ancok sogudum ve sevmiyorum dedi. 2 senedir beraberiz. Berbat bir gece yasadım onun yüzünden. Okulu ve notlarını düsündüğü icin değil eğer onları düsünseydi notların nerden ve kimden geldiğini önemsemez sen alda diyebilirdi ama demedi. Amacı ne ? O kıza karsı biseyler hissettiğinden mi yoksa artık benden bunaldıgı icin mi bunları yaptı ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• sizkızlar neden biribirinizi kıskanıyorsunuz? onlarca erkek peşinizde koşunca havalanıyorsunuz, ama hoşlandığınız erkek, sizi sevmediğini açıkça belli ediyor ama yine de onu seviyorsunuz, başkasına gidince de sırf sizi sevmediği için değil, o kızı kıskandığınız için gitmesini istemiyorsunuz!

0|0
    0|0
    • Bi kız bir kac erkegi değil bir erkegi sever. Ve sevdiği zamanda diğer butun kızları bacısı gibi görmesini ister. Bu devirde erkeklere değil kızlara güvenmiceksin etrafta o kadarg*tsallayan kız var ki nasıl ne yapacagıını bilemezsin. Kıskanma meselesine gelirsek. Seven kıskanır.

• sıs kız, şimdi senin üzerinde horon teperim hea. halaya gerek kalmaz o zaman :D

• Bu agırdı.

Erkekler Ne Diyor 8

• Eşeğe kravat takmanın anlamı yok.Adamlar vardır sevgilisinin yanında olur erkekler vardır işine gelen kızın yanında olur.Seninki sadece erkek oda cinsel organı var diye,daha adam olamamış...

0|0
    0|0
    • Değil mi ? Adam olsaydı oyle 2 haftalık insanlar icin bizi bırakmazdı.

• O yüzden ona kravat takmaya gerek yok.Bırak kendi gibilerle oyun oynasın parka gitsinler :) senin gibi birinin muhattabı olamaz.Sende hata yapmışsın.İlk söylediği anda defol git onun yanına arama sorma beni muhattabım değilsin üç kuruşluk kalitenle üç kuruşluk insanların yanına git deseydin.Attan düşmüş gibi olurdu :)

• Gerek yok suskunlugum ona cok koyar boyle devam ederim :)

• klasik üniveristede dallas vakası...olur ondan atlar sana gelir senden ona atlar...bu döngü birr şekilde devam eder sonra ayrılırsınız...o yaz nişanlanır sende nişanlına veya kocana salağın biriydi diye anlatırsın böyle gider bu işler...üni hayatı değişik ...

0|0
    0|0
    • Oha bir cocukları katmadın :D:D

• bence ayrıl belki biraz acı çekersin ama inan daha iyisi çıkar karşına kendini üzme boşuna değmeyen insanlar için o kalpten 1 tane daha yok kimsenin kırmasına izin verme

0|0
    0|0
    • Ayrıldık zaten. Bitti... Cok agladım üzüldüm ama bitti.

• haşaaaaa cuk oturdu tanrı bizi öyle kızların şerrinden korusun

• Amiiiinn :D :D

• Ayrıldın mı ayrılmadın mı çelişkili yazmışşın.Ayrıldıysan eğer ne takıyorsun? Adam seçimini yapmış.Kimsenin peşinden ağlamaya değmez goy.g.tüne

0|0
    0|0
    • Ayrıldım.

• Niye ağlıyosun ya ha bide senin bir suçun yokken :D Hiç takmam gelen gelir giden yol olur prensip bu..

• Haklısın bugunlerde geceler 2 yıl sonra gulerek anarım bugunleri :D

• yılan hikayesi. uzatmaya gerek yok

0|0
    0|0
    • Sonuca bakarım diyosun.

• Ha ha bu güzel cevaptı :) baze yalnızlık iyidir

• Bencede :D

• abi dön arkanı koş kaç bitmiş o iş hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • uğur arslan- sanırım dinle :)

0|0
    0|0
  • türkiyede eğitim sistemi çok yanlış ilerliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O kıza karşı bayaa bişeyler hissediyo bu. bitmesi gerçekten hayrına olmuşş

0|0
    0|0
    • Bok hissetsin o hayvan kendi bilir ne diyeyim ki. Basa gelen cekilir.

• Öyle tabiki. inşallah mutlu olamazlar. nefret ediyorum böyle gerizekalılardan

• İnsallah olamazlar bende nefret ediyorumm .

• Üzme kendini böyle biri için. Onu sana karşı savunması çok saçma

elini sallasan ellisi

0|0
    0|0
    • Bencede cok sacma ama onun beyni yok ayırt edemiyo ablası mantıklıyı sacmayı.

Yükleniyor...