Zengin ve saygın olduğu için sevmediğiniz bir kadın veya adamla evlenir miydiniz?

Sırf zengin ve saygın olduğu için sevmediğiniz bir kadın veya adamla evlenirmiydiniz?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin büyük çoğunluğu evlenme düşüncesinde oldukları kadında zenginliği çok nadir göz önünde bulunduruyor.Çocuklarına iyi bakacak ,sadakatli ,düştüğünde destek olacak bir eş neredeyse her erkeğin öncelikli kriterleri.Ancak malesef (günümüz kadınları için söylüyorum) kadınlarda artık öncelikli kriter bunlar değil.Sistem o kadar üzerine oynuyor ki kadınların maddiyat kavramı herşeyden daha fazla gelişiyor. Kendisine rahat bir yaşam sunabilecek ,büyük bir ev,gösterişli bir araba,alışverişte harcanabilecek yüksek limitli kredi kartlarını kendisine sunan erkeğe aşık olabiliyor.(ya da buna kendini inandırıyor) Aynı sistem aslında bizim üzerimize de oynuyor ama kadın dediğin varlığın baştan ayağa kadar zaaf oluşu sistemin bu etkisine her zaman bizlerden daha net cevap vermelerini sağlıyor. Değişmeyen , genlerinin kendisine taşıdığı anaç yapıyı bozmadan kalabilmiş ,maneviyatı yüksek kadınlara saygım var ama malesef artık sayıları çok az. Biraz sert bir yorum olmuş olabilir ama gerçek bu malesef...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• eli yüzü düzgünse zamanla sevilir be hacı:)

0|0
    0|0
  • şimdye kadar 2 kere denk geldi asalak gibi hissetmek istemem

hayır

0|0
    0|0
  • evlenilebilir ama ben evlenmezdim parasi icin.

1|0
    0|1
  • zenginliği ve saygınlığı kendi maddi ve manevi varlığı beni alakadar etmez o kısmım...benim için önce insan olması gerekir ve parayla olmayan birşey bu..

0|0
    0|0
  • EVLENİRDİM. Aşk bitti hocam. Aşk yok. Devir SEX devri. PARA devri. Biriyle mutlu olucam diye düşünme. TEK DÜŞÜNCEN SENİN MUTLU OLABİLMEN !

0|0
    0|0
  • zengin eş bulmak kadınlar için önemlidir. erkek sevdiği zaman maddi durumuna bakmaz.

0|0
    0|0
  • pembe renklilerin yazdığı yorumların %95 i yalan.

0|0
    0|0
  • hatun parası yemem. ayrıca sevmediğim hatunun hiçbirşeyini yemem :D

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim

0|0
    0|0
  • Beni Uzay'a çıkaracaksa, evet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Allah beni böyle bir sebebe muhtaç etmesin inşallah; kişiye dirilik, kuvvet, aklen ve bedenen sağlık versin ki insan kimseye ihtiyaç duymaksızın ayakları üzerinde durabilsin...

Neye ihtiyacınız var, neyden ibaretsiniz, arayışınız da bu yönde şekillenir... Saydıklarınızı bir bayan yalnızken de elde edemez mi? Edebilir. Ama istese de kesbedemeyeceği, kazanamayacağı şeyler var insanın; arayışın, kalbin diğer boşluğunu doldurmayı istemenin sebebi bu... Cebinizdeki eksiklik bir şekilde doldurulabilir, fakat gönlünüzdeki boşluğu kendi kendinize dolduramazsınız... Diğer yarınıza seslendikçe hep yankı yaptığını duyarsınız...

0|0
    0|0
  • hayır

.

0|0
    0|0
  • Bir erkekle parası için evlenecek kadar ne aciz bir insanım ne de fakir..

1|0
    0|0
  • Evlilik saçma bir olay, zengin oldugu icin sevmeden evlenmek daha saçma..

0|0
    1|0
  • Hayır tabiki büyük konuşmuyorum ama bu konulardan hiç hoşlanmam.

0|0
    0|0
  • Hayır .

0|0
    0|0
  • mutlu olamayacağım biriyle asla evlenmem

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Tabiki hayir..