Ne kadar şiddette spor yapıyorsunuz?

Antremanlarınız ne kadar şiddetli veya vücudunuz nasıl?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sonbahar başlangıcına kadar düzenli spor yapıyordum. Haftada 3 gün spor salonu 1 gün de halı saha maçı. 1 saat koşu + 40 dakika bisiklet + 1 saat yüzmek gibi ağır bir programa sahiptim. Fazla kilom olsa da fit olduğum kesindi. Sakatlık sonucu spora ara verdim ve besi ineğine döndüm ne yazık ki. Spora alışmış beden spor yapmayınca kötü reaksiyon veriyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hiç yapmıyorum :( bu yüzden göbek aldı başını gidiyor :(

0|0
    0|0
  • Her gün yapıyorum fitness,basketbol,atletizm

0|0
    0|0
  • haftada bir iki kere yüzmeye giderim 1 bck saat yüzerim o kadar :D cok az yani fzla spor yapmam :/

0|0
    0|0
  • Haftanın 5 günü .

0|0
    0|0
  • spor yapmıyoz kı

0|0
    0|0
  • sporda şiddete karşıyım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• normalde ortanın biraz üstü durumdaydım ama işlerden dolayı ortanın altına dogru gıdıyorum vucut ıyı durumda gıbı ama spora devam etmelıyım

0|0
    0|0
  • kalçam tam şaplaklık

nalet olsun:DDDDDD

0|0
    0|0
  • Ah ah bir zamanlar süpersetler, dev setler droplar falan bayaa yüklenirdim de baş ağrısı başlayınca düşürdüm şiddeti. Yaşlandıkmı ne :))

0|0
    0|0
    • Performansın düşmüştür bence.Ben şimdi profesyonel body ve atletizm yapıyorum.Super setler,Dev setler,Circuit set,Multi set,Progressive set,Force set,Single set,Drop set

Hepsini yapıyorum hiçde zorlanmadan maşallah performansım yerinde

• Richter ölçeği ile 5,5 şiddetinde. Gençken 7,5-8 şiddetinde idi, yaşlanıyoruz artık.

0|0
    0|0
  • ya kb valla dalga için değil sporun şiddetimi olur abi ya:S halı saha maçına felan gidiomm mesela kaç şiddetinde olur :)

0|0
    0|0
  • her gün 5x15 Nizami şınav haftada 2 gün 150-200 km bisiklet turu

0|0
    0|0
  • terbiyesizleşme..

0|0
    0|0
  • koşu bandına cıktıgımda çok şiddetli tepiniyorum dilim dışarıda..koccaaaman bir göbegım var..

0|0
    0|0
  • İzmirliyim malum Üniversite de Makarna göbeği yaptım

0|0
    0|0
  • günde 2.5 km koşu(max 11 dk içinde), 150 şınav.150 mekik,75 barfiks

0|0
    0|0
Yükleniyor...