İzlemelik film önerilerinizi alabilir miyim?

Hastayım, bugün hiç dışarı çıkmadım, izledikten sonra iz bırakıcak, düşünce tarzımda değişikliklere neden olabilicek daha çok özgün, tekrar tekrar izleme isteği uyandırcak, Vayy be ! gibi ünlem cümleleri kurmama neden olucak her türlü kategoriden film olabilir.Teşekkür ederim. :)

0|0
10|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dun the east i izledım ck guzeldi. link

can dostum var link

Immortals var link

olympus has fallen var link

the colony link

side effect link (cok cok iyi )

Saksi Olmanin Faydalari link

Welcome to the Punch (idare eder)

World War Z (cok iyi )

son zamanda ızledıkelrım bunlar.

0|1
    0|0
    • Listeden sadece side effect i ve ww z yi izlemiştim.Ben de çok beğendim ikisini.Saksı olmanın faydaları biraz ilginç geldi onu izleyebilirim şimdilik.Diğerlerini de listeye ekledim.Çok teşekkür ederim. :)

• Tamam hocam ilk can dostumu izlemeyi düşünüyorum sonra da east ı.Yorumu yazıcam buraya inş. :)Tşk.ederim,

• Bekliyorum iyi gunler :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Hobbit izle hem yakında 2.cisi de çıkıcak hazır sinemaya gidersin

0|2
    0|0
    • İzledim teşekkür ederim sonunu beğenmemiştim hiç beklemediğim şekilde bittiği için.2.yi bekleyim. :)

• Aşk tesadüfleri sever izle, mutlaka düşünce tarzın değişir!

0|1
    0|0
    • Aşk tesadüfleri severi izledim gerçekten de çok güzel.Benim hatam soru ayrıntısında çok film izlediğimi yazmayı unuttum. :) Tşk .ederim cevap için. :)

• Heyt be, şansa bak

• Kara buyu ;-)

0|1
    0|0
    • İzlememiştim daha önce onu listeye ekledim.Tşk.ederim. :)

• 'milyoner '

izlemediysen mutlaka izlemelisin !

0|1
    0|0
    • İlk çıktığı sene izlemiştim.Çok teşekkür ederim. :)

• 'v for vendetta' fikirlere kurşun işlemez:) izle mutlaka:)

0|1
    0|0
    • Profil resmime neden bakmadın yorum yapmadan önce :D Teşekkür ederim :)

• Tamam karar verdim ilk onu izliycem. Teşekkür ederim. :)

• rica ederim:)

• Zeki Demirkubuz filmleri. Hepsi tavsiyemdir.

0|1
    0|0
    • Şimdi filmlerinin listesini buldum ne yazık ki bir tanesini bile izlememişim. :) İlerde göz önünde bulundurcam tavsiyeni teşekkür ederim. :)

• Tokyo'daki Seslerin Haritası

0|1
    0|0
    • Filmin adını okuyunca dalga geçiyosun sandım.Demek ki kızmamak gerekiyo çevirmenlere yabancı film adlarını yorumladıkları için :) Bunu da izlenicekler listesine ekledim.Tşk.ederim .:)

• Dalga geçseydim anlardın. Rica ederim :)

• bak yazıyorum iyi oku :D

Aamir Khan'ın bütün filmleri MUHTEŞEM ...

örn : fanaa , her çocuk özeldir ,ghajini , 3 idiot

hayranım kendisine ... sayesinde Bollywood sineması izlemeye başladım :)

0|2
    0|0
    • 2 defa tekrar ettim cevabını :) Şimdi sen de benim yorumumu iyi oku :D 3 idiots u izlemiştim My name is Khan dan sonra izlediğim ilk hint filmiydi.Enlerim arasına girdi.Ama ghajini de hayal kırıklığına uğradım, hikaye bana akıl defteri filminden bire bir çalıntı gibi geldi hangisi dersen akıl defterini tercih ederim. :) Diğer tavsiyelerini de göz önünde bulundurcam teşekkür ederim zaman ayırdığın için. :)

• yemelik var.olur?

0|0
    0|0
    • Hayır sırf farklı cevaplar gelmesin diye özellikle sınırlandırdım izlemelik diye :D

• hmm öyleyse, bugünlük bu ikisini izleyebilirsin:

benny's video

funny games

• İkisininde konusu çok farklı ilgi alanıma giriyo.Daha önce hiç duymadığım filmler funny games i izlemeyi düşünüyorum ilk fırsatta.Teşekkür ederim. Diğerini de yerim artık :D

• in to the wild kesinlikle izlemeye değer iz de bırakır. bende mi yapsam diye düşünürsün :)

0|0
    0|0
    • Şimdi intouchables a başladım. Açıklamada tam olarak anlatmaya çalıştığım film buna benzer filmlerdi işte.Sıraya ekledim.Teşekkür ederim . :)

• rica ederim :) intouchables da çok ii filmdir :) ii seyirler

Erkekler Ne Diyor 2

• before sunrise

0|1
    0|0
  • korku seansı, maskeli suvari

0|1
    0|0
    • Korku seansının afişini çok beğendim genelde afişler fragmanlar benim tercihimi çok etkiler. :) Maskeli süvariy de yapım aşamasında takip ediyodum sonrasında unutmuşum.Çok teşekkür ederim hatırlattığın için hocam. :)

Yükleniyor...