Bu kızın amacı ne ??

arkadaslar sımdı yenı bı ılıskı ıcın ugrasıyorum, neyse benım yakın bı arkadasım yakın bı arkadasını aramızı yaptı oyle konusuyoruz ama ben ankaradayım kız ıstanbuldaşu anama bır ay sonra bende ıstanbulda olucam bla bla hersy guzel konusuyoruz bı zaman sonra hayatıma hosgeldın dedı dun de bana bıraz daha ıyı tanıyalım mı gıbı kelımeler kullandı sızde amac mantık ne olabılır?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• soru içeriğiyle cevap içeriği çelişmiş :) kız ne güzel daha da ciddileşmek istiyor iste

0|0
    0|0
    • benım nıyetım de oyle ama cayması kafamı karıstırdı..

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni yakından tanımak istiyor olabilir

0|0
    0|0
    • olabılıtelerı goz onunde bulundurursak o zaman neden hos geldın dedı ?

• 19

yaslarında masup sevımlı tatlı bı bayan

• Yaşın verdiği kararsızlık olabilir mi peki sence bu

• bence daha fazla yakınlaşmak istiyo belli ki senden hoşlanıyo sadece konuşuyor musunuz? Bi adı yok mu :)) bence anlaşıyorsanız artık bir adı olmalı

0|0
    0|0
    • adını gerı sıldık ablacım sen marstan mı geldın :D

• adı derken ilişkinizin adından bahsettim :D gayet de dünyada yaşıyorum asdfg :D yani sevgili misiniz demek istediim

• adını koymustuk da arkadas olalım bırbırımızı gorelım bı bla bla bla dedı :)

Erkekler Ne Diyor 3

• YAPMA BIRAK O KIZI !

0|0
    0|0
  • senle taşşak geçmiş

0|0
    0|0
    • benımle oyle bısey yapamaz cunku en yakın arkadasına soyluyo bunu ıyı bırını bul gıbısınden sen cok tassaga alınmıssın belllı baksana en basda ozguven yok sende kımden korkuyosun da gızlısın

• başkası senle taşşak geçiyo diye bana niye kızıyorsun ki

• tamam kardersım

kusura bakma

• Amaç seni daha iyi tanımak ne var ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...