Kızlar barda kız arkadaşınızla otururken gelip yanınıza 2 erkek oturabilirmiyiz dese ne dersiniz?

kızlar barda kız arkadaşınızla otururken gelip yanınıza 2 erkek oturabilirmiyiz dese ne dersiniz?yada ne yaparsınız?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Yanimdaki kisiye bagli olmakla birlikte gelenlerin uslup ve goruntulerine bagli.

0|0
    0|0
  • Bardaysak oturabilirler. Herkes eğlenmeye gelmiş sonuçta. Ama kafede falansak yanıma yaklaştırmam.

0|1
    0|0
  • 1-ben bara gitmem

2-bara giden biriyle arkadas olmam

işte bu durumlardan dolayı barda bırı yanıma gelıp oturabilirmıyız demesı gibi bı olasılık yok bna göre hoş bı davranış degil zaten bara gitmekte hoş degilya

0|1
    0|0
    • cafe olduğunu farz et

• böle diyecegını tahmın ettımiştım yıne degişmez bı insan tanımadgı bırınin yanına nıye gelır sevgili olmak için karakterımı bilmeyen biryle sevgili olmak boşa zamn demek ayrıca tanımadgın bıryle arkdsta olunmaz en azından hep gördgun bırı olmalı

• Tabii ki, biz de kalkıyorduk

0|0
    0|0
  • Oturun derim

0|0
    0|0
  • votka şişesindeki votkayı suratına dökme isteği duyarım ama 15 tl me acırım o yokmuş gibi davranr kız arkadaşmla konşmaya devam ederim bu çok koyar ):)

0|0
    0|0
  • n'oluyor?

0|0
    0|0
  • Nişanlı olmasaydım olabilirdi .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sormadan git otur sen kenks

0|0
    0|0
    • :D :D kırmızı örtü sererim masaya bide ortasına kırmızı gül :DD::D

• Okurken bile tırstım lan :D:D:D:D::DD: ne acımasız çıktın :D

• şu ana varya öyle bbi kusma noktasına getirdinki :D parmagı agzza atmak işe yaramadan tüm ks halkı iğrenecek benden :D:D:

• O öyle olmaz :-)

Önce kızı kesersin seni farkeder sonra masada geyiği arttırırsin biraz gulersin

Fizik ve giyiminden tam not alman lazım ve tabi sunum iyi olmalı

Sonra kız seni farkeder ve beğenirse sana bakar kaçamak

Eğer ihtiyacı varsa odun gibi bile bakabilir

Minik bir gülümseme bırakıp başını sallarsin

Sonra zaten o sana bir şekilde gel diyecektir yakala jo :-)

0|0
    0|0
  • Bakılır

0|0
    0|0
  • görürsem hiç iyi olmaz yalnız

0|0
    0|0
Yükleniyor...