Hiç ihtiyacınızın olmadığı olmayacağı birisini sevdiniz mi?

Bana kalırsa bireyin kötü dediği adam kendisinin ihtiyacı olmayan adamdır.Bu işkenceci bir katil de olabilir 4 çocuklu işinde gücünde aile babası da.Kime işini gördüreceksen o iyidir.İsterse işkenceci bir katil ya da işinde gücünde 4 çocuklu aile babası olsun.Alttan alttan ben çok çektim ben melek gibi insanım mesajı vermeye çalışmıyorum.Ama benim gözümde her gücü yeteni sebepsiz yere ezen karaktersiz bir kadının 'bu kadar utanmaz olurlarsa ezerim o kadar iyi bir insanım.dünya kurtarıcısıyım.' tavırlarında konuşması sonrası asıl utanmaz kendisi olmasına rağmen birçok akılsızın ona 'haklısın abla.' demeye getirmesiydi.Doğru kadın benden ve o arkadaşlardan güçlü birisi.Ama o insanlar o kadının birgün işlerine geleceğini, gelse bile karlı çıkacaklarını sanacak kadar akılsızlar.O yüzden ben sevmiyorum onlar seviyor.İnsanlık hakkında o kadar çok konuşuldu ki etrafımda merak ettim ben de sordum bu soruyu?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• okudum yorumsuz kaldım belkide yorgun olduğum için ben anlamadım anlayanlar cevaplasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevmedim kank ya :S

1|0
    0|0
Yükleniyor...