Yaşadığınız en komik an

burada ya da dışarıda yaşadığınız en komik an , olay ne?

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• Kavga ettiklerimizle 1 gün sonra dost olmak (:

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Kucukken bayramda koye gitmistik ananemlerin de tuvaleti disarda oldugu icin bende o zaman kucukmusum.gece kalkmisim ve tuvalete giderken gozle yari acik yari kapali iken yumsak bir seye bastim bir baktim yere kopek yatior ben onun kuyrugunun ustunde artik tuvalete gerek kalmamisti.

Bi de kucukken babami yanina gidip ellerimi birbirine surterek beni sakiz alasim var ama param yok der misim :)

1|0
    0|0
  • gürültü yapıyor diye alt komşunun dışardan sigortasını indirmiştik gece öğrenciyken :))

(kıskançlık işte yalnız zamanlardı alt komsuda öğrenciydi kızlı erkekli kahkahalar moralimizi bozuyordu ) sonra allah bizede verdi :)

1|0
    0|0
  • Polis anonsunda

'' kıvırcık saçlar ne öyle kestir tamam ''

hahahahahhahahaha :D

1|0
    1|0
  • komik anlarım yok sürekli trajediler yaşıyorum tanrım bugünde çok komiksin..

1|0
    0|0
  • anlatınca o kadarda komik olmuyor .

1|0
    0|0
  • Nefret ettiğim insanla çok iyi bir arkadaş olmak :)

1|0
    0|0
  • Benim iş yerimin camları ayna camdı.:) bir gün işyerimin önünde halk pazarı kuruluydu adam benim dükkanımın camlarını soyunma kabini gibi etrafını çarşaf ile kapatmış tabii olay yazın olduğu için havada sıcak içerisi müşteri dolu iken bayanın biri kabine girdi tamamen soyundu ve yeni aldığı iç öamaşırı takımını benim camları ayna zannedip denedi ve yakışıp yakışmadığına baktı çıktıktan sonrada bende kapıda bekledim çok yakıştığını söyledim... :D

0|0
    0|0
  • abim: nerdesin

ben: dershanedeyim abi ne oldu ?

abim: hmm neresindesin ?

ben: etütteydim abi ara verdik şimdi derse gircem tekrar

abim: neresindesin ?

ben: kantindeyim abi yaw

abim: e ben de kantindeyim..

(gerçekte piknikteyim ve ızgara yiyordum arkadaşlarla ) :)

ben... has...

akşam kavga var kaç.

0|0
    0|0
    • offf çok fena :D

• sorma ya :) işin kötü tarafı sonraki yıl kazanmama rağmen inanmıyordu :D

• kız kurusu olmuşsun :P:P:)

0|0
    2|1
  • okadar çok varki

1|0
    0|0
  • bu: iki nokta birde parantez :)))

1|0
    0|0
  • az önce kendime dönüp baktım,çok komikti lan uzun zamandır bu kadar gülmedim

1|0
    1|0
  • anıtkabirin bir kaç sokak yanında oturuyorum, bir kere gece 4 te hiç neden yokken üstümü giyinip çıkmıştım anıtkabirin çevresinde 2 tur attım sonra durdum napıyorum lan ben dedim kendi kendime gülmeye başladım yaklaşık 8-10 dk yerde kıvranarak güldüm düşündükçe daha da güldüm sonra karnıma ağrı girince durmak zorunda kaldım ve eve gittim yattım uyudum, düşündükçe hala gülerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha önce sorumda yazmıştım hemen ordan aldım :)

Ben küçüktüm annem saçlarımı keserken kulak mememi kesti kan akıyo falan annemın el ayak yerden kesıldı birden baktım aglıyo , benim canım acımadı buna noluyo dedim başladım bende zılgıt çekmeye annem intihar edecem ben nasıl yaptım bunu falan dedı neyse sacmalarken doktora gıttık bebek pudrası sür hergün düzelir yerıne gelır dedı cıktık annem hala aglıyo bakkaldan sana bısey alayım dedı cornetto dondurma aldı bedavasını da kendı yıyecektı zaar kadın ağır fakir :D vermedım hacı kana kan dişe diş neyse benım kulak normal şuanda anlatıp güleriz bazen :))

0|1
    0|0
  • Diş tellerim çıktığı gün doktorun muayenehanesinden galoşlarla çıkmıştım, şimdi gülüyorum ama 15 sene önce fena bir durumdu

1|0
    0|0
  • Saçımı başımı düzeleyim diye siyah camlı bir arabanın camına bakıyordum sonra bakınca bir çift göz gördüm korku dolu bakışlarla görmez olaydım arabada bir dede varmış o da şaşırdı bende.

1|0
    0|0
  • enerji içeceği diye cinsel istek arttıran içeçek almışım büfeden adamda abla o enerji içeceği değil dedi ne o zaman dedim cevap veremedi eve gittim içtim araştırsana ne olduğunu mk sonra bir hafta düz duvara tırmandım tabi

1|1
    1|3
Yükleniyor...