Zara, Bershka, Mango gibi markalar yurdum kezzolarını mis kokulu fıştırıklar haline getirmedi mi

önce lafa bakarım laf mı diye sonra adama bakarım adam mı diye" felsefesini şiar edinmiş, günde 13 posta facebook güncellemesi yapan kezzolarımızın kendilerini prens Charles'ın yasak aşkı hissetmelerini sağlayan bu markalara aslında saygı duyuyorum.

Sonuç olarak bir iluzyon yaratıyorlar kabul.. kezzyler gözünüze catsy gözüküyor... ama yanlarına gidip kabarcıklı bir şeyler içmeyi teklif ettiğinizde alacağınız cevap "ay snne be slk" felsefesinden öte gidemiyor..

Zara'nın yerinde olsam çakma güneş gözlükleri üretir bunları da fahiş fiyata pazarlardım . packshotı bile buldum..

" Önemli olan nasıl göründüğünüz değil nasıl gösterdiğimiz"..

hemen üstünkara kafamda tasarladığım bu reklam metnini pdf formatında şirkete mail geçiyorum...

Siz değerli görüşlerinizi paylaşmaya başlayın geliyorum.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayat ne tuhaf vapurlar falan.

0|1
    3|0
  • Öncelikle.

0|1
    6|0
  • Sanatın seni hiçbir yerde bırakmıyor değil mi? :)

0|1
    1|0
  • mango zaten kezban buluşma merkezi haline geldi. ben zarayı seviyorum arada bakıyorum. ama ölecek durunmda değilim :P

0|0
    1|0
  • Markayla güzel, şık olunmuyo ki.

0|0
    2|0
  • eşeğe altın semer vur eşek yine eşektir

1|0
    1|0
  • Zaranin kapisinda sabahlayacak kadar bayiliyorum. Haah sudabir gercek +1.75 kizlarla ayni kiyafeti denemekte ayri bir eziklik ama olsun zarayi herseye ragmen seviyorum. ^ ^

1|0
    3|0
  • Salak saçma kombinlerle markaları karalamamk lazım biraz tarz meselesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O diil de mango men açıldığı iyi oldu. Köşelerde bekleyen adamlardan kurtuldu mağaza

0|1
    1|0
  • Bu bir delüzyonel baskı :)

0|0
    0|0
  • Starbucks Effect!

Daha önce duydunuz mu? Bünyede Starbucks etkisi yapan marka bunlar. Önce 400 TL'e bi' paltoyu alırsın. Fiyatı 3 ay sonra 320'ye düşer. Sonra 280, 250, 200...

Artık herkeste vardır.

Ne diyorum... Hah Starbucks Effect!

İspanya'nın "Ne alırsan 1 milyon"u olan markaların, Türkiye pazarında Fratelli Prada, Ermenegildo Zzegna, BCBG Maxazria gibi lanse edilmesi.

Bu olayı lehimize çevirmek gerekirse...

Stradivarius! dediğimde, aklına Antonio Stradivari nerine skinny-drik Stradivarius markası gelen hatunların içini pamukla doldurup duvarıma asıyorum.

2|1
    5|0
    • yerine*

• Geçen bir kızla neon ışıkların aydınlattığı bir bar deskinde içerken konu ne büyük handikapsa! bir türlü sekse gelmedi. David Lynch filmlerinden hiç bir şey anlamadığımı da belirtmiştim üstelik.

neyse gece yarısına doğru kıza şu cümleyi söyledim..

- Tamam giyinişim seni etkiliyor olabilir ama sence de sıkıcı olmadı mı artık bu moda mevzusu. eve gidip Family Guy'ı izlemeyi tercih ederim.. !

- Sen çocuksun

_ Taxi

• Bence taksi şöförünün kadın çıktığı hikayeyi anlatmalısın.

Yükleniyor...