Diyetisyene giden var mı:)

arkadaşlar diyetisyene gidip başarılı olan var mı, nasıldı:) detaylı bahsedelim lütfen:)) teşekkürler:)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde bu ara şişko diyetisyen modasımı var çok rastlıyorum ulan diyorum kendine faydası yok başkasına nasıl olsun

1|0
    0|0
    • şişko diyietisyen mi varmıışş:o

• devlet hastanelerini bir dolaş :)

• hmm şimdi anladımm:) ben bir de onların işe yaramadığını duymuştum o yüzden özele gittimm:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Kilo alamıyorum diye gittim.. 3 kez .. :) 3. özel hastaneydi.. Tahlil istedi sonrada metebolizman çok hızlı bu yüzden kilo alamayısın dedi..

Hayırlısı be doktor dedim çıktım :)

1|0
    0|0
    • yaa sen yazmaa kilo alamıyomuş:((

• Devam et o halde.. :) Umarım gönlündeki kiloya ulasırsın.. Yine de farklı yollar denemek istersen sorman yeterli.. (:

İyi geceler..

• sağoll:)) tavsiyelerini yaz istersen o zaman:)

• ben hastalandığımda gitmiştim, uzun yazamam ama kısaca yazayım hepsini anlarsın zaten, kan tahlili yapıp ona göre sana diyet uyguluyor. Gidersen doğrusunu yaparsın kendi başına yapma bence

1|0
    0|0
    • ben bugün gittim kan filan almadı ya:/ niye ki (sadece bir koca makinaya çıkarttı ölçtü filan

• bilmiyorum yani ben doktora gitmiştim

• Çok şükür öyle bir sorunum yok.

1|0
    0|0
  • Hiç eğlenceli değil. Ot ot ot ot... Sınırsız ot...

1|0
    0|0
    • yok bende tavuk balık et filan varr:))

• Bir zamanlar spor yapmaya fazla zamanım olmadığı için diyetisyene gittim (Hedef 6 packs'di). Yaptığı menü geviş getirenlere göre bir şeydi. Sonra başka bir diyetisyene gittim. O da olmadı. Kendi diyetimi kendim icat ettim. Daha çok işe yaradı.

• sevindim o zaman:))

• var çok heyecanlıydı her şeyi yedik:D

1|0
    0|0
  • Dünyaya bir kere gelcez ya ye, iç ne diyetisyeni .

1|0
    0|0
    • yaa sağlık içiin:)))

• kolay gelsin o zaman :)

• teşekkür ederimm:))

Kızlar Ne Diyor 5

• Diyetisyensiz başarılı oldum ben

1|0
    0|0
  • Ben gitmiştim. birşey olduğu yok. Zayıflamak için bilinç altından buna inanman lazım yoksa pazartesi başlar salı biter o diyet.

1|0
    0|0
    • uygulamadın mı mesela sana verilen listeyi?

• Uygulamadım kafama göre yaptım. onların listesi karışık yahu yok şu öğünde et şu öğünde süt o kadar zengin değilim her an her saat sosyete gibi takılayım.

• hmm anladım:)

• hayir gitmedim, gitmeme gerek yok zayfiim :')

1|0
    0|0
  • Ben gidiyorum

1|0
    0|0
    • anlatsanaa işe yarıyo mu:) ben de yeni gittim de güzeldi yaa işe yarıcak gibi bakalım:)

• Annem gitti,ama saçma sapan bir liste vermiş.Kalori listesi yiyeceklerin.Gideceksen adam gibi bir diyetisyene git.Bir sürü test yapması lazım.Ona göre senin için özel diyet listesi spor listesi hazırlaması lazım haberin olsun...

1|0
    0|0
    • test filan yapmadı öyle, sadece bir makineye çıkarttı beni yağları ölçtü baktı o kadar:( niye yapmadı ki:/

• Bilmem,kan alması lazım mesela başka şeylere bakamsı lazım.Bir hastalık veya benzer bir şey var mı diye.

• ha tamam:) onları bana sordu tansiyon şeker var mı diye ben de yok dedim çünkü yok neyse ki o da tamam dedi ondan yapmadı demek:) sağoll:)

Yükleniyor...