Ne yapacağım içime dert oldu?

10 yıllık arkadaşıma kalmaya gittim arkadasimin ailesiylede cok sıkıyız hele babasını cok seviyorum biz odada ders çalışırken mutfağa su içmeye gittim arkadsmın anneside banyoda telefonla konusuodu normalde cok kaba konusan kadın kibarlasmis konusuodu konusmalardan anladımki arkadasımın annesi kocasını aldatıyo bana öyle geldi sen bekarsın hala değilmi? Haa yani beni bekliyosun dedi daha fazlasini duymak istemedim gittim aslinda beni ilgilendirmez ama ailem gibi cok sewiyorum onları arkadasima ve babasına üzülüyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• peki bu kadın nasıl bir kadın çokmu güzel kocasına nasıl davranıyor?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• o suyu içmeye gitmemişsin gibi devam et hayatına.

1|0
    0|0
  • kime ne diyeceksin sen kötü olursun.

1|0
    0|0
  • Sana ne sen niye duydun ki belkide yanlis duymussundur turk flimlerindeki gibi olamazmi bir telefonla aldatmami olur ya ve b3lki kocasini sevmiyordur olsun mu yani

1|0
    0|0
    • Sadece bir telefonla degil bir cok sey daha olmustu ama beni ilgilendirmez haklisin

• Sen tel3fondan bahsettin sadece baska ne varki anlat istersen

• boşver ya bazen göründüğü gibi olmuyor hiç birşey :) zamana bırak hiç bir şey yapma . ileride görürsün ne olacağını

1|0
    0|0
  • Sakin ama sakin karisma sen. Bazen disardan gorundugu gibi ilerlemez olaylar.

Bi cok insan hatanin basinda veya ortasinda geri doner yaptigindan.

En onemlisi de baskalarinin hayatina karisma.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Karışma üstüne kalır bırak oyle birsey varsa adam zamanla anlar birgun yakalar oda.

1|0
    0|0
  • Sakın ama sakın karışma. Eğer bir şey olursa arkadaşına ve babasına destek olmak için orda olursun.

1|0
    0|0
  • Bence kocasi da farkindadir olayin. Sana dusmez bu, zamana birak, takma kafana

1|0
    0|0
Yükleniyor...