Eski sevgilinizle arkadaş olur musunuz?

Eski sevgilinizle arkadaş olurmusunuz ? bu sizin mi tercihiniz olur ..

yoksa arkadas olmaktan kaçar görmemeye mi çalışırsınız..

Güncellemeler:
Peki aynı ortamları paylaşıyor ve ordak arkadaslarınız varsa ? Selamlaşmaya tokalaşmaya birazda mecbur kalıyorsanız ? Ve o ısrarla arkadas kalalım diyorsa ?
Yorumlar için teşekkürler.. :)

Özetle eski sevgiliden bir bok olmaz diyebiliriz anlaşılan..

1|0
43|35

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 42

• Boşverrr... Eski sevgiliden hiç bir halt olmaz..

2|2
    0|0
  • eğer düzgünce ayrılmışsak medeni insanlar gibi o zaman arkadaş olurum ama sıkı fıkıda olmam nasılsın napıyorsun o kadar ama pekte arkadaş olma taraftarı olmam

1|1
    0|0
  • Fazla yüz göz olmaya gerek yok.

1|1
    0|0
  • arkadaş olmam madem aynı ortamsa ara sıra merabanın ötesi olmaz.. :)

1|1
    0|0
  • asla olmam olunacağı konusuna da kesinlikle katılmıyorum. kaçmaya gerek yok ama arkadaş kalmak kadar da saçma bir durum olamaz.

2|1
    0|0
  • arkadaş olmam. Ama yeni bir sevgili yaparım, beni görebileceği yerlere gidip , beni görmesini sağlarım . İntikam için :)

1|1
    0|0
  • eski sevgiliyle arkadaş olunmaz ben arkadaş olmayı denedim sürekli eskilerden konu açıldı kavga ettik eski sevgiliyi kesinlikle unutmalısın konuşmamalısın eğer uzun bir geçmişiniz varsa.

1|1
    0|0
  • Eski sevgiliden arkadaş olmaz.

1|1
    0|0
  • Eski sevgiliyle arkadaş olunmaz!

Şimdi ben antep fıstığını çok seviyorum diye kabuğunu saklayıp arkadaş olabilmeye çalışabilirmiyim?

0|1
    0|0
  • Cıııxxxss olmaz..

1|1
    0|0
  • Arkadaş kalmam. Çevre aynı diye de kascak halim yok samimi bir arkadaşımı alırım yanıma onlardan ayrı takılırım napiim .)

1|1
    0|0
  • Işim olmazzz.

1|1
    0|0
  • nayır nolamaz :D

0|1
    0|0
  • eski sevglden arkdş olmyr

0|1
    0|0
  • Arkadas kalmam. Ama ne yazik ki eski sevgililerimin çogu yakinlarimda olan insanlar, bu sebepden dolayi oldukça sık karsilasiyorum bir çogu ile. Insan olduklari için hallerini hatirlarini sorarim, ama kankaca seyler yapmam :)

0|1
    0|0
  • Eski adı üstünde bitmiştir olay

0|1
    0|0
  • olunur.:)))))

1|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • O genişlik yok bende ya. Ya sevgilimdir ya da hiçbir şeyim. Hayatımda kalmasının ne anlamı var.

1|1
    0|0
  • Asla olmam..

1|1
    0|0
  • Gül'e farklı bir isim versen de, Gül farklı kokar mı?

Arkadaş olunmaz olanlarada hayret ediyorum..

1|1
    0|0
  • eski sevgiliden arkadas falan olmaz

1|1
    0|0
  • asla olmam, çok saçma birşey.

Ama çook eskiden biri vardı şuan arkadaşız fakat sanki geçmişte hiçbirşey olmamış gibiyiz, oda garip bir durum.

0|1
    0|0
    • Dıştan olmasa da içte mutlaka farklı durumlar oluyordur bence.. :)

Yoksa tenine dokunduğun birine karşı hiç dokunmamıs gibi davranmak imkansızdır..

• evet öyle

• teknik olarak mümkün olmaz sanırım, yani en azından benim bünye için.

0|1
    0|0
  • duygularım bitmişse sorun olmaz ama unutmk zaman alacaksa baska birin sevene kadr görmek dahi istemem

0|1
    0|0
  • Evet tamda aynısı oldu ben ona senden hoşlanırken senle sevgili.olamam dedim ortak arkadaşlarla cok görüşüyorum ama hala karsılaşmadık cıkmadı karşıma umarımda cıkmaz

0|1
    0|0
  • Asla. Mecbursamda meraba meraba o kadar

0|1
    0|0
  • olunmaz be :/

1|1
    0|0
    • Herkes olunmaz diyorsa.. Yok yok olunmaz be..

Da .. sen sanki bu konuda biraz yaralısın gibi (:

• yaralıyım ben sevgilillerimle düşman gibi ayrılıyorum siz medeni ayrılsanızda ben farklıyım işte cileden çıkartıyolar :)

• Anladım.. :)

Garip ve farklı .. (: değişik olurdu kavga gürültü şiddetle bitmesi :p

• Rahatsız etmeyecekse evet olurum.

0|1
    2|0
  • olmam eskıde kalır

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 35

• sevmişsem hiç olmaz, hadi çok sevmiyorum diyelim gene olmaz ;) ulan insan sattığı arabayı bile başkasında görünce içi garip oluyor, yaşadığı iyi kötü şeyler aklına geliyor, eski sevgiliyle nasıl arkadaş kalacan? arkadaş kalmayı geç aynı ortamda olmak bile öldüyor beni...

0|1
    0|0
  • Sevmiyor isem olurum. ve daha 2 gün önce teklif ettim kabul etti. aptal aptal her dk yazma çabasında olmasından kurtuldum ya da canım falan dediğimde sevgili moduna geçireceğimi düşünmesinden kurtuldum. sevmiyor isen arkadaş olunur. seviyor isen bok olursun.

1|1
    0|0
  • selamlasır ama arkadas kalmazdım ya , herkesın dusuncesı farklı ama ben farklı gözle baktıgım bir kıza daha sonra nasıl arkadas gözuyle bakabılırım ki olmaz etik değil

0|1
    0|0
    • Böyle mantıklı düsünmen baya etik.. Ateş barut misali kız erkek samimi arkadas olamaz zaten.. heleki eski sevgiliyse..

• olunmuyor ya istek üzerine olalım peki tamm dedim ama yok be eski aklına geliyor bir an yakınlık değişiyor gözler kayıyor falan, arkadaşça sohbete girmeye çalışıyorsun vıcık vıcık konular açılıyor, seni söyle öperdim böyle yerdim konularına geliyor ve ne olduğunun hiç önemi kalmıyor bence gerek yok eski sevgili eskide kalmadı

1|1
    0|0
  • kesinlikle olmak isterim olanlarda guzel olmuştur ancak ne yazıkki bazen karsı taraf aynı dusuncede olmayabilir. eh Zorla guzellik olmaz o zaman çok da tın diyebilirim.

0|1
    0|0
  • çok derin şeyler ( duygular ya da olaylar gibi ) yaşanmamışsa , olabilirim tabi ki.

2|1
    0|0
  • eski sevgiliden arkadaş olmaz.

1|1
    0|0
  • bişeyler yaşanmışsa kalınmaz kalmak isteyen zaten sevmemiştir

1|1
    0|0
  • "kanka ne sevişirdik bee" :D

2|2
    0|0
  • İlişkinin nasıl bittiğine bağlı. Merhaba merhabadan öteye gitmez ama sanırım muhabbet arkadaş olsak bile.

0|1
    0|0
  • Olmam olunmaz.

0|1
    0|0
  • Ayıdan post , peyaz peynirden tost , eski sevgiliden de dost olmaz.

1|1
    0|0
  • olabilitesi sayısaldan büyük ikramiyeyi tutturma ihtimalinden daha düşük.

0|1
    0|0
  • Sevmiyorsam neden olmasın ama insan sevdiği biriylse hiç bir şekilde arkadaş kalamıyor ne yazık ki

0|1
    0|0
  • O istedi ama ben istemedim bence asla olmaz

1|1
    0|0
  • Tabikideee yenilerini bulmak için eskilerden faydalanmakta yarar varr :D

0|1
    0|0
  • "Olmaz arkadaşım."

1|1
    0|1
  • Bence önce arkadaş olup sonra sevgili olmakta fayda var. Ama ayrılmak gerekliyse de bu medenice olmalı ve karşı tarafın gururu ve onuru kırılmadan olmalı. En azından sokakta ya da bir yerde birbirimizi gördüğümüzde selamlaşabilecek bir arkadaşlık olmalı. Ama sadece selamlaşabilecek kadar. Fazla ötesi olmaz.

0|0
    0|0
  • Merhaba merhaba fazlası olmaz.

0|1
    0|0
  • bence boıyle bsey saçmalıktır arkadaşlar cunku eskı sevgılımden ayrıldm bana hala senı sevıyorum dıye mesaj atıyo bende onun anasından bı basladm kazıtmaya tee 7 ceddine kadar iicim rahatladı dhada mesaj atmıyo :d

0|1
    2|0
  • olmaz olmadı olmasın

1|1
    0|0
  • olunmaması gerekır... eskı sevgılıden arkadas olmaz derler

1|1
    0|0
  • Olmaz ya bir özelin olmus sonucta

1|1
    0|0
  • Çok istedim de olmuyor bana öylesi denk geldi hep...

1|1
    0|0
  • hayır olmazdım

gecmıste olmayacagını gordum cunku

eskılerle işimiz olmasın... onumuze bakalım :)

1|1
    0|0
  • Çok zor be..

0|1
    0|0
  • geçte olsa anlamışsın :)

0|1
    0|0
  • asla olmam

0|1
    0|0
  • olmam olamamm

0|1
    0|0
  • teklif ettim kabul etmedi...ben senle arkadaş olamam diyor...

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...