İnsanlara karşı nasıl maske takabilirim ?

Selam arkadaş bana alttakileri yazdı ( Kısaca çok kendi halindesin insanlara ayak uydur bir maske takın diyor) peki nasıl maske takabilirim ?

Arkadaşımın yazdıkları : Sıradan biri değilsin bende kendimi öyle görüyorum çevredeki insanlar bana çok saf beyinsiz gibi geliyo bazen sadece gülüyorum yaptıklarına

ama bu toplumda yaşıyosak bunlar gibi davran

ötekileşme bence

mutluymuş gibi hissedersin halinden çook memnunmuş gibi gelir sana ama bir gün etrafında birilerine ihtiyaç duyuyosun..

ben senin kendi hayatın için psikolojin ve hayata bakış açın için ilerde askerde, iş hayatında her türlü ortamda bu tür ve bunlardan da daha dangalak insanlarla karşılaşıcaksın alış kendine maske takmayı rol yapmayı öğren diye söylüyorum

sen karakterini koyuyosun ortaya doğru olanı da yapıyosun benimseyemediğin insanlardan uzak kalıyosun kendi yolunda rahatsın kendin gibi olan ya da durumlara göre senin gibi düşünen insanlarla zaman geçirmek istiyosun ama şu maske takmayı öğren. istemiyorum deme ilerde işe başladığında neler neler karşına çıkıcak.. şu an farkedemiyo olabilirsin ya da s*kerim bişey olmaz diyebilirsin deme.. düşünüyon o kadar bunu da düşün uygula canın istemicek sıkılacan ama uygula..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• rol yaparak gerçek kimliğinden kopabilirsin, insanlar gözde bu kadar büyümemeli.

0|2
    0|0
    • ben büyütmüyorum da benim arkadaşta problem var galiba o sonuca vardım sanırsam :D

• link şizofren miyim lan bu kadar şeyi düşüncem kendi başıma metafor yok bizde :DDD

• Asgdjfhgjl

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında yaptığın sıradan..Maske takmak yerine insanları kabul etmeyi öğretmelisin kendine.Sakin ve daha mutlu olabilmek adına..

0|1
    0|0
    • ben zaten sakin ve mutluyum arkadaş durup dururken bunu attı

• Sanırım sana aykırı gelen bir takım şeylere karşı verdiğin tepkiden dolayı böyle söyledi. Maske değil esnek olmayı dene.

• kendin ol yeter digerlerine ayak uyduracaksin diyede kendini degistirme

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eger bir sistemi degiştiremiyorsan ona uymak zorundasın

0|1
    0|0
Yükleniyor...