Bigün ölmek icin hergün yasiyoruz..

bi söyle düsününce cok sacma geliyor hersey .. herseyin sonu var aldigimiz nefesin bile .. simdi mesela ben düsünüyorum 20 yasimdayim ... meslek edincem caliscam kendi isimi kurcam birgün biriyle tanisip onu sevicem evlencem cocuklarim olcak onlari büyütcem sonra kendim yaslanmis olcam .. ve birgün ölcem.. bunlarin hepsi cok fazla stressli :D madem ölcem eninde sonunda simdi ölim :D bukadara zahmete ne gerek var :)) siz ne düsünüyorsunuz bu konu hakkinde söyle bir ölceyiniz güne kadar hayatinizi düsünseniz..?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• yaşamaya mecburuz.Garip gelebilir ama şöyle bir gözlemim oldu yıllar içerisinde... 24 yaşındayım.

lisedeki yıllarımda mantığım:

insan doğar sevişir ölür

amelelik yaptığım dönemdeki mantığım :

insan doğar yer içer ve ölür

öğrencilik dönemimdeki mantığım :

insan doğar okur ve ölür.. ve bu günlerde bu mantıkla gidiyorum...

ama eminim ki evlendiğimde

insan doğar ürer ve ölür olucak ne eksik ne fazla.

ölecez lan harbi harbi ölecez.hayattaki tek deneyimimiz olucak.Sonsuz olucaz toprağa havaya karışcaz binlerce yıl sonra benim torunlarımın torunlarının devamı olan insanlardan bir torun uzay aracına kız atıcak ve ben oradaki yakıt olucam...Uykumda gelmiş heralde ay ay :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu şekilde düşünmüyorum birşeye faydam dokunsun diye uğraşarak yaşamıma anlam katmaya çalışıyorum bu mutlu ediyor

1|0
    0|0
  • öhöm öhöm. yine mi sen bea , 3 kere üst üste senin soruların hep :D . bende çok düşündüm bu şeyleri fakat önemli olan yaşam içerisinde yaşadıklarımız. her insanı mutlu edebilecek şeyler vardır. mesela ben gitar çalarken , sigara - alkol kullanırken , gerçek dostlarım yanımdayken ve kız arkadaşımlayken mutluyum. sen hayatı bir kaç satır başı ile sıralandırmışsın ve bence bu çok yalnız. yaşadığın dakikaları hesaplayarak o dakikaları mutlu yaşamaya çalış bence. birde son olarak insanların yaşamak için bence sadece mutluluğa ihtiyacı var.

0|0
    0|0
  • Marlynn longston'a ait güzel sözlerden biri

O saydıklarını yaşamadanda göç edebilirsin

Hayattan zevk almaya bak.

1|0
    0|0
  • Böyle düşünürsen bir gün değil, her gün ölürsün.

1|0
    0|0
  • ölüm bir başlangıç dünyada yaptığımız şeylerden sorumluyuz. hayat bu kadar ucuz ve boş değil.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • aynen ya , simdi ölmeyelim tabi de :) başka bir hayat yaşayabiliriz.. hadi uzaklara gidelim, istiyodun di mi, en uzağa hatta hep farklı yerlere gidelim :D

0|0
    0|0
  • ölmek mi çok zor ya düşünesi gelmio adamın :(

0|0
    0|0
  • yaşamak var yaşamak var...;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani öl o zaman. Yapacak birşey yok düzen bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...