Fener neden bu kadar ballı ?

nedne hep son dakkada gol atarlar ? dünyada hiçbir takım yokturki bu kadar son dakkada gol atsın nedne acaba başkanı aziz yıldırım olan bir takım bu kadar çok son dakkada ve AŞIRI BALLA gol atıyor ? Dünyanın gelmiş geçmiş en ballı takımı bence fenerbahçedir abi .

Fauller hep fenere verilir son dakkada ve duran toptan en cok gol atan yine onlardır . bu maçta atakları yok 3 duran topla maç kazandılar ...

Güncellemeler:
Fener balı yumurta poponun ağzına dayanınca, damlayan baldır.İksir gibidir, sihirli değneğe de benzetebiliriz. Saha içinde, ağzında düdüğü bulunan elçileri vasıtası ile her işi mümkün kılarlar.Hiç koşmasalar, kımıldamasalar bile, o balın sihri teesir eder ve dötlerine çarpan top ağlarla buluşur.".. döt'e bal'a.. bilmem ne olmak " deyimi de buradan gelmiştir. Araştırılsın kökeni Fenerbahçe'dir bu deyimin...

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Kasımpaşa (90+4' Webo)

Erciyesspor (90+6' Emenike)

Bursaspor (90+4' Egemen)

Tesadüf falan yok..Eee hakemler ne zaman Fener lehine iyi karar verirse,Ersun Yanal tabi hakemler işini iyi yapıyor der,ve susar.

1|2
    0|0
  • şans diye bir kavram var,maalesef son dklarda şans onlara gülüyor.

0|1
    0|0
  • öyle böylr aldılar 3 puannı son dakika golüyle onyaş cöktüm:P

0|1
    0|0
  • çünkü hep +4 dakika oynatıyorlar utanmasalar +10 verecekler de işte

0|1
    0|0
  • fenevBALçe

0|1
    0|1
  • . Hüseyin Göçek 6snin köpeğidir. Unutma bunu.

0|2
    2|4
  • anlaşılan son dakka golu yine acıtmış :D

1|4
    1|4
    • kızlar bilmez fener kurulduğundan beri son dakkada gol atıyor son kurulan büyük kulüpsünüz . hocalara mı okutuyorsunuz anlamadım ki

Erkekler Ne Diyor 8

• Son golden önceki pozisyon faul değildi. ALLAH kabul etmez bunu

0|1
    0|0
  • çalışıyor son dakika kadar kovalıyor. hakkediyor. helal olsun fenere!

1|2
    1|1
    • bu sefer sizi yeneceğiz ben hissediyorsan ayvayı yediniz fenevli

• yine aylardan kasım! 6 kasım'da 6-0

10 kasımda 10-0 olur mu?

bu sefer biraz acıtarak yenmeliyiz.

• hee he 10 kasımda 10 atarsınız sonra da playstationu kapatıp yatarsınz ...

• HAKEME KARŞI 3 PUAN ALDIK

HÜSEYİN GÖÇEKLİ BURSASPORU 12 KİŞİYE 11 KİŞİYLE YENDİK

BÜYÜKSÜN FENERBAHÇE

BURSASPORA Bİ KOYUYORSUN FLORYADAN SES GELİYOR

0|1
    0|1
  • Verilmeyen penaltıyı niye söylemiyosun ? Yüzde yüz penaltısı verilmeyen Fenerbahçenin son dakika attıgı gol bursaykalesi dışında başka yerleride acıtmış anladın sen onu

2|2
    1|2
    • penaltıyla ilgisi yok tiyatrocu webo bile itiraz etmedi

• bak 7enevli beni tanımıyorsun . ilk başta anladın penaltı olmadığını itiraz bile etmediniz . aynısı geçen hafta bizim maçta oldu penaltı verdi hakem alakası yoktu ama

• seni tanısam ne olacak lan 66sli engelliyorumda zaten,hakemin webonun penaltısı+ bursalı oyuncuya kırmızı kartını konuşma gel burada hikaye anlat haftaya acıta acıta koyucaz size puan farkı 9 olacak.

• yav he he

1|1
    1|5
  • sarı lacivert ŞİKEYİ temsil eder . ballıbahçe ligden ihraç edilmelidir .

1|1
    0|2
  • şikeci 7enev5ahçe işte

1|2
    0|1
  • anlaşılan o gol sadece kaleye girmemiş :)

2|5
    1|4
    • bırak şimdi laf cambazlığını soruma cevap ver adamsan

• aynen arkadaşım sözüne sahip çık. aynen sözüne katılıyorum. bu gol sadece bursa kalesine girmemiş. :) acıyınca ağlıyorlar. yine aylardan kasım ve yine gassaray maçı. hem de 10 kasım olur mu acaba?

Yükleniyor...