Mesaj atmalı mıyım sayın KS ailesi :(

Çok kıskandım 1 ay önce. Bunalttım baya buda tınlamamaya başladı en son. Sonra 3 gün konuşmadık ben napıyorsun diye mesaj attım aradı konuştuk 3 gün boyunca nerdeydin dedi (halbuki ilk gün aramıştım cevap gelmedi geri dönüt de gelmedi) sonra biraz atıştık işte ben orda ne yaptığını bilmiyorum falan diye.(üniversiteyi farklı şehirlerde okuyoruz ilk senemiz) en son dedi seninle artık konuşmak istemiyorum diye bende emin misin dedim evet dedi. iyi geceler dedim. sonra 2 hafta sonra bayramda aynı şehirdeydik ne o aradı ne ben aradım. neyse twitterdan takip ederdim hep onu (kendi hesabım yok) oda bilirdi bu durumu. geçen gizledi 2 hafta önce 2 gün öncede tekrar açtı. çimenlere yattığında beni sevdiğini düşün yazmış vs. işin özü ben hala seviyorum ilişki 2 yıllık bir ilişki nasıl bir yol izlenmeli sizce?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Üniversite yıllarında çiftler ayrı şehirlerde okuyorlarsa inan bana ilişkilerde soğukluk oluyor. Ve bu ilişkiler uzun süreli ve belli monotonluğa ulaşmışsa. Seni gerçekten sevse bile orada göreceği en ufak ilgi tüm dikkatini oraya çekiyor. Bana sakın kızma bunları çok fazla gördüm ve yaşadım. Sana yazdığı an ya da duygularına döndüğü an orada yaşadığı bir tekedilme, bir hayal kırıklığından başka birşey değildir. Ben ünv yıllarımda bir adama aşık olmuştum o ilişkisinin 5.senesindeydi. Çok seviyorum demişti bana. Bende sevgimi bil ama yanında olmama izin ver demiştim. Henüz 1.sınıftaydık. Aynı sınıfta aynı yerlerde yaşıyorduk. Günün neredeyse 18 saatini beraber geçiriyorduk. Bir sevgili nasıl yaşarsa öyle yaşadık. Yaz tatiline döndük ben onu rahatsız etmek istemediğimden aramadım. Ve ilişkim soğudu. Döndüğümüzde ilişkisini bitirmiş bana evlenme teklif etmişti. Ama ben onunla olamayacağımı anladım. Şimdi ise bambaşka biriyle evli..Yani uzun lafın kısası bazen zaman ve şartlar ilişkilere kendiliğinden yön veriyor. Bence sende onu düşünmek yerine bulunduğun yerin tadını çıkar. Üniversite yılları inan çok özleniyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hangi şeir ygs yi nasıl kazandın?

0|0
    0|0
  • Artık sen birşey yapma biraz zaman ver kendisi döner istiyorsa.

0|0
    0|0
  • onu seni sevdiğine eminsen mesaj atmalısın o mesaj beklıyor olabılır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...