Sizce hangisi daha iyi?

Sabah sabah kafama takıldı bir hagi diyorum bir mesut diyorum sizce hangisi daha iyi?

• Gheorghe Hagi
    73% (8)57% (4)67% (12)Oy Ver
  • Mesut Özil
    27% (3)43% (3)33% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link 1.25 deki golü mesut profesyonel kariyerinde atabilirmi?

link ya bu gol :)

link biri frikik mi dedi:)

link peki paslar?

ben cevabımı buldu :)

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• şimdi gsli biri bu cevaba hagi diyecektir çünkü onların efsanesi olmuş,ama gerçek bir şekilde bakınca kıyaslanacak bir durum olacağını sanmıyorum.

1|1
    0|0
    • olay Gs li fb li bjk li değil ikiside farklı zamanların aynı mevkide oynayan oyuncuları tamda kıyaslanacak bir durum

• Hagi kıyaslayacağım biri değil.Mesut Özil'i sevmem.Bana itici gelen bir şeyler var onda sevemiyorum onu.Oyunculuğuna bir şey demem başarılı bir futbolcu.

0|1
    0|0
  • Hagi ile kimseyi kıyaslamam.. Metin Oktay'dan sonra ki Efsanemdir benim <3

Mesut'u sevmem ama kaliteli, zeki bir futbolcu.

Hagı dedim ..

0|1
    0|0
  • Hagi tabiki:)

0|1
    0|0
  • istisnasiz hagi arkadasim.

0|1
    0|0
  • george hagi daha iyi bana göre :)))

0|1
    0|0
  • şuan mesut özili dünya tanıyor üstelik türk ben yüzde yüz mesut özil diyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaaa kardeşim,hagi real madridde barınamamış birisi Mesut özil real madridde asist rekorlarını kırmış birisi,100 milyon euroya baleyi alırken stadyumda tanıtımı yapılırken, taraftar mesutu göndermeyin,mesut özil diye bagırıyodu,şimdi Arsenal gibi takımı tek başına kendine getirdi premier ligte şampiyonluga oynatıyor ve liderler,Almanya milli takımının beyni hemde almanya milli takımının aç kadrosuna bak nasıl bir kadro,öyle bir kadroda takımın şuan en iyi oyuncusu,şuan mesuttaki Teknik,oyun zekası,pas atma özelliği dünyada hiçbir futbolcuda yok,dünyanın en iyi ofansif ortasahasıdır şuan,hangi kendi döneminde hiç dedirtmişmidir en iyi ofansif ortasaha diye mesela ? soru sorarken komik duruma düşmeyin.

0|1
    0|1
    • Mesut kimki ya Maradona , Hagi , Zidane bu adamlar futbola yeni stil vermiş adamlar o futbolu izlemeden anlıyamassın Maradona Hagiyi haranlıkla izlediğini her defasında belirtmiştir

• mesut özilin istatistikleri daha iyi olabilir ama hiç bir zaman 35 metreden duran toptan gol atamıcak hiç bir zaman Haginin monacoya attığı golü atamıcak topa arkasını dönüp sol ayağıyla dönerek verdiği pası veremicek bunları bütün dünya biliyor sizin gibi futbolun f sinden anlamıyanlar bilmiyor bir tek umarım seninle tartıştığımı bir tanıdık görmez kendimden utanıyorum şu anda seninle futbolu tartıştığım için

• hagi herzaman o dediklerin adamların arasına adını yazdırmıştır sen anlamasanda bilmesende bu böyledir gerçek bir efsanedir dünya futbolu için

• Mesut kimki ya Maradona , Hagi , Zidane bu adamlar futbola yeni stil vermiş adamlar

0|1
    0|0
    • Mesut kimki diyor adam =))) Haginin barınamadıgı realde mesut asist rekoru kırdı,en kral oyuncuları kulubunde barındırmış real taraftarı bale transferi basına tanıtılırken mesut özil diye tempo tutup pereze kafa tutuyorlardı hemde efsane başkanlarına,şuan arsenalı tek başına zirvede tutuyor arsenalle taraftarlar tapıyor adama,almanya gibi takımın beyni aç bakalım almanyanın kadrosu nasıl,hagi gsye gelmeseydi böyle konuşurmuydun acaba adamın gs dışında başarısı yok.

• Lan kendin biraz önce demiyomuydun Maradona ile hagiyi kıyaslıyorlardı 1990 dünya kupasında şimdi niye dönüyosun ? Kendi dediğine kendin inanmıyosan bişeyi savunmayacaksın ozaman,Hagi hiçbir zaman Maradona,ronaldo,zidane,figo,van bastan,gullit,del piero,baggio,nedved gibi efsaneler arasına kendini yazdıramadı bu oyuncuların yarısı kadar kariyere başarıya sahip değildir, Hagi galatasaraya gelmese ismini bilmezdin gelmiş burada hagiyi gelmiş geçmiş en iyi oyuncuyla kıyaslıyorsun devamı.

• mesut hagiden çok çok daha yetenekli bir futbolcudur,madridlilerin bile zidanenın varisi olarak göstermiş oldugu futbolcudur,onun attıgı pasları zidane dışında kimsenin attıgını görmedim (98den beri futbol izlerim),ondaki oyun zekası şuan dünyada hiçbir futbolcuda yok,saf yetenek adam,almanya gibi müthiş ötesi kadroda liderliğini kabul ettirmiş,müthiş kadronun en iyi futbolcusu olarak kabul göre adamdır mesut yaşıda 25 önünde seneler var daha ayrıca.

• hagi.

0|1
    0|0
  • Mesut Özil

0|0
    0|0
  • mesuta karşı hagi diyen futboldan anlamıyordur

0|0
    1|1
  • lebron james daha iyi

0|0
    0|1