Beni defalarca aldatmış, boşanmalı mıyım ?

eşimle 4 senelik bir flörtün sonunda evlendik nihayet ... ama içim rahat değil . evliliğimin daha ilk gününden kızların mesajlarını gördüm eşimin telinde . açıp kavga ettiği bile oldu . eşime sorduğumda bizim küs olduğumuz dönemlerde beni aldattığını ititraf etti . bir çok kadınla ilişkisi olmuş . bende biz ayrıldık diye üzülüyor sanıyordum . benim daha önce bir ilişkim oldu . yani evlendiğimde kız değildim . e seninde olmuştu diyor . ben diyorum benim senleyken olmadı diye .geçmişi yüzüme vuruyor üste çıkmaya çalışıyor . eve geliyor sürekli pc de . faceebokunu kapamasını söledim kapadı . ama yine pcde oyun oynuyor . hamile kalmaya çalışıyorum . ilgisiz . çocuk olsada olur olmasada diyor . sanki benle evlendi lutuf etti gibi . ben çok uğraştım evet evlensin benle diye . peşindende koştum herşeyine katlandım . kaç sene bekledim ama bu kadarıda fazla .cinsel hayatımız çok güzel hareketli . ama onun dışında paylaşımımız pek yok . çok konuşmaz gülmez surat asar ... ben bazen kaldıramıyorum çok seviyorum ama dayanamıyorum ...

2|0
57|66

En İyi Erkek Görüşü

• Burada herkes boşan ayrıl gibi zırvalıklardan bahsetmiş ben tam tersini düşünüyorum .. Bir erkek karısına bağlı olduğu sürece yaptığı küçük kaçamakların o kadar da önemli olmadığını düşünenlerdenim ... Sana olan soğukluğuna gelirsek bunun mimarı sensin bir erkeğin ne kadar üzerine gidersen o kadar kaçar senden biraz rahat ol biraz cool dur ama şunu istiyorsan o hiç olmayacak senin peşinde koşmasını canım cicim deyip sürekli seninle ilgilenmesini bekliyorsan her zaman hayal kırıklığına uğrayacaksın baştan söyleyeyim.

0|0
    4|0
    • nasıl küçük kaçamak yapabailir ya bu adam evli evli

• Ortada çocuklarn kalmasına bende üzülüorum. Sonuçta kimse ayrlmak için evlenmez.İnan ssenin burda atıp tuttuğundan çok çok zor oldu ayrılmaya karar vermek. Ama bilmediğin bir evlilikle ilgili yorum yapmamanı tavsiye ederim.

• yaaa yuliababy ben kötü niyetli bir insan değilim ama türkiyedeki mantıksızlıkları görünce çok üzülüyorum kadınlarımız evlenmeden önce cinsellik yaşayamıyorlar bu yüzden tek kurtuluşu evlilik olarak gördükleri için yanlış insanlarla evlilik yapıyorlar ve sonu hep hüsran oluyor maalesef olan kadınlara ve çocuklara oluyor ..boşanmış anne babaların çocukları sorunlu bireyler olarak yetişiyorlar topluma..

Erkekler Ne Diyor 65

• Guzel arkadasim ilk olarak sorunun sende oldugu duygusundan vaz gec. Daveanus boxuklugu olan ve bunun farkindaligindan uzak kisi senin kocan maalesef. Semi aldatmasi evlilik birligimi bozucu sorumluluk almaktan uzak olmasi bir yana bana sirarsan sadecr ve sadece senin bakire olmayisini sanki bir ariza ve defoymus gibi sana karsi kullanmasi bile onunla hayatinin nerelere gideceginin nasil sorunlar yasayacaginin garantisi. Bana sorarsan bosanmalisin ve asla ama asla cocuk dusunmemelisi.. Buraada sana suclama dolu yanitlar verecek ucube ruhu bozuk hastalikli mahluklari da hic mi hic umursama

1|0
    0|0
  • millet yazmış erkeğin doğasında varmış falan fiilan.sizin gibi bayanlar yüzünden zaten bu olaylar böyle oluyor.gurursuz insandan nefret ederim.insansın yaa insan alemlerdeki en şerefli varlıksın meleklerden şeytandan cinlerden üstün tutulmuşsun.seni aldatmış sen daha bize soruyorsun.yaa bir insan gururu namusu şerefi için yaşar.10 tane çocuğunda olsa boşanacaksın.ben karımı aldatacam karım beni yakalıcak ve beni boşamıcak.o boşamazsa ben onu boşarım.benim düşüncem budur.kimseylede tartışmaya girmek istemiyorum.senin düşüncenede karışmak istemem.kendi kararını kendin ver.

3|1
    0|1
  • Bu durumun böyle olmasının tek bir nedeni var bak insan ne yaparsa karşısınada o çıkar yani insan yaptıklarıyla imtihan olur.

Sen evlenmeden önce başka birisiyle beraber olmuşsun yani kızlığın bozulmuş haddini aşmıssın sanıyormuydunki karşına düzgün namuslu şerefli bir adam çıkacağını sen nesinki karşıdaki insanda öyle olsun.

Sen ondan önce yapmışsın oda senden önce eğer sen namuslu ve iffetli bir kız olsaydın inan karşınada senin gibi temiz düzgün bir adam çıkacaktı ve hiçbir sorun yaşamayacaktın.Geçmiş aslında geçmemiştir insan yaptıkları şeylerin bedelini ödemeden bu dünyadan gitmez.

Bu eşinden ayrılsan bile yinede düzgün birisini bulamazsın çünkü Allahın adaleti buna izin vermez.

2|0
    1|0
  • Bekara eş boşamak kolay bu nedenle iyice düşünmelisin. Fakat bir düşüncen var sanırım cocuk yapmak.. Eğer bir daha evlenmeyi düşünmüyor ve sadece çocuk sevgisini yaşamak istiyorsan olabilir. Ama eğer yuva kurtulur amacında isen sakın yapma hayatının yanlışını yaparsın. Cocuk sevgisinden değil ama yuva için cocuk yaparsan ileride boşandıktan sonra bir ilişkin olursa cocuk sorun olabılır. Bunu ben yaşadım cocuklu bir boşanmıs bayanla ilişkim oldu fakat cocuk benı kabullenmediği için severek ayrılmak zorunda kaldık. Eğer evlenmeden önceki bekaretini sorguluyorsa bence bitmiş zaten. Bu kişi sana mı değer veriyor yoksa 50 gr et parçasına mı?

0|0
    0|1
  • bune yaa iş hayatından da beter! bu ne yaaa, bence sen kapa telefonunu sonra bir hafta çık evden tatile tek başına .. Sonra boşan mutlu ol bee, sizin gibi kızlar yüzünden nice dogru dürüst erkekler heba oluyor, gidiyonuz armudun iyisinden anlayan bir AYI buluyonuz , sonrada ayıdan post olmazmış diyonuz..

1|2
    0|0
  • aşkını bir kenara atıp ondan kurtulmalısın. şahsen ben pek çok şeyi affedebilirim ama sadakatsizliği asla. eğer sana ilgi göstermiyorsa gerçekten seni sadece seks için kullanıyor demektir. onun bir nevi seks arkadaşısın yani. bunun olmasına asla izin verme. ondan hemen ayrıl.

0|0
    0|0
  • Elindeki kumaş bu, uğraşırsan belki biraz değişebilir ama çokda birşey bekleme. Bu şekilde kabulleceksin veya çocuk olmadan yollarını ayıracaksın.

1|1
    0|0
  • kızım sen harbi salaksın kusura bakma...seni istemeyen adamı zorla evlendirmişsin bide ilgi bekliyorsun...sakın ÇOCUK YAPAYIM DEME... ÇOK BÜYÜK YANLIŞ YAPARSIN..DÜNYADA BAŞKA ADAMMI KALMADI GİTTİN ONA VARDIN...ÇOK PİŞMAN OLACAKSIN İLERDE ÇOKK.

eğer çocuk yapayım eve bağlanır diyorsan avucunu yalarsın onu diyeyim..yazık valla kendini ezik gösteriyorsun ezdiriyorsun.değmez bile

1|1
    1|0
  • İlerisini göremediğin birinden çocuk sahibi olmak çokta akıllıca değil. Evde huzurlu mutlu bir günü geçmeyen iki insanı çocuk ne derece birbirine bağlayabilir. Çocuk yapmak gibi önemli bir durum iki tarafında rızası ile olmalı. Yarın öbür gün seni bırakacak ya da senin daha fazla dayanamayacağın bir adamla değil. Sanki başını bağlamak için onu evlendirmişler gibime geldi okuduktan sonra.

2|0
    0|0
    • yok biz sevgiliydik 4 sene . başta ebnle evlenmek istemedi sonra benim ısrarımla evlendi

• Adam garanti duygular üzerine kurmamış ki yapıyı. O istemiyordu demen anlatıyor durumu. İstenmeyen şeyden çocuk olmaz muhabbeti sana örnek olsun. Düzelir mi düzelebilir ama bunu çocuğa ödetme.

• Sana karşı ilgisiz.

Çoğu erkekte var bu.Evlilikten ve sende soğumuş.

Birlikte vakit geçirmek istemiyor,sadece cinsel anlamda ihtiyacını gideriyor diyebilirim.

Biraz açık konuştum ama doğrusu bu,erkek gözüyle söylüyorum.

Çocuk konusuna gelince de;bu konuda ilgisiz olması çocuk istemediği ve sorumluluk almak istemediği anlamına gelir.

Her ne kadar zor bir durum olsa da kendini kullandırtmamalısın.Evlilikte herşey cinsellik üzerine kurulu olmamalı,böyle birlikteliklerde aldatma ve aldatılmalar kaçınılmazdır her iki eş içinde geçerli bu.

Boşanmak ve yeni bir sayfa açmak tek çözüm.Zaten çocuğunuzda yokmuş ileride karşınıza istediğin gibi sana karşı ilgili evine karşı sorumluluğu olan bir eşin olur.

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun diliyorum size öncelikle. Bildiğim çok iyi bir kargo şirketi var. Ucuz gönderileri, onlara yakışır şekilde ucuz fiyata postalıyorlar. Adresini veririm size, "alıcı öder" şeklinde postalayın. Sonra onu alan düşünsün artık ödeyeceği bedeli. Biz dimdik ayağa kalkarız yeniden, ama her daim dimdik, karakterli yaşarız. Arkamızda aslanlar gibi ailemiz ve/veya arkadaşlarımız var ;) Değil mi?.. Biz ondan önce de vardık. Allahın gönderdiği bir canı, Allahın cezası bir adam için kırmak Allah'a terbiyesizlik. Hadi o halde. Kalkın ayağa artık. İyi günler dilerim.

0|0
    0|0
  • ben sana ne yaptığını anlatayım. kısa ve net olacak. hayatını kurtardığını düşünmüşsün ama tam tersine dahada mahvetmişsin... bekaret korkusundan evlenmek zorunda kalmışsın. bula bulada bu malı bulmuşsun. sen evliliği sürdürmek için çabalarsan sende sonunda dayanamaz boynuzlarsın koca süsü verilmiş danayı. bekaretini yüzüne vurması hazmedemediğinden değil. kendi yediği bokların üzerini rahat kapatması içindir. tavsiyem o ki. bu karaktersizle çocuk yapmayı bırak evli kalman hata.

0|0
    0|0
  • bunu bir hakaret olarak algılama alışmış kudurmuştan beterdir diyorum. burda alışmış o oluyor daha öncede aldatmış asla vazgeçmeyecek sonu yok yine aldatacak. sende aşka doymayan.. yinede peşinden koşan affeden sen oluyorsun. boşanacaksan hemen boşan yoksa ilerledikçe daha çok çekersin.

0|0
    0|0
  • yani üzücü tabi. ben sana boşan ya da boşanma diyemem ... ama şunu söyleyebilirim. bir erkek bir hatayı asla 1 kere yapmaz. tekrar edecektir.

3|0
    0|0
  • defalarca aldatmamış. bir keresini yakalamışsın anladığım kadarıyla ama defalarca aldatmışta olabilir. Fakat erkek bu yani sonuçta eline fırsat geçerse yapar. Artık eskisi gibi ilişkileri aramaya çalışmayın. Bayanların anatomisi biraz daha değişik. Aldatmayıp sadık kalabiliyorlar ama erkek yıllar boyunca sadık kalamıyor bu bir gerçek. Ayrıca evlenmeden önce bakire olup olmaman da çok birşeyi değiştirmez. Bakire olsaydın bu sefer de başka bir bahane bulup seni ezmeye çalışırdı. Bu arada erkekler bu konuda kandırılmayı hak ediyor. Keşke çıkarken de mesela 3 ay ben bakireyim diye yalan söyleyip, 3 ay sonra da beraber olunca kan gelmedi falan deseydiniz. Buradaki başka bir hatanız da bir ilişki de çok uğraşmak, eşimde benimle evlenmek için çok uğraştı ama şu an ben de mutlu değilim dolayısıyla da onu da mutlu edemiyorum.

0|0
    0|0
    • neden mutlu değilsin

• tek bir neden yok aslında. ama aramızda senkronizasyon yok diyebilirim :)

• evlilik (yada adı önemsiz iki insanın hayatını bir şekilde birleştirmesi) çocuk oyuncağı değil. evlenmeden önce bunları uzun uzadıya konuşmalıydınız. ilk konuşulacak şeyleri en sona bırakarak evlendikten sonra eski defter arayışına girilmemeli. sonuç; hayat senin kararlar sana ait olmalı. birkaç cümle içinde bulunduğun durumu özetlemez.

0|0
    0|0
  • Zorlamayla yapılmış bir evlilik..

Evlilik öncesi tadılmış başka bedenler..

Sevgililik döneminde yaşanmış bir aldatılma..

İlgisiz, soğuk, paylaşımsız bir birliktelik...

Birde çocuk yapıcaksın öylemi!..

0|1
    0|0
  • aslıda sana biz ne dersek diyelim yanlış yapmış oluruz. sonuçta ikiniz arasındaki iletişimi, duyguları, yaşanmışlığı bilemeyiz. aranızdaki bu ilişkiyi çöpe atmaya hazır mısın? değeceğini düşünüyor musun? ne için çöpe atıyorsun? peki onu doğru mu anladın? seninle bir sorunu mu var? sordun mu? cevapladı mı? bunlar hepsi cevap bekleyen sorular. ama bize değil. bence kendine vermelisin bu cevabı.

0|0
    0|0
  • Canim zaten senle cinsellik için evlenmiş

0|0
    0|0
  • senden önceki ilişkileri için bir şey söyleyemezsin çünkü hayatında değildin ama... uzun süreli flörtün üstüne evlendiniz ve halen seni aldatıyor... o kişi seni sevmemiş sadece evlilik hayalini arzulamış seninle ve bunu elde edince aldatmaya devam etmiş... tavsiyem çocuk olayına girmeden ... açık,kesin,net bir şekilde bazı şeyleri konusun ve alacağınız kararın arkasında durun bu karar da ya son ya da devam olsun çünkü zamanilerledikçe her şey zorlanır çocuk işin içine girerse imkansız olmasada zorluğu artar .. için zor ama güçlü ol derim

0|0
    0|0
  • Bu kadar olumsuz şey var birde çocuk yapmayı düşünüyorsun bırakın bu çocuk olursa sorunlar hallolur düzene gireriz kafalarını anlaşamıyorsunuz birde üstüne çok defa aldatmış kendini mahkum hissetmeden gururunu çiğnetmeden ayrıl

1|0
    0|0
  • yorumların hepsini okumadım, okumakta istemiyorum zaten.. ancak emin olmamakla birlikte eğer eşin seni aldatıyorsa ve senin de bundan haberin varsa, artık eşin senin helalin sayılmıyordu... yani şu an birlikte olmanız zina sayılıyor diye biliyorum ( işin o kısmını düşünüyorsa bence sağlam bir hocadan öğren bunu.. ya da senin için ben sorayım. )

0|1
    0|1
  • Ne gerek var ki bosanmana devam et aldatılmaya :) bu nasıl bir soru

0|0
    1|0
  • anasini bile s*kmelisin.

0|1
    0|0
  • ohoo adam her haltı yesin ama ben seviyorum de midesizsin abla sen kusura bakma ama yerinde olsam boşanırdım nafaka falan da almazdım ne alacam be

0|0
    0|0
  • inceldiği yerden kopması gerekli bu ilişkinin.. sonu yok bu aşkın

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden kızlarımıza evlenmeden kimsenin altına yatmayın diyoruz...sana saygı duymuyor sadece sevişmek için evlenmiş...ona da doyunca bitmiş artık...bir erkek eğer harbi erkekse ne kadar modern! olurrsa olsun ve de türkse asla bakire olmayan bir kadını kabul edemez...evlense dahi edemez...ben bu yüzden 3-4 sene sonra boşananları hatırlıyorum...maalesef bu adam seni sevmiyor...onun yerine kendimi koydum da ...asla sıcaklık gösteremezdim...

0|0
    0|0
    • Sırf bakire olmadığı için kadını sevmezsiniz yani öyle mi..?

aşk ne peki..? Sırf bir zar için insan sevdiğimden vazgeçebilir mi..?

seven adam zara mara bakmaz kusura bakmayın

hem kadınlar enayimi ..? Kaç tane erkek var kendini karısına saklayan...?

ozaman kadınlarda bakir olmayan erkekle evlenmesin .

dünya nüfusu bir anda azalır kesin

• bu kişiden kişiye değiir benim düşünem bu yönde...ben yapamadım başıma geldi beceremedim...ve kadın erkek eşitliği diye birşey yok...erkekte yapmamalı ama kadın daha dikkatli olmalı bence..ben bakire olmayan kadınla evlenmekb istemem şahsen...

• huzur olmadıktan sonra cinsel hayatınız güzel olsa ne olurr ilk önce evde huzur olucak 1-2 tane çacuk olucak evin neşesii olucakk cinsel dediğin nedirki o herkeste olan birşeyy sadece kocanda yok ..

1|0
    0|0
  • Telefonu al eline durmadan mesajlaş facebooka sende gir şüphelendir deli gibi kıskansın merak etsin telefonuna şifre koy açtırtma onada söyleme hee ben olsam senin yerinde ne yapardım ayrılırdım tabiki ama ayrılmam diyosan aldat anlasın ne yaptığını daha fazla sorun varsa ask.fm/alonedarq

0|0
    0|1
    • hayır asla yapmam güvenini kaybederim o zaman .

• hala daha cınsel hayatımız hareketlı dıyebılıyorsun mıden kaldırıyorsa bır otuz yılı daha devırırsınız :)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 57

• sana değer verdiğini saygı duyduğunu sanmıyorum yazdıklarına bakarsak

böyle biriyle ısrarla aile olmaya çalışıyorsun

sen mutlu değilsin ve birde çocuk istiyorsun

onu da mutsuz etmeye hakkın yok

bugün olmasa yarın siz ayrılırsanız olan ona olacak

bir de bu taraftan bak ve ona göre karar ver

4|0
    0|0
  • Bir kisi 7sinde neyse 77sinde odur. Cocuk falan dusunme yazik etme gunahsiza. Zorla evlenmis seninle kocan aldatir tabi. Bence ii dusun tart oyle karar ver. Eger onun seni her firsatta aldatmasini istemiyorsan yol ver gitsin. Beyni akli baskalarinda olanin bedeni yaninda ne yazar! Gitmek istiyorsa zorlama gitsin ilerde pisman donmek istese bile affetme oda yasarken olumu tatsin. Allah yar yardimcin olsun

0|1
    0|0
  • Böyle bir gerizekalıyla sırf sevdiğin için evli kalmanı anlayamıyorum. Sevgi herşey demek değil, sevgi değerli birşey ya. Böyle ziyan etmeyin.

2|0
    1|0
  • Çocuk,mutlu bir evliliği perçinlemek için çiftin ortak kararı ve isteği sonucu yapılmalıdır.Sizin çocuk yapmanız yasaklanmalı aslında,çünkü siz masum bir canlıyı kullanma derdindesiniz.Kocanızı evlilik için baskı altına alabilmiş olmanız,onu bir baba olmaya zorlayabileceğiniz anlamına gelmiyor.Hatta oturmamış bir düzene bir de bebek katmak,sizi boşanma yoluna erken sokacaktır.

1|0
    0|0
  • Kendine yazik ediyorsun mutsuzsun esin ilgisiz , cocuk olunca ne degisecek sen cocukla ilgileneceksin o bunu firsat bilip kendini daha cok özgür hissedecek , cocuk evliligini kurtarmaz !

2|0
    0|0
  • bence bu iş bitmiş

1|1
    0|0
  • çocuk yapmaya kalkmamalısın bence ama illada boşanacaksın diye birşey yok olur böyle şeyler bilmediğin şeyler olabilir. Biraz zaman tanı baktın düzelecek gibi değil yavaştan söylemeye çalış tepkisini ölç. baktın ki yine umursamıyor o zaman yollarınızı ayırsanız iyi olur.Ama sen yinede bir aile danışmanına falan git bir sor burda böyle olmaz.

1|0
    0|0
  • Bu kadar sorunlu bir evliliğe birde çocuk katmak ne kadar mantıklı acaba ? Çocuk işini ertelemelisiniz onunda çok istediği zamanda sorunlarınızı çözdüğünüz de yapmalısınız. Çocuk aradaki sorunları düzeltir diye düşünme aksine daha da çıkmaza gider evliliğin.

2|0
    0|0
  • başından yanlış ilişki

2|1
    0|0
  • Bosanırsan zaten istediğini eline vereceksin.. Ben olsam süründürürdüm.

Bu heriften çocuk yapmayı da düşünme!

1|0
    0|0
  • Kndini körü körüne kaptırmşsın. Bence psikolojik destek al çünkü bu kadar yaşanana rağmn evli kalmak istemen ve bide çocuk istemen hiç normal değil.Hiçmi onurun gururn yok. Evlilikte sadakat , saygı olmalı ama sizde kalmamış.Kendini kandırma ve gerçklrle yüzleş.

3|0
    0|0
    • zaten şu an aldatmadı . evlenmeden önce aldattı

• Evlendiğinizden bu yana aldatmıoyrsa sen devamlı bunun üstünde duruyorsan o zaman hata ssende bıkar usanır. Geçmişi unutmanz lazım.

• yok hatırlatmıyorum zaten ...

• çocuk yapmaya kalkmamalısın bence, boşanmaya da kalkma, diğerlerinin de dediği gibi biraz zaman bırak belki birşeyşer değişir ama şayet değişmezse olan çocuğa olur yazık edersin. baktın olmuyor en azından boşanır hayatına yine devam edersin ama bu karmaşa içinde ortada bir çocuk eklenirse işler daha can sıkıcı hal alır.

0|1
    0|0
  • E pes yani bir de çocuk yapmaya çalışıyosun o çocuğa günah değil mi ? Cinsel hayatımız güzel demişssin e bir kaç ay sonra ondan da sıkılcak o zaman da boşancak . Ne bekliyosun her şey aşk değil gururumdan ödün vermem

0|1
    0|0
  • keske evlenmek ıcın sen ısrar etmeseydın be gulum.. benımde 5 yıllık bı flortum var senın bu soruyu okuyuncca korktum acıkcası... bence cocuk olayını sallada sen adamın ılgısını eve cekmeye calıs en azından ugras allah korusun bı yuvanın yıkılmasını tabıkı ıstemem ama bosanırsanız cocukla kalmak daha zor o bebegınde gunahını cekersınız... sen ugras bakalım sonuc vermezse vur tekmyı kıcına

0|0
    0|0
  • İnsan katilini afederse ô seni defalarca öldürür hiç çekinmeden hemde :( bırak onu ben bir çocuk istedim senin gibi ayrılıcam flm diyede biliyordum ama yanlışı ne kendime ne de o çekiyor oğlum sadece o yüzden seni sayan birinden çocuk yap eve bağlı olsun dersen o hiç olmaz :(

0|0
    0|0
  • valla sen bilirsin ama bana sorarsan boşan.sonra çocuğun olunca pişman olursan boşanmak daha da zorlaşacak.yol yakınken dön.

1|1
    1|0
  • adam seni aldatmis sen cocuk yapip kendine baglamayimi dusunuyorsun ? o cocuga yazik olur emin ol adam cinsellikte iyi is konusmaya gelince sikinti var adamin ne bok yedigi belli degil karaktersizin teki .bence gec kalmadan bosan cok ciddiyim akilli ol biraz

0|0
    0|0
  • Hayatım bu böyle olmaz her şey daha fazla kötü olmadan ayrılmanız gerek. Biliyorum seviyosun ama inan böyle daha mutsuzsun. İnan bana karşına değer veren biri çıktığı zaman ne demek istediğimi anlıcaksın. Aynı evde iki yabancı olmaz.

1|2
    0|0
  • boşanmalısın bence...

1|2
    0|0
  • bu vakitten sonra evliliğinde sadece cinsellikle yetinirsin.. bir kere aldatan, saygı, sevgi ve had sınırını geçmiş demektir ve tekrar aldatacaktır hem de kusursuz bir biçimde..

2|0
    0|0
  • :S oha ya nasıl bir insan bu.. Canm sakın cocuk filan yapma direk boşa onu sevgi hak edene verilir hak etmeyene değil :S

0|0
    0|0
  • Şimdi çocuk yapmayı düşünmeyi bırak aranızdaki sorunu çözmeye odaklan konuş onla adamakıllı tartışmayın konuşun anlaşın olmadı katlanamazsan uzatma canım aslında evlilik önem bir şey ama zaten aranızdaki bağ kuvvetli değilse çocuk olursa düzelmez kendi kaosunuza çocuğuda sürüklersiniz yazık değil mi ona. Eşinin davranışı hoş değil belki oturmamıştır bir şeyler belki kişiliği böyledir bilemem . Belki de daha evliliğin verdiği yükü kavrayamamıştır. Bir konuşun derim.

0|0
    0|0
  • sırf eve bağlamak mutlu olmak için çocuk yaparsan hayatının hatası olur bence güvenilecek bir tip değil gerçekten anlattığın gibiys 40 yıl çekilmez o adam zaten zamanla anlarsın yürümeyeceğinide. umarım mutlu olursunuz ama sonu kötü gibi

0|0
    0|0
  • sen daha baştan yapmışsın yanlışı ama bundan sonra daha akllı ol bnce birde öocuk yapmayı dsunuyrsn yazık

2|0
    0|0
  • süreklli boğma üzerine gelme onun ne kadar sıkarsan böyle huzursuzluk olur iyi ve olumlu ol evliliğinde ayrıldığında yapmış evet şimdi sürekli aynı konulara girerseniz soğutursun kendinden çocuğu hemen düşünme aranız bir iyi olsun

0|0
    0|2
  • Aile danismaniyla gorusmeniz en mantiklisi.

0|0
    0|1
  • ALLAH yardımcın olsun.. Senin için hayırlısı neyse o olsun. Ama inşallah mutlu olursun. İnan çok üzüldüm senin için. Bir diploman işin var mı?

0|0
    0|0
  • böyle koca düşman başına canım ya. ondan önceki ilişkin seni ilgilendirir onu değil sen yüzüne vurulacak aşağılanacak birşey yapmamışsın. eğer buna gücün varsa arkana bile bakmadan çek kapıyı çık git. yaşasın bakalım istediği hayatı nereye kadar zevk verecek ?...

0|0
    0|0
  • aldatma varsa işin içinde katlanmak yoktur

2|0
    0|0
  • Abla hala soruyosun..

Ayrıl ..

2|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    27
Yükleniyor...