"Beni kısıtlama"dedi .Ben mi abartiyorum yoksa o mu haksız ?

Onu çok seviyorum . Ama kiskaniyorum elimde değil . Bana "beni kısıtlama, ben dışarı çıkmadan yapamıyorum , evde duramıyorum"dedi . Bugün daha hic mesaj atmadi 1 tane bile . Sabahtan beri dışarda . Sizce ben mi abartiyorum ?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Abartıyosun. Sıkma çocuğu bunaltma ha yeri gelince tribini at kız bağır "yapmayacaksın etmeyeceksin!" de ama bunu her zaman yapma bunalır ve senden uzaklaşır

0|0
    0|0
    • Haklisiniz ama brn yokmuşum gibi davranıyor . En son dün gece konuştuk . Bugün daha 1 tane bile mesaj atmadi

• Insalah canım Insalah ya :( canım çok aciyo gerçekten

• Ne diyebilirim bende bilmiyorum açıkcası ama seni çok iyi anlıyorum. Geçicek bir bakıcan bugün şu dakika üzüldüğüne gülüceksin ne salakmışım ya kendimi üzmüşüm değer mi diceksin

Erkekler Ne Diyor 10

• ağzına kürekle vur acıma

0|0
    0|0
  • evet sen abartıyosun..

0|0
    0|0
  • atar atar ustune gıtme fazla ılk mesaj ı erkek atıcak dıye bısey yok kı sen at benım kı hep atıyo du

0|0
    0|0
  • Hayır baya bir free miş erkek arkadaşın.

0|0
    0|0
  • adam seni sallamıyo emin ol

1|0
    0|0
  • Aslında ben de çok mesajdır falan filan suyunu çıkartılmasına karşıyım ama sevgilinin kişiliğini bilmediğim için yorum yapamıycam

0|0
    0|0
  • abartmıyosun yanlış yapıyor

0|0
    0|0
  • ya sen daha bu cocugu bırakmadın mı :))

ondan sana hayır gelmezz, gecen sefer de soylemıstım...hatta bana bır gul vermıstın :)

yne soyluyorum, ondan sana hayır yok... bosuna zaman kaybedıosun onunla

0|0
    0|0
  • 5 sene sonra bu hallerine güleceksin adamım ;)

0|0
    0|0
  • abartıyosun bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• neden insanlar kıskançlığı birbirinin hayatını cehenneme çevirmek gibi düşünüo anlamıorum! bu hayata bir kere geliosunuz yarına çıkmaya senediniz yok... Birbirinizin hayatını kısıtlamaya çalışmak yerine hayattan nasıl beraber keyif almaya çalışırız onu düşünün... Bırak çocuğu ne yapmak istiosa yapsın sen kısıtladıkça yalana yönlenecektir... Yalan bir ilişkiyi mi yaşamak istiosun?

0|0
    0|0
  • Hayatınızın merkezine onu almayın, sizin de onun da ikinci bir özel hayatınız hep vardı ve hâlâ da olacak...

0|0
    0|0
  • Önceden bende böyle yapardım canım sıkma tavır yapma güzellikle bağla kendine tatlı dilinle yani emin ol sonuç veriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...