Galatasaray Konya maçında nasıl oynadı sizce?

Bence çok güzel bir oyun yoktu özellikle Muslera'nın hatasına bir anlam veremedim Sabri'nin Muslera'yı korkutmasına da bir anlam veremedim açıkçası gol pozisyonları iyiydi 2 gol attık tahmin ettiğim gibi ben sistemi beğeniyorum alınan 3 puan önemliydi fakat sahamızda daha iyi oynayabilirdik diye düşünüyorum Sneijder'e ve Muslera'ya geçmiş olsun,Burak'ta sonunda buldu kendini kanatta oynaması gerçekten açtı herifi:)

Sizin beğendiğiniz,beğenmediğiniz durumlar ne oldu?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• şampiyonlar ligi maçı öncesi olduğu için maça konsantre değillerdi. yoksa muslera gibi bir kaleci nasıl böyle hata yapar :) iyi oynamadık ama kazandık. özellikle fatih terim yönetiminde çok iyi oynayıp da kazanamadığımız maçları düşününce böylesi daha iyi sanki. önemli olan 3 puandı, onu da aldık. bu arada muslera'yı ne yapıp edip kopenhag ve fenerbahçe maçlarına yetiştirmek lazım. ufuk+eray+aykut, muslera'nın %10'u etmez. oynamayacak olmasını düşünmek bile istemiyorum :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Konsantrasyon ksikliğimiz vardı. Maça hiç konsantre olamadık. En çok hata yaptığımız, top kaptırdığımız maçtır heralde bu. Akıllar kopenhag ve ardından gelen Fenerbahçe maçlarındaydı bence. Sistemimiz güzel. Oturunca çok daha iyi olacağız fakat Sneijder'in sakatlanıp çıkması bu sistemi birazcık bozdu. Gerçi Emre de iyi ama bu sistemi yönetecek oyuncu Sneijder'di :) Burak kanatta daha iyi oynar. Çünkü çok süratli fiziği iyi ... Ama bu ikisini de kullanmayı pek fazla beceremiyor :) Açıkçası dünkü Galatasaray'ı beğenmedim ama bu sistem oturunca takımın nasıl oynayacağına hepimiz şaşıracağız ;)

1|0
    0|0
  • Musleranın hataya düşmesi savunmadan dolayı alışmışlar her rakip baskısında adama dönmeye e adamda robot değil o kadar çok kaleciye dönülmezki savunmada hala hatalar var solbekte sabrinin oynaması ne kadar kötü bir durumda olduğumuzu gösteriyor aydına çok çok ayrı bir parantez açıcam herkez burak burak diyorama o golün %80ı aydınındır o pası atmak hiç kolay değil gerçektende barcelona stili bir pastı aydına daha çok şans verilmeli

1|0
    0|0
  • İzlemedim 2-1 kazanmışsınız :)

1|0
    0|0
  • gs den çok konyanın gs yi iyi analiz edip oynatmadığını gördük. sürekli pres yapan, boş alan bırakmayan, top yarı sahasında olduğunda bile ileride adam tutup gs defansının hücuma katılamamasını sağladılar. bu nedenle gs de diğer maçlarındaki gibi ileride ve orta sahada fazla pas yapamadı. ancak drogba mı hasan kabze mi diye düşününce skor normal geliyor :)

1|0
    0|0
  • sneijderin sakatlanması baya kötü oldu. bence çok da kötü oynamadık, eski temposuz oyunumuz yok. daha hızlı pas yapıyoruz mesela. zaten konyanın bulduğu fırsatlar da bizim hatalarımızdan dolayı. savunmadan top çıkarırken daha dikkatli olmalıyız. bence maçı 45+4te attığımız golle kazanmıştık. ilk yarı sonunda beraberlik golünü bulmamız çok önemliydi.

1|0
    0|0
  • Musleranın sakatlığı kötü oldu inş çabuk iyileşir maç kaçırmaz :( Sabrinin şutu (pas değildi bence o :D) muhteşemdi zaten

1|0
    0|0
  • sonuç olarak Drogbası olan kazanır :)

1|0
    0|0
  • Konyanın elinden şans eseri kurtuldunuz,kadıköye gelmeyin boşuna hükmen 3-0 yenilmiş olursunuz bu oyunla hezimet yaşayabilirsiniz.

0|0
    1|2
  • iyi oynamadı ama kazandı..

1|0
    0|0
  • iyiydi de daha ıyı olmalıydı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• burak kendine gelmeye başlası canım

1|0
    0|0
  • kör topal giden bir kadromuz varken mançini gözünü açtı takımın kötü oynadık diyorlar ama kazandık neyseki

1|0
    0|0
  • Kaçta olmuştu bu maç?

1|0
    0|0
Yükleniyor...