Kapat

Sevgilinizden ya da flörtünüzden ayrıldınız ve aradan bir süre zaman geçti tekrardan halini sorar mısınız?

sevgilinizden ya da flörtünüzden ayrıldınız ve aradan bir süre zaman geçti tekrardan halini sorar mısınız?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Süreye bağlı olarak her durumda olduğu gibi sonlandıktan sonra da "vefasız" olarak kalırım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir kere denedim öyle bir baktım tekrar ilişki yaşamaya başlamışız..

Ama ne olursa olsun biten bir ilişki varsa asla geri dönülmemesi lazım..

0|0
    0|0
  • Iliskinin nasl bittigine bagli. Iliskinin yurumeyecegine beraber karar verip anlasmali ayrildiysak, tekrar biyerlerde karsma cktysa tabi selam verir hatrni sorarim.srf halhatr sormak icin aramam .

0|0
    0|0
    • tekrardan olur mu aranızda bir şey peki

• bu arada ayrılığı sen seçtiğin halde böyle mi düşünüyorsun?

• Evt o cok isterse tekrar denerim.gerci boyle bir durum yasadm sevgilimden ben ayrldm. Geri donmemi cok istedigi halde donmedm. Sebep ayni hatalari tekrarlayacagini bildigim icindi.

• Tabıkı sorarım ne olursa olsun arada yaşanlar var onların hatrına sorarım

0|0
    0|0
  • ilişki bittiği anda benim için her şey bitmiştir,selam bile vermem

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Barışmak istiyorsam 2 hafta geçtikten sonra sorarım prensiplerim var. olmaz ise biter daha sormam. keyfime göre barışmak istemiyorsam yazmam zaten. aylar sonra soruyorsam can sıkıntısıdır sevmiyorumdur.

0|0
    0|0
  • valla kız bana ayrılmak istiyorum diye mesaj attı hiç cevaplamadım bile playstation oynadıktan sonra unuttum

0|0
    0|0
  • Arkadaş olarak kalmayı başarabildiysek evet sorarım halini hatrını.

0|0
    0|0
  • Eski sevgililerimle hiç bir zaman kavgalı ayrılmadım hiç bir zamanda ayrılmam

0|0
    0|0
  • nasil ayrildigina bagli

0|0
    0|0
    • ortada büyük bir sebep olmasa mesela

• seviyirsam hayatimizdada kimse yoksa sorarim

• Ben ne yaptim sanki sucum nedir offfffffff:(((((((( son bir kez yaz daha hic rahatsiz etmicem sen istemediyin sürece

• terketti gitti iyi ayrılmadık onun için ne selam ne sabah...

0|0
    0|0
  • Her zaman gönlünü hoş tutarım.

"Acil durumda camı kırınız"

0|1
    0|0
Yükleniyor...