George Hagi mi, Didie Drogba mı, hangisi daha iyi?

hagi ile ilgili sorulara bir yenisini de ben ekledim :))))))))))))))))))

• Hagi :))))))))
    49% (21)66% (44)59% (65)Oy Ver
  • Drogba :))))))))
    51% (22)34% (23)41% (45)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|41

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• Ya siz bu drogbayı ne kadar büyüttünüz arkadaş...

Dışarda bir boka yaramayan yedekte kalan adamlar ülkemize geldimi hagi gibi adamlarla kıyaslanıyor...

Gitsin ingiltere ligine de o zaman anca sabri reisle kıyaslarsınız o adamı.. hagi mi drogba mı :D

İyi soru iyiii . :D

0|1
    0|0
  • Renktaş bu kıyaslamayı yapmamalıydın bile. =)

Hagi şuan'a kadar türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi oyuncu.İkisinin özellikleri farklı ve mevkileride ama yinede Hagi varken kimseye laf düşmez. :)

1|0
    0|0
  • Sabri Sarıoğlu

1|0
    0|1
  • forever sabri

1|0
    0|1
  • ikiside efsane kıyaslayamam ama nedenini bilmiyorum Hagi 1 adım daha önde gibi geliyor bana

1|0
    0|0
  • Beyler Hagiyle -Alexi Kıyaslıyanlar Gitsin Voleybol izlesin ... Hagi barcelona real madrid de oynamış Galatasarayla Avrupada show yapmıs yaptıgı bbellı oynadıgı bellı attıgı goller bellı Hagiyle alexi kıyaslayanlar ne kazandırmıs fenere alex avrupada :)))

0|1
    0|0
  • mevkii olarak doğru bir kıyaslama değil. sneijder dersen kıyaslama yapılır ve tabi ki hagi cevabı alınır.

0|0
    0|0
  • şşşşttt duymamış olayım.

0|0
    0|0
  • uzun yıllar romanyada kaldım hagıyıde tanırım oldukca zekı bır yapısı olan futbolcu .sopr teknık zekası mukemmledır hepsını tek gecer futbol ıs bır kombınasyondur .sabır zeka stradejı ıster ucunude ıyı kullanır hagı :)

0|0
    0|0
  • nötr :(

1|0
    0|0
  • Bi dakika Hagi türkiyede bildiğimiz halini aldı en iyi zamanları burda geçti Drogba ise Chealsea de en iyi dönemini geçirdi ayrıca Drogba yı biz büyütmüyoruz bütün dünya onu geçen yıl haricinde son 3 sezondur dünyanın en iyi forveti olarak lanse ediyor yoksa Chealsea Juventus gibi takımlar 35 yaşındaki bir oyuncu için bonservis teklif etmez

0|0
    0|0
  • bu tür sorulara karşıyım ben aslında futbol denilen şey günden güne gelişiyor ve hiç biri aynı dönemin futbolcusu değil alexle hagiyi karşılaştırmalar drogbayla bilmemneyi karşılaştırmak çok doğru değil . dersen ki hangi galatasaray için daha yararlı olmuş diye tabikide hagi derim adam serbest vuruş kullanmak için ceza sahası çizgisinin oralarda çalıma giriyordu :)

0|0
    0|0
  • Lider vasfı olan iki futbol kahraman i ve bizlere izletirdikleri seyir keyfi için ikisinede cok teşekkür ederim ama Hagi farklı bir şeydi. Drogba yemekdeki ana malzeme gibi her daim lezetli ama Hagi usta bir aşçı gibi lezzet unsurunu kendi belirlerdi.

0|0
    0|0
  • C.Ronaldo : Futbol bir film olsaydı messi ile ben başrol oynardık, ronaldinho ise yönetmen olurdu.

Ronaldinho Futbol'un üstadıdır :)

Türkiye'de ise tartışmasız Manuel Fernandes.

0|0
    0|0
  • tamam hagi de çok süper futbolcuydu eyvallah ama messiyle ronaldoyla drogbayla karşılaştırılamaz bu kadar abartmayın !

0|0
    0|0
  • hagiii

0|0
    0|0
  • Hagi efsane...

0|0
    0|0
  • link en iyisi :D

0|0
    0|0
  • spikerin "hagi hagi hagi" demesini ve her uzak mesafe golden sonra "bir hagi klasiği" demesini duyar gibiyim hala.. efsaneydi =)

0|0
    0|0
  • selçuk şahin :)

0|0
    0|0
  • Hagi gibi bir futbolcu görmedim henüz Türkiye liginde...

0|1
    0|0
  • sence bu sorumu tabiki HAGİ

0|0
    0|0
  • hagi ile drogbanın mevkileri aynı değil doğal olarak görevleri çok farklı ama özelliklerne bakarsak drogbanında hagininde yetenekleri tartışılmaz yalnız dedğim gibi soru yanlış alex mi hagi mi diye sorabilrsn? :)

0|0
    0|0
  • quaresma :)

0|0
    0|0
  • Hagi büyük üstad... Bu karşılaştırma çok yanlış.

0|0
    0|0
  • Tamam Drogba güzel oynuyo eyvallahta Hagi başkadır be :)

0|0
    0|0
  • bir alex değiller!

0|0
    0|3
  • Forvet vs orta saha >> elma vs armut

0|0
    0|0
  • Maradona

0|0
    0|0
  • sabri alır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir fenerbahçeli olarak drogba çin malı hagi dedim.

1|1
    1|3
  • Hagi :)

Onun ayrı bir yeri var

1|4
    0|0
  • Hagı Efsanedir <3

1|2
    0|0
  • bugün bu hagi soruları çok soruldu :)

1|1
    0|0