Eski sevgilinizle arkadaş olur musunuz?

Eski sevgilinizle arkadaş olurmusunuz ? bu sizin mi tercihiniz olur ..

yoksa arkadas olmaktan kaçar görmemeye mi çalışırsınız..

Güncellemeler:
Peki aynı ortamları paylaşıyor ve ordak arkadaslarınız varsa ? Selamlaşmaya tokalaşmaya birazda mecbur kalıyorsanız ? Ve o ısrarla arkadas kalalım diyorsa ?
Yorumlar için teşekkürler.. :)

Özetle eski sevgiliden bir bok olmaz diyebiliriz anlaşılan..

1|0
4335

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 42

• Boşverrr... Eski sevgiliden hiç bir halt olmaz..

2|2
    0|0
  • arkadaş olmam madem aynı ortamsa ara sıra merabanın ötesi olmaz.. :)

1|1
    0|0
  • Fazla yüz göz olmaya gerek yok.

1|1
    0|0
  • eğer düzgünce ayrılmışsak medeni insanlar gibi o zaman arkadaş olurum ama sıkı fıkıda olmam nasılsın napıyorsun o kadar ama pekte arkadaş olma taraftarı olmam

1|1
    0|0
  • asla olmam olunacağı konusuna da kesinlikle katılmıyorum. kaçmaya gerek yok ama arkadaş kalmak kadar da saçma bir durum olamaz.

2|1
    0|0
  • arkadaş olmam. Ama yeni bir sevgili yaparım, beni görebileceği yerlere gidip , beni görmesini sağlarım . İntikam için :)

1|1
    0|0
  • eski sevgiliyle arkadaş olunmaz ben arkadaş olmayı denedim sürekli eskilerden konu açıldı kavga ettik eski sevgiliyi kesinlikle unutmalısın konuşmamalısın eğer uzun bir geçmişiniz varsa.

1|1
    0|0
  • Eski sevgiliden arkadaş olmaz.

1|1
    0|0
  • Eski sevgiliyle arkadaş olunmaz!

Şimdi ben antep fıstığını çok seviyorum diye kabuğunu saklayıp arkadaş olabilmeye çalışabilirmiyim?

0|1
    0|0
  • eski sevglden arkdş olmyr

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Cıııxxxss olmaz..

1|1
    0|0
  • Arkadaş kalmam. Çevre aynı diye de kascak halim yok samimi bir arkadaşımı alırım yanıma onlardan ayrı takılırım napiim .)

1|1
    0|0
  • Gül'e farklı bir isim versen de, Gül farklı kokar mı?

Arkadaş olunmaz olanlarada hayret ediyorum..

1|1
    0|0
  • Işim olmazzz.

1|1
    0|0
  • olmam eskıde kalır

0|1
    0|0
  • olunur.:)))))

1|1
    0|0
  • O genişlik yok bende ya. Ya sevgilimdir ya da hiçbir şeyim. Hayatımda kalmasının ne anlamı var.

1|1
    0|0
  • Asla olmam..

1|1
    0|0
  • nayır nolamaz :D

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    22

Erkekler Ne Diyor 35

• sevmişsem hiç olmaz, hadi çok sevmiyorum diyelim gene olmaz ;) ulan insan sattığı arabayı bile başkasında görünce içi garip oluyor, yaşadığı iyi kötü şeyler aklına geliyor, eski sevgiliyle nasıl arkadaş kalacan? arkadaş kalmayı geç aynı ortamda olmak bile öldüyor beni...

0|1
    0|0
  • Sevmiyor isem olurum. ve daha 2 gün önce teklif ettim kabul etti. aptal aptal her dk yazma çabasında olmasından kurtuldum ya da canım falan dediğimde sevgili moduna geçireceğimi düşünmesinden kurtuldum. sevmiyor isen arkadaş olunur. seviyor isen bok olursun.

1|1
    0|0
  • selamlasır ama arkadas kalmazdım ya , herkesın dusuncesı farklı ama ben farklı gözle baktıgım bir kıza daha sonra nasıl arkadas gözuyle bakabılırım ki olmaz etik değil

0|1
    0|0
    • Böyle mantıklı düsünmen baya etik.. Ateş barut misali kız erkek samimi arkadas olamaz zaten.. heleki eski sevgiliyse..

• olunmuyor ya istek üzerine olalım peki tamm dedim ama yok be eski aklına geliyor bir an yakınlık değişiyor gözler kayıyor falan, arkadaşça sohbete girmeye çalışıyorsun vıcık vıcık konular açılıyor, seni söyle öperdim böyle yerdim konularına geliyor ve ne olduğunun hiç önemi kalmıyor bence gerek yok eski sevgili eskide kalmadı

1|1
    0|0
  • çok derin şeyler ( duygular ya da olaylar gibi ) yaşanmamışsa , olabilirim tabi ki.

2|1
    0|0
  • eski sevgiliden arkadaş olmaz.

1|1
    0|0
  • kesinlikle olmak isterim olanlarda guzel olmuştur ancak ne yazıkki bazen karsı taraf aynı dusuncede olmayabilir. eh Zorla guzellik olmaz o zaman çok da tın diyebilirim.

0|1
    0|0
  • "kanka ne sevişirdik bee" :D

2|2
    0|0
  • bişeyler yaşanmışsa kalınmaz kalmak isteyen zaten sevmemiştir

1|1
    0|0
  • Olmam olunmaz.

0|1
    0|0
  • İlişkinin nasıl bittiğine bağlı. Merhaba merhabadan öteye gitmez ama sanırım muhabbet arkadaş olsak bile.

0|1
    0|0
  • Ayıdan post , peyaz peynirden tost , eski sevgiliden de dost olmaz.

1|1
    0|0
  • olabilitesi sayısaldan büyük ikramiyeyi tutturma ihtimalinden daha düşük.

0|1
    0|0
  • Sevmiyorsam neden olmasın ama insan sevdiği biriylse hiç bir şekilde arkadaş kalamıyor ne yazık ki

0|1
    0|0
  • O istedi ama ben istemedim bence asla olmaz

1|1
    0|0
  • "Olmaz arkadaşım."

1|1
    0|1
  • Tabikideee yenilerini bulmak için eskilerden faydalanmakta yarar varr :D

0|1
    0|0
  • olmaz olmadı olmasın

1|1
    0|0
  • Olmaz ya bir özelin olmus sonucta

1|1
    0|0
  • hayır olmazdım

gecmıste olmayacagını gordum cunku

eskılerle işimiz olmasın... onumuze bakalım :)

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    15
Yükleniyor...