Sevgilimden utanıyorum

onun yanındayken çok utanıyorum gözlerine bakamıyorum sürekli yere bakıyorum ama onu çok seviyorum sarlmk istiyorum ama bişiler engel oluyo sanki nasıl aşarım bunu ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• yüz yüze pek fazla görüşmüyor olmalısınız.Zamanla alışırsınız.Bazen insanın kanı kaynar.Onu içine sokmak istersin.Kalbimin kenarında dursun gittiğim yere götürüyüm dersin.Küçük bebeği sever gibi sevmek istersin ama çekinirsin, belkide yapamazsın öyle bir durumsa hiç bir erkek kızmaz ayrıca hoşuna gider.Aniden olcak yanına oturcan birden omzuna kafanı koycan.Ama herşey ani olcak.Nasıl yapacam yanına dahi oturamıyorum diyorsan.Karartacan gözünü yeter diyecen.Bir anda herşey olup bitecek birazdan oturuyum şimdi oturuyum diye fırsat kollarsan o birazdan hiç gelmez :) aniden olacak herşey bir anda sen bile anlamıcan yapacan ve kurtulcan...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evlendikten sonra istediğin kadar sarıl ama evlenene dek mümkün olduğu kadar dokunma ona. Utangıçlığın senin edebinin süsü olsun, evlendikten sonra o süsü yerinden kaldırır, birbirinize istediğiniz zaman istediğiniz şekilde sarılırsınız. ;)

0|0
    0|0
  • normal yapında böyleyse genelde de çekingensen çocuk büyük ihtimal o özelliğinden etkilenmiştir zaten sarılmak öpmek bunları yapmasan da olur ama çocuğun yanında rahat ol yinede çekingenlikte bir yere kadar sarıl öp demiyorum ama elini tutabil gözlerine bakabil konuşa konuşa zaman geçire geçire alışırsın

0|0
    0|0
    • ben genelde çok utangacım arkadas cevresidne olsn aile olsun cok sessizimdir

• o zaman bence o yapından etkilenmiştir ama ondan çok çekinmemen lazım zamanla sıkılabilir bundan sana kır zincirlerini demiyorum yalnız sarıl öp demiyorum beni yanlış da anlama rahatça konuşabilyor iyi vakit geçiriyosan hiç bişey sıkıntı olmaz zamanla aşılır hepsi zaten

• o sana sarılıyor mu? bir çabası var mı bu yönde? sen gerçekten ondan hoşlanıyor , ama oda senden hoşlanmıyor olabilir.seni rahatlatmıyorsa, ya da böyle bir çabası yoksa, bişeyler düşün...

0|0
    0|0
  • -Sevgilinle durumu paylaş, anlayışla karşılayacağını düşünüyorum

-Ya da heyecandan ölsen de sarılmayı dene, bir süre sonra o da karşılık verince aşarsın bunu zamanla

Başlangıç güç gelir ama devamı güzel meyve verir.

cut.

0|0
    0|0
  • yarın gözlerini kapat ona sarıl. niye sarıldın demez merak etme. soru sorarsa da sarılman bitene kadar bir şey söyleme, bitince bir şeyler bulursun

0|0
    0|0
  • neden utanıyorsun yani herşeyin bir nedeni var sonuçta bu sorunun yanıtını bulabilirsen çıkışı görürsün

0|0
    0|0
  • Yemez korkma yavaş kat çıkarak başarmayı dene ilk elini tut sonra kolunu sonra sarılmayı dene aşama kaydederek başarabilirsin

0|0
    0|0
  • ona sarılmayı denedin mi hiç belki işe yarar

0|0
    0|0
  • uyuynca gecer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Abi insan sarılır, ısırır yer yutar bi' de sana bak!

Cık cık utanma, seninmiş gibi.

0|0
    0|0
  • sarıl gitsin

0|0
    0|0
  • o da seni sevseydi yan yana gelince doğal olarak bir şeyler olurdu

0|0
    1|0
Yükleniyor...