Sevgilinizden ya da flörtünüzden ayrıldınız ve aradan bir süre zaman geçti tekrardan halini sorar mısınız?

sevgilinizden ya da flörtünüzden ayrıldınız ve aradan bir süre zaman geçti tekrardan halini sorar mısınız?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Süreye bağlı olarak her durumda olduğu gibi sonlandıktan sonra da "vefasız" olarak kalırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir kere denedim öyle bir baktım tekrar ilişki yaşamaya başlamışız..

Ama ne olursa olsun biten bir ilişki varsa asla geri dönülmemesi lazım..

0|0
    0|0
  • Iliskinin nasl bittigine bagli. Iliskinin yurumeyecegine beraber karar verip anlasmali ayrildiysak, tekrar biyerlerde karsma cktysa tabi selam verir hatrni sorarim.srf halhatr sormak icin aramam .

0|0
    0|0
    • tekrardan olur mu aranızda bir şey peki

• bu arada ayrılığı sen seçtiğin halde böyle mi düşünüyorsun?

• Evt o cok isterse tekrar denerim.gerci boyle bir durum yasadm sevgilimden ben ayrldm. Geri donmemi cok istedigi halde donmedm. Sebep ayni hatalari tekrarlayacagini bildigim icindi.

• Tabıkı sorarım ne olursa olsun arada yaşanlar var onların hatrına sorarım

0|0
    0|0
  • ilişki bittiği anda benim için her şey bitmiştir,selam bile vermem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Barışmak istiyorsam 2 hafta geçtikten sonra sorarım prensiplerim var. olmaz ise biter daha sormam. keyfime göre barışmak istemiyorsam yazmam zaten. aylar sonra soruyorsam can sıkıntısıdır sevmiyorumdur.

0|0
    0|0
  • valla kız bana ayrılmak istiyorum diye mesaj attı hiç cevaplamadım bile playstation oynadıktan sonra unuttum

0|0
    0|0
  • Arkadaş olarak kalmayı başarabildiysek evet sorarım halini hatrını.

0|0
    0|0
  • Eski sevgililerimle hiç bir zaman kavgalı ayrılmadım hiç bir zamanda ayrılmam

0|0
    0|0
  • nasil ayrildigina bagli

0|0
    0|0
    • ortada büyük bir sebep olmasa mesela

• seviyirsam hayatimizdada kimse yoksa sorarim

• Ben ne yaptim sanki sucum nedir offfffffff:(((((((( son bir kez yaz daha hic rahatsiz etmicem sen istemediyin sürece

• terketti gitti iyi ayrılmadık onun için ne selam ne sabah...

0|0
    0|0
  • Her zaman gönlünü hoş tutarım.

"Acil durumda camı kırınız"

0|1
    0|0
Yükleniyor...