Futbolla ilgilenen kızlara bakış açısı nedir ?

Kızların da erkeklerin de bakış açısını merak ediyorum kimileri erkeklere yaranmak onlarla ortak bir konuşma imkanı bulmak için yapıldığını düşünüyor kimi bunun doğal olduğunu öyle bir amaç taşımadığını düşünüyor sizin düşünceniz nedir?

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• işin açıkcası futbolla ne denli ilgilendiğine bakar gözlemlerim.. eğer ciddi spor olarak görüyorsa sempatik gelir.. ama benim ilgimi çekmek için yapıyorsa işe yaramaz aksine soğutur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Erkeksi olmadıgı surece itici gelmez

tam tersi gayet hos bir insan kılır o kızı ama bazıları cok erkeksi asırı taraftar onları cok sıkıcı bulurum hic hos deıller en guzelı bıle iğrenc gelıo

erkek gibi hal ve tavırlar kufurler vs... ler

ama anlaması bı sıkıntı olmaz asırı taraftar olmasın bir bayan oldugunu unutmasın ondan iyisi yoktur zaten :)

0|0
    0|0
  • Melis diye çok iyi futbol oynayan erkek gibi bir kız vardı, araba kazasında ölmüştü. Çok erkek gibi olduğu için biraz itici gelirdi. Ama şahsen bir kız kızlığından taviz vermiyorsa, hem topa koşturup hem kendine bakıyorsa hoşuma gidebilir, neden olmasın?

0|0
    0|0
  • iddaa dan anlıyorsa candır :D

0|0
    0|0
  • ananem ve siyaset olarak bakıyorum olaya

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı öyle bir kız arkadaşım malesef :S

0|0
    0|0
  • Futbollu seven kız candır be :D

0|0
    0|0
  • Ben futbolu seven kızları sevmem futbolu sevme sen en iyisi.

0|0
    0|0
  • Erkek Futbol oynar hata yapar küfür edersin hoş karşılar. Bayana ne diyeceğimi bilemiyorum :D

0|0
    0|0
  • sen futbolla ilgileniyormusun ?

0|0
    0|0
  • futbolu sadece erkekler takip edecek diye bir kural olmadığına göre doğaldır. holiganlaşmadığı sürece sorun yok.

0|0
    0|0
  • Evlenilecek kızdır kendileri.

0|0
    0|0
  • futbol oynayan kızlar herzamn daha çekici ve hoş.. kızlar aldırmayın siz futbola devam ;))

0|0
    0|0
    • ne saçma futbol eylenceli olduğu için oynanır siz beğenin ya da beğenmeyin çokta tın :)

• ben bişi demedimkii kızlar futbol oynayamaz diye birşey yokk ;))

• Genel olarak itic. Niye? Futbol konuşurken erkekleşiyorlar. Kızsın sen, erkek değil.

0|0
    0|0
    • ne alaka futbol izlemeyi yorum yapmayı sevmesemde oyun bana eylenceli geliyor size itici geliyor diye bir oynamayalımmı ?

• Ben muhabbeti yaparken erkek gibi olanlardan bahsediyorum.

• bi kız futbol konuşuyorsa onun içinde büyümemiş bir piskopat erkek vardır :)

0|0
    0|0
  • Futboldan anlıyorsa sıkıntı yok ama sırf öylesine sallıyosa takmıyorum :D

0|0
    0|0
  • birlikte kupon doldururuz fena mı.

0|0
    0|0
  • doğru açıdan bakarım :))

0|0
    0|0
  • normal karşılıyorum çünkü zevkler ve renkler tartısılmaz.d

0|0
    0|0
  • futbol hastası kızlar çok itici geliyor :)

0|0
    0|0
  • futbol erkek işidir aksisi yok

0|0
    0|0
  • keşke öyle bir sevgılım olsa erkek gibi :d

0|0
    0|0
  • - Oturup ağda hakkında konuşan erkeğe nasıl bakıyor iseniz öyle

0|0
    0|0
  • ilgi cekıcı .. hosuma gıdıyor piskopatlar :)

0|0
    0|0
  • erkeklerin o kızlara bakarken düşündükleri link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• düşüncenin ne olduğu umrumda olmaz,futbolu seviyorum,izliyorum takip ediyorum ve sıkılmıyorum.ama tabi erkeğe yaranmak için igilenmeye çalışan çok kız olduğunu da düşünüyorum onlar ''bir süreliğine taraftardır'' :)

2|0
    0|0
  • Cidden seven ve anlayan kızlar gerçekten çekici

0|1
    0|0
  • erkekler kızların futboldan anlamadığını düşünüyor ama yanılıyor artık futboldan anlayan kızlarda var ben bazı erkeklerden daha çok futboldan anlıyorum

1|0
    0|0
  • bncede doğal herşeyin aşırıya kaçılmadan her iki cinste olması doğal

0|0
    0|0
  • ben erkeklere yaranmak için kolumdaki tüyü bile almam futbol ilgi alanım olduğu için ilgileniyorum erkek kız olmas farketmez futbol muhabbet için yeterki futbol olsun ortak konu

0|0
    0|0
  • Ben futbol hastası Bordo Mavi aşığı bir kızım. Kimin ne düşündüğü şeyime kadar.

1|0
    0|0
  • futbol izlemekititci oynamak süper yelneceli ama öncedendi şimdi oynıcak arkadş yokki :)

0|0
    0|0
  • Neden ilgilenmeyelim ki futbol sadece erkeklere özgü bir şey mi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...