Sevdiğim adam bana abi diyince

dün akşam eşimle öyle diğer akşamlardan farksız oturmuşuz müzik dinleyip muhabbet ediyoruz falan herşey gayet normal.

taa ki rihanna şıllığının klibi çıkana kadar.

(pour it up)

dedim kocacım şarkının manası vallahi çok saçma iş olsun popo dönsün rihannanın hesabı belli bırak onu sen bana bak

yok bizimki kitlendi bir defa

neyse sokuldum yanına ver bir alt dudak dedim "dur hacı abi klip bitsin" diyince dünya başıma yıkıldı...

öküz kültür favori mekanımız ama ortama bu derece adapte de olunmaz ki arkadaşım diyip bastım tekmeyi.

ama işin özü rihanna gibi hatunlar... yani tamam anladık iyisin hoşsun popon yüzün bacakların fena ama ben de insanım be kardeşim. teeiii elin amerikalarından klip basıp burada benim huzurumu kaçırmaya ne hakkın var dedim

ama o duymadı

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• rihanna olamazsın belki ama en azından hacı abi olmayacak kadar çaba göster be kuzum:)

1|0
    0|0
    • sen bari yapma erkeksiayıpkelime :)

• :) yanlış anlama ama ya.yani tv deki starlar normal haliyle senin benim gibi olsada tv de oldukları sürece yetişemeyiz onlara.biraz bakım biraz heyecanlı fantezilerle sana abi diyen yılların kocasını heyecandan titretebilirsin demek istedim

Erkekler Ne Diyor 9

• haha bazen erkeklerın kafası mesgulgen karısıklık yapabılırler .bende mesala abi lafını ve teyze lafını çok kullanırım .kızlara bıle derımbazen ama kasıt oldugunu sanmam bence alıskanlıktan gelen bır durum .rıhannayıda cok takma bence ıgrenc bır kadın turk erkeklerının tarzı degıl pek .ben kendı sahsıma daha avrupayı tıp kadınları severım genelıde öyledır sanırım :)

1|0
    0|0
  • o kanali actirmak baktirmak suc bence :)) tv yi kaldir evden ablacim :) rihanna ciksin aranizdan

1|0
    0|0
    • hele man down man down vay man down man down

• kontrolü eline alıp kanalı değiştirseydin kıskandıgını belli etmeliydin

1|0
    0|0
  • ahhh benim bana böyle davranan ve beni isteyen kadınım olucak ne öküz erkekler var yaaa

1|0
    0|0
  • Rihanna abi yani az bile demiş eşin :D

1|0
    0|0
  • rihannanın yıktığı yuvalarla kule yaparım

1|0
    0|0
  • buradan rihannaya sesleniyoruz, artık yuva bıkmayı bırak!

1|0
    1|0
  • link = )

1|0
    0|0
  • kitlenmiş adam :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hacı abi nedir ya

klip bitince noldu, en azından söylediği lafın söylenmemesi gereken bir şey olduğunun farkına vardı mı bari

1|0
    0|0
    • klip süresince ruh öküzü sonrası yine ruh ikizi :D

• boy 1.90 kg 85

büyük risk :)

dabanca lazım bana dabanca

• teknik bilmek lazım tabancaya lüzum yok :)

boyu posu tırt olur sonra

ayrıca bu kadar odun olmaması lazım

tamam beğenmiştir izlesin klibi de karısına nasıl abi der yea öyle kendini kaybedecek kadar noluyor yani :)

• sen de haklısın da seninki de fenaymış , yuh diyorum, yapılır da bu kadar alenen de yapılmaz

1|0
    0|0
    • ben eşlerin sevgililerin bir birine hacı abi, abi, kanka, şşşt, hooop, müdür, kızım, oğlum demelerine karşıyım

• verme.

1|0
    0|0
  • teeiii elin amerikalarındaki kadını kıskanman cok gereksiz olmus

1|0
    0|0
  • Hahaha o karıları alıp bıçaklayalım en iyisi kesin çözüm :DDDd

1|0
    0|0
Yükleniyor...