Senden kadın falan olmaz dedi banaa bir bakarmısınız ?

Arkadaşlar bugün erkek arkdaşımla market alışverişine çıktık , çiğ köfte yapcaktık malzeme aldık yanınada ayran yapçaktım yoğurt bakıyoduk bende ayran alalım güzel güzel içelim dedim 2 litre ayran 4 tl yoğurtta 5 kilosu 7 tl diyelim. İşte senden kadın falan olmaz çok müsrifsin o yoğurtla kaç litre ayran yaparız bilmem ne dedi ben mi gereksiz bişe dedim o mu çok pintii anlamadım :(

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• yoğurt kovasını kafaya geçireydin.Al ananla beraber yapın yapın için derdin bide.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• yani bir ögün icin yapicaksan yani az yogurt almak iyidir yani sonucta tek bir ögün olucak fazlasi israf olur :))onu düsünerek demistir.

1|0
    0|1
  • çocuk yoğurt almakla haklı ama. kadınlığın o yoğurt ya da ayran almakla alakası yok.hayat bir öğrenme sürecidir...

1|0
    0|1
  • Pintilikle alakası yok onun , senın elınden içmek istemiş o bilmiyo mu hazır almasını veya bugune kadar ayranı hiç hazır içmemişmi. Bende şahsen böyle zamanlarda sevgilimin elleriyle yaptığı şeylerden daha çok zevk alırım ben bılmıyomuyum yemeğe çıkarmayı ama o yapınca daha güzel gelir yanlış fikirlere kapılma bence

1|0
    0|1
  • evlensenız sayet bır kıbrıt için bosar senı cımrının tekı

1|0
    0|0
  • O çok pinti bence hem hazır ayranlar daha güzel.

1|0
    0|1
  • bu yüzden erkek arkadasını pinti olarak görüyorsan bence sıkıntılı ..

0|0
    2|0
  • sende sıkıntı yok arkadaşın cimri

2|0
    0|1
  • adam tam bir rte ci cıktı :) bol bol milli içecek tüketmek lazım :)

0|0
    1|0
  • Pinti o arkadaş cebinde akrep var

1|0
    0|1
  • Çığ köfteyi yapıyorsak ayranı da yapak demiş.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Senden de erkek olmaz çok pintisin diyip kafasını yoğurt kabına batıraydın ..

1|0
    0|1
  • Arkadasin bu hesabi yaparken mantikliymis ancak kabalastigini fark etmemis. Canini sıkma.

1|0
    0|1
  • Bence çok pintii hemde çok çok pinti.

1|0
    0|1
  • pinti herif bariz belli

1|0
    0|1
  • yoğurdu evde yapın. hala marketten mi alıyosunuz

0|0
    1|1
  • Erkek arkadaşın haklı bence azıcık hesap kitap yap.Para kolay kazanılmıyor.

0|0
    0|1
    • yani orasıda var ama , mesela annesi market market gezer en ucuzunu arar ama ben öyle yetişmedim benm ailem herşeyin en iyisini alır adı sanı bilinmedik şeyleri alıyolar ucuz diye bana ters geliyoo 3 fazla verirrim hem yediğimi anlarım hem sağlıklı olur haksızmıyım paramızda var yani yok değil.

• Onu boşver sen.Mesele 2-3 lira değil senin bunun üzerinde hiç matematik yürütmüyor olman.. Kızma bana ama o çocuk olsun veya olmasın senin için önemli bir konu.

• haklısınn :(

• O da adam değilmiş, cimrilikten üçkuruşun lafını etmiş.

1|0
    0|1
Yükleniyor...