Sizce sevgilisine olan sevgisi mi bitmiş?

Lütfen dikkate alın,bi bakın. herkesin yorumunu bekliyorumm

Kızlar meraba,lütfen dikkate alın noolur.şimdi bitane çocuk var yakışıklı bişe baya ama sevgilisi var. fakat bana yazıyor. seni seviyorum felan diyor yeminler ediyor ama sevgilisiyle inat etmiş ayrılmıyor. ayrıl diyince direk konuyu değiştiriyor. ama ben güveniyorum. güvenmemem mi gerek onu da bilmiyorum.aynı okuldayız. sevgilisiyle gözümün önünde oynaşıyor. ama bana sadece seni seviyorum ileride çok mutlu olmak istiyorum gibi güzel laflar ediyor. lütfen yardım edin. sizce sevgilisine olan sevgisimi bitmiş? neden benimle ilgileniyor. hepinizin yorumlarını bekliyorum çok berbat bir durumdayım:-((((

Güncellemeler:
birde ben bu cocukla bulustum sürekli yakınlasmaya felan calıstı ızın vermedım. utanmadan keske sevgılım sen olsaydın felanda dıyor. kendıne baglamaya calısıyor farkındayım ıse yarıyor bıde pekı nasıl uzaklasıcam bu cocuktan ben. yapamıyorum olmuyor. uzulecegımı bılıyorum ama salaklıgımdan sanırım

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir veya birden fazla kişiye böyle oldugunu düşünüyorum...

Çocugun kendisi zaten çekici ve yakışıklı oldugunun farkında, seninde etkilendiğini biliyor... Senin sürekli ilgini kazanmak istiyor ama niye?=) Çünkü alternatif onun için her zaman egosunu besler ve onu rahat ettirir. Sen ne kazanırsın peki? =) Koca bir hiç. Sadece etkilendiğinle kalırsın.

Bu tür tipler sürekli umut vaadeder, çeşitli bahanelerinin arasına seni seviyorumlu cümleler sıkıştırarak karşıya da ümit verir ki bahaneler den çok söylediği duygusal cümleler kafanda yer etsin...

Kısacası anlaman gereken şu, ondan sana hayır yok, ondan sana köy olmaz, ondan sana kasaba olmaz, o sadece kendini düşünüyor, onun gözünde reyondaki yağ kadarsın sadece...

cut.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• nick güzelmiş onu yazmaya geldim. soruyu okumadım bile.

0|0
    0|0
  • Sen fiziğinle onun hormonlarını yükseltmişsin sadece... O asıl ilişkisini bozmadan bunu götürebilsem derdinde muhtemelen.

0|0
    0|0
  • la anaaa bu kızlar ne kadar kör laaaa

0|1
    0|0
  • Güvenme uzak dur o 2 ilişki peşinde

0|0
    0|0
  • çocuğun sevgilisi zengin mi? yoksa sen mi zenginsin?

0|0
    0|0
    • ıkımızınde normal sartları var. para meselesi felan hic acılmıyor zaten aramızda. bı kere para harcattıgınıda gormedım

• akustikbiradam nickli arkadaş olaya çok güzel bir boyuttan bakmış. ben de başka bir boyuttan bakacağım. bayağı yakışıklı çocuk demen, ona zaafın olduğunu gösteriyor. sen ve senin gibi kızları da takılmalık kız olarak kullanıyor. doyumsuz bir arkadaşmış belli. sevgilisi varken sevgilisiyle, yokken seninle oynaşır. sen yokken de bir başkasıyla :) neyine güveneceksin bunun ya akıl var mantık var? sonra da birkaç hafta sonra yeni bir başlık açacaksın. erkekler neden böyle :( diye. erkekler böyle değil siz çok kolaysınız.

1|0
    0|0
    • cok haklısın

• istersen çıkarım ama konuşmak isterim dersen yani. yoksa gizli kalıyım.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...