Otobüs hikayeleri... Siz olsanız bunlardan birini yapar mıydınız?

Otobüste sürekli kıza bakan , kalabalıkta elini kızın eline değdirmeye çalışan ,o kalabalıkta bile sürekli kızın gittiği kısma, kızın yanına gelen biri neden kızla konuşmaya cesaret edemez?Alabileceği tepkiden çekindiği için mi ?Ya da kızın indiği durakta neden inmez?

Siz olsanız bunlardan birini yapar mıydınız?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bastırılmış bir ruh hali ile gizli bir bilinç tatminidir bu. Sosyal olarak kendisini yeteri kadar yeteştirememiş kişilerin ajite olmuş bilinclerinde yarattıkları durum. Zira seyreden bu durum içsel bir özgüvensizlikle birlikte seyreder. Bu durumda kişi dışa vurumu açıkca yaşamaktan kacar. :)

Ben yaparmıyım bunları yok yapmam. Sadece indiği durakta inerim gider konuşurum korkacak bişey yok ki. Haa olmadı otobüste konuşurmuyum eve ordada konuşurum. Birisini beğendiğini söylemenin ne sakıcası var ki. Korkularla yaşanan bir hayat her zaman kaybetmeye mahkumdur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Otobüs gibi, toplu taşıma araçlarını kesişmek için kullananların cesaret seviyeleri düşüktür.

Bu gün elini değdirmeye çalışan kimbilir yarın neresini değdirmeye çalışır.

Fordçuluk niyetinde olabilir .

Sürekli bir temas isteği , kişinin bastırılmış duygularını ön plana çıkartmaya çalıştığının göstergesi de olabilir.

0|0
    1|1
    • fordçulukla ilgisi yoktu.bunu anlayabilcek kadar sayıda öküzle karşılaştm

• el ele tutuşmadık tee Allam nerden bilym.hiç bile arsız bir tip degildi öyle olsa konuşamama gibi durumu olmazdı

• Sen kendini , inanmak istediğin şeye göre programlamış olduğundan daha fazla cevap yazmayı düşünmüyorum.Zaman gösterir herşeyi.

• ilk adımı sanılanın aksine kadın atar. eğer karşı tarafa ulaşan bir mesaj verirsen ilk adımı atmış ve karşı tarafı harekete geçirmek için ateşlemiş olursun. sadece düşünerek, aklını okumasını beklemek yanlış. bu vasıflarda bir adam zaten otobüste yolculuk yapmaz uçma gibi yetilere de sahiptir.

0|0
    0|0
  • -Kızdan beklentisi dahilinde vücut diliyle bir karşılık görmüyordur(bir bakış, bir söz vs)

-Sadece otobüsteyken kıza karşı platonik hisler beslediği için

-Hormonlar ile alakalı olabilir

-Çekingenlik veya özgüvensizlik olabilir. Rahatsız oldugunu düşünüyor olabilir bu şekilde sürsün en azından düşünüyor olabilir illa bir yerde biter gibisinden.

cut.

0|0
    0|0
  • Sadece çok seversem indigi durakta iner tanışma teklifi ederdim

0|0
    0|0
  • Otobuste kimden hoslandın sen :)

0|0
    0|0
  • Naptın kızım p0rn0 mu çekiyon! hoşlanıyosan kendin konuşsana ..

0|0
    1|0
  • yapmazdım..tacizci sapıh diye bağırır neim rezil oluruk elaleme..ırz düşmanı derler valla..

0|0
    0|1
  • Ben olsam direkt yanına gidip konuşurum ben.

Her sabah gördüğüm bir hatun var çok bakıyor ama ben bakmıyorum pek. Acaba kızlar gelip konuşur mu bu durumda?

Bu arada sen hangi hattı kullanıyorsun:-)

0|0
    0|0
  • seni görsem kesinlikle yanına gelir konuşurdum steplana tokat atcağını bile bilsem yapardım :)

0|0
    0|0
  • Temasta bulunma istegini bilemicem ama gidip onla konusamamasi bayanlardan kaynaklanan bir durum. Reddedilme psikolojisi. Kac kiz otobuste pesinden inip kendisiyle tanismak istedigini soyleyen bir erkege olumlu cevap verir...

0|0
    0|0
  • Ben de otobüste yaklaşmıştım tam konuşacaktım indi. Ben inemedim kartta para kalmamıştı, eve de daha çok vardı, bir de hava soğuktu :))

0|0
    0|0
  • Bende hic konusamadim yoksa o senmiydin :) cesaret

0|0
    0|0
  • Beğenirim ama yaklaşamam. Genelde güzel kızların en uzak olduğu yere giderim. ''Ay beni beğendi de dibimde bitti'' fikrine kapılmasın diye.

0|0
    0|0
  • Maşallah kızlarda bir bakış var ; sen sanarsın hanımefendinin babasının limuzinine zorla binmişiz..kaldı ki konuşmak..

0|0
    0|1
  • indim kızın durağında ve yanlış yaklaştığım için sonuç fail

0|0
    0|0
    • nasıl yaklaştn?

• bakmasaydı da giderdim hoşuma gitti çünkü

• Soğuk ve şehirlerarası otobüslerde vazgeçtim çocuk

Olmaktan :)

0|0
    0|0
  • slakta ondan başkasına bak sen

0|0
    0|0
  • otobüse binmediğim için otobüs hikayelerini sadece duyuyorum :))

0|0
    0|0
  • ben her an her şeyi yapabilirim steplana:D

benden her halt beklenir asdfghj

5*****

0|0
    0|0
  • istediğim zaman dokunurumda konusurumda :D

belki inanmayacaksın.. öperim ile :D

0|0
    0|0
  • ya da neden kız ilk hamleyi yapmaz :O

0|0
    0|0
  • edemez çünkü welcome to turkey

0|0
    0|0
  • - Zaten sıkışık otobüs bide kız ayarlamaya mı çalıscam arkadaş :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Amaç tanışmak değil çünkü,taciz etmek de ondan...Sen inersin,yerine başka bunlara hoşgörüyle bakan bir kız bulurlar :)

0|0
    0|0
  • Bu konuda bir kızın yalvarışını anlatan bir şarkı geldi aklıma. 80'leri bilenler bilir. Ace Of Base: Hello hello.

0|0
    0|0
  • Hic sevmem ergen fanteziler. Başıma geldi birkaç ay önce. Yanıma yaklasmalar , elimi tutmaya çalışmalar , nerede oturuyorsun vs. Çok zavallıca..

0|0
    0|0
  • çünkü bunları yapan ya ergendir ya da asla ergenlikten çıkamayacak insanlardandır

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma araçlarını kullanmıyorum, trafikte ki hıyarlara kafam girsin.

0|0
    0|1
Yükleniyor...