Facebook paylaşımlarını üzerime alınmalımıyım?

5 sene önce görüşüyoduk, beni çok beğendiğini her fırsatta dila getirirdi.. sonrasında aramızda tatsızlık oldu ve o günden bugüne kadr hiç görüşmedik. geçen öğrendim ki ailesinden biri olmuş. bende başsağlığı için face den mesaj attım. ogün bi kaç mesaj atıp konu açmaya çalıştı. aradan iki gün geçti beni face ekledi. paylaşımları '' içimde bişeyler uçuşuyor'' ''sevdiğim kişinin kalbine benim sevgimide köy allh'' gibi şeyler..

sizce üzerime alınmalımıyım

sayfasını kontrol ettim daha önce böyle bi paylaşımda bulunmamış.

ve benim ona mesaj attığım gün '' hiç defalarca aynı mesajı yazıp en sonunda silip başka mesaj attığın oldu mu?'' diye sayfasında paylaşımda bulunmuş.

bu ayrıntılara takılıp saçmalıyorda olabilirm :D ama aklıma takıldı sorma gereği duydum.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• 5 sene mi. yuhhh... sanki 5 ay dermiş gibi konuşmuşun. ya benim 5 sene önce cıktığım kızı getirsen huyunu bile unutmuşumdur. nasıl bi veritabanı işliyor sende :D

0|0
    0|0
    • :) aramızda bı paylasım olmadı zaten, hoslanıyordu sımdı seneler sonra karsısına cıkıyo olmam etkı olmamısmıdr

• :))) öyle olsa söylerdım sonucta dusuncelerınızı almaya calısıyorum. ondan hoslanmk degıl ama belırtısız bı durum olunca heyecan yaptım :)

• aynı kapıya cıkmıyor mu ulen:D

• senin içinde olabilir tesadüf de olabilir ya da o an aklına gelmiş paylaşmak istemiş de olabilir.

0|0
    0|0
  • alınmamalısın bencede

0|0
    0|0
  • bu çocuk seni seviyo

0|0
    0|0
  • üzerine alınma bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belkide olabilir.

0|0
    0|0
  • Alınma ya, ben her seyi alındım hayal kırıklığı yaşadım bırak hiç alınma ortalıkta açık şeyler olmadıkça

0|0
    0|0
  • 5 sene...vay beee uzerıne alınmasın cocukta bıseyler söndüysede yenıden baslamıs bence

0|0
    0|0
  • Bence alinma

0|0
    0|0
Yükleniyor...