Namuslu,edepli,erdemli kadın nasıldır sizin gözünüzde?

bir kadının sizin gözünüzde namuslu onur sahibi olmasının ölçüsü nedir? namuslu kadın kimdir?hangi özelliklere sahiptir sizce?

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Namuslu ve dürüst kadınlar alınmasın ama kadınların hemen hepsi yalancı ve içten pazarlıklı ve de sorunlu Türkiye için konuşuyorum, nedenleri tartışılır. Onur sahibi olmanın yanına bile yaklaşamayacak durumda bir çok kişi..

0|0
    0|0
  • Namus dedıgın ıkı bacak arasındadegıldır egerkı benim sevgılım bna evdeyım dıyorsa cıkıp baska erkeklerle gezıorsa hatta bıraz daha ılerıye gıdersek baska erkeklerlenyatıyorsa bu namussuzdur. Fakat benden once ısterse 2-3 sevgılıyle beraber olsun fakat bana sadıksa bu namustur.. Sadık dusunce istikrar hepsı bu

0|1
    0|0
  • -Nefsani ve egosal istekleri üzerine aldatmayan, yalan söylemeyen, bunlar üzerine hayatını kurmayandır.

-Ne aradığını bilendir<- Kastım ne aradığını bilmeyenin çok kişiyle çok şey yaşayıp bir kişiden bir gelecek istemesidir.

-Güzel ahlaktır, güzel edeptir, güzel terbiyedir, güzel karakterdir..

-Hareketlerinde ölçülü, tutarlı olandır. Herşeyden önce kendi bedenini sahiplenendir kendine saygı duyandır, kendini muhafaza edendir.

cut.

0|0
    0|0
  • bu kişiye göre değişir. göreceli bir durum yani. herkesin karşısındaki bayandan beklentisi farklıdır. bence sen birilerine göre yaşamaktansa ya da bir başkasının senin hakkındaki fikri nedir ne değildir diye o kıvama gelmektense, kendine ait yaşamını devam ettir.

1|0
    0|0
  • kendisini kocasına saklayan,zina yapmayan,evlilikten önce cinsellik yaşamayan,nişanlı ve evli erkeklere göz dikmeyen

1|0
    0|0
  • gömlek değiştirir gibi sevgili değiştirmemeli. cinselliği evliliğinde yaşamalı,ortalık malı olmamalı.

1|0
    0|0
  • eşine boşanma aşamasında dahi ihanet etmeyen,bekareti basitlik olarak görmeyip önem veren ve ayrıca harama el uzatmayıp kul hakkı yemeyendir

1|0
    0|0
  • Ona buna boncuk dağıtmayan, ağırbaşlı, erkeklerle mesafesini koruyan, eğer birlikteliği varsa sadık, kıskanmayı bilen ve kıskanılmayı hoş karşılayan...

0|1
    0|0
  • başkasının gözü onun üzerinde olamaycak. arkasından laf ettirmeyecek. erkeklerde haz uayndırmyacak.

0|0
    0|0
  • bence kadın dedğin olgun olcak oturmasını kalkmasını bilcek kıskanç olcak ama aynı zamanda mütavazi olup kiibar olcak benim gibide delidolu olcak anı yaşamayı bilcek böylesi denk gelrse ona anında full romantizmli bir evlenme teklfi edicemm : =

0|0
    0|0
  • kendini koruyan kız namusludur. ve giyimine dikkat eden kız

2|0
    0|0
  • Rosa Luxemburg'u örnek alan kadınlar

0|0
    0|0
  • - Bir iş yaparken Allah'ı c.c düşünüyor ise ..

- Ve bu kız benim olmalı ..

1|0
    0|0
  • Namuslu kadın sadece beyni olan kadındır.

0|0
    0|0
  • biz disini goruyoruz icinizde ne var bilmeyız

0|0
    0|0
  • böyle utancından yüzü pembe pembe olur :)

0|0
    0|0
  • ben namuslu edeplı erdemlı efendı saf temız ahlaklıyım...karar senın

0|0
    0|0
  • Kendi ayakları üzerinde durabilir. Elalem ne der diye kimsenin boyunduruğu altına girmez.

0|0
    0|0
  • yalan söylemez

0|0
    0|0
  • Öyle bir kadın yok artık hepsi bozuk

0|0
    1|0
  • kısacası tatar ramazanın bayan versiyonu :D

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0