Sizce Burak Yılmaz bu sene gol kralı olur mu?

Ankete de cevap verirseniz iyi olur.Yorum da yapabilirsiniz neden evet ya da hayır diye.

• Evet olur
    50% (6)29% (8)35% (14)Oy Ver
  • Hayır olmaz
    50% (6)71% (20)65% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İhtimal veriyorum ama Drogba'nın da ihtimali yüksek hatta Sneijder bile olabilir

0|3
    0|2
  • lig uzun maraton kim olacağı belli olmaz

0|1
    0|1
  • Olabilme ihtimali var ..

Burak ,Drogba fark etmez ..

1|2
    0|0
  • dün bir gol attı diye hemen gol kralı olur demeyin :)

0|2
    1|2
  • olmasını diliyoruz :)))))

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• önce bir abdest alması gerekiyor

0|3
    0|0
  • 2 senedir gol kralı zaten adam formuna dönüyor yavaş ayvaş kim ne derse desin Burak biraz daha kendini ve topa hakimiyetini geliştirirse kaliteli futbolcu

0|2
    0|0
    • neresi yetenekli adam yahu,top sürmeyi bilmiyor kaval kemiğiyle top kontrol etmeye çaışıyor gram pas yeteneği yok,adam geçme özelliği yok söylesene bu özelliklerini hangisi var burakta? sow mu burak mı sence mesela ?

• tamam sen haklısın akıl küpüsün tartıştıgım çocuga bak.

• evet ben haklıyım kaybol

• Burak Yılmaz değilde Drogba çok fena geliyor Sneijder de sakatlanmassa bana daha çok DROGBA veya SNEİJDER olacakmış gibi geliyor

0|1
    0|0
  • inşallah.. ama bu sene biraz zor ben Sneijder ya da drogba olablr diyorm :) süprizde sabri :) :)

0|3
    0|1
  • artık hücum hattının merkezinde oynamıyor, eskisi kadar gol atması beklenmemeli. yine de 4 golü var belki olabilir.

0|1
    0|0
  • hayır olamaz çünkü gol kralı ya Drogba ya da Sneijder olacak :)

0|2
    0|0
  • Olur veya olmaz bilemem. Ama bir gerçek var ki KRALLAR gibi top oynuyoruz :)

0|2
    0|2
  • Olmaz be :D Drogba Olur bu sene bak görün...

0|2
    0|0
  • bu sene pek şansı yok ya =)

0|1
    0|1
  • olabilir tbiki .. :D

0|1
    0|0
  • burak kazmanın tekı be hiç sevmiyorum beleşci 10da poziyonun 1tanesini atar

0|0
    0|1
  • bu kazma olupta bu kdar şişirilen oyuncu yoktur,resmen yeteneksizlik akıyor adamdan.

0|0
    0|4
    • Burak gayet yetenekli bir futbolcu tek sorunu kendini sürekli geliştirmeye çalışmıyor pasif ama attığı goller yeteneğinin bir parçası

• ikiside farklı tip futbolcular işte sow daha iyi çalım atar burak daha hızlıdır mesela burak dah çok pres yapar sow pasçıdır burakın bitiriciliği daha iyi sowun şutları anlatabiliyormuyum bu arada liverpool scoutları ne demiş kanıt gösterirmisin ayrıca morinho her karşılaştığı takım derken kendi takımına lafmı soktun şimdi :D

• senin anlama sorunun var heralde veya zekanda problem var bak bakıyım yazıma sow pres yapmaz yazmışmıyım Burakın presini 4 2 biten kayseri maçını izleyenler net bir şekilde görmüştür isteyince nasıl oynadığını

• Gol kralı Almeida olur bu sene

0|0
    0|4
  • ribaunt kralı olabilir

0|0
    0|1
Yükleniyor...