Birden kötü bir hastalıga yakalandınız ne yaparsınız ?

birden kötü bir hastalıga yakalandınız ne yaparsınız ? hemen pesmi ederdiniz ?

0|0
20|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir hastalığa yakalandım çocukken. Doktorlar 7 yaşıma kadar zor yaşayacağımı söylemişler. Bu yüzden çocukluğum zor geçti, vaktinden önce büyümek zorunda kaldım. "Az zamanım kaldı" diye herşeyi öğrenmek istedim. Daha okula gitmeden okumayı öğrendim. Oyuncaklarla oynamaya, çocukluk arkadaşı edinmeğe pek vaktim olmadı. Ama yılmadım da. Şükürler olsun, ayaktayım. Şimdi önümüzdeki deplasmanlara bakıyoruz. :)

0|2
    0|0
    • Pes etmek yok kardeşim, Allah ın izniyle yola deva maşallah ;)

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 20

• Beterin beteri var bebişim

0|0
    0|0
  • hayır. yaşayacak çok şeyim var. ben severim hastalıklarla baş etmeyi. yumurtalıgımda 3 bucuk cm lik kist var kalbimde 1. derece mitral yetersizlik var. şimdilik önemli sayılmazlar ama öyle enteresan biriyim ki hastalıklarımı doktorlar anlattıkça mutlu oluyorum. adam kist var yaşın da çok küçük tedaviye başlıyoruz diyor ben sırıtıyorum. :D ne bileyim bir çeşit yeni bir uğraş olarak görüyorum hastalık konsunda karamsar değilimdir

0|0
    0|0
  • önce bir yakala sonra anlarsın, bu soru sana sormak çok kolay gelir, ben de 70 gün böyle insanı baktığım için bütün gökkuşağı gördüm. Pes etmek, kendini bırakmak, ilgisizlik, halüsinasyonlar, bebek duruma düşmek.

Bu durumdan çıkış bünye, yanındaki destek veren ya da vermeyen insanlar gösterir. Allah kimseye göstermesin!

0|1
    0|0
  • Savaşırım tabi ki...

0|0
    0|0
  • Savaşırım tabi ki hastalıkla.

Ama tedavisi yoksa ve bok yoluna kesin kesin gidecek isek ilk önce aralıksız bir gün boyunca ağlarım, sonra yapmak istediğim şeyleri yapar, gitmek görmek istediğim yerlere giderim. .

0|0
    0|0
  • Hastayim ilk basta kabullenememe oluyo uzuluyosun olu gibi hissediyosun kendini ama her sey gibi alisyorsun..

0|0
    0|0
  • ben sahsen 1 senedir epilepsi oldugumu ogrendim.TAM bayilmiyom ama hastalik kendini gelistirebilirmis. Ilk basta insan korkuyo urkuyo ama Zamanla bunun gibi bir seyin seni yikmasina izin vermicegini dusenerek yasamak istersin ole olmak daha iyi. PES ETME:::

0|0
    0|0
  • İlgi çekip kendini acındırmanın vaktidir :D şaka bir yana.. pes ediipte ailemi üzmek bana göre değil.

0|0
    0|0
  • Hayır yapmadığım her b*ku yapardım.

0|0
    0|0
  • Pes etmemeye çalışırım ama, psikolojik olarak çökerim. Ölüm sebebim hastalığım olmaz.

0|0
    0|0
  • savaşırım

0|0
    0|0
  • yasamak icin nedenin olunca daha iyi hissedersin hobiler edinmeye calissan unutursun hatta hastaligini bile hafifletebilirsin

0|0
    0|0
  • Allah korusun yaaa

0|0
    0|0
  • Tabiki mücadele etmek gerekir. Hayat mücadeleden ibaret.

0|0
    0|0
  • Hayır olmamış gibi davranmaya devam ederdim

0|0
    0|0
  • Pes ederim çok dayanıklı değilimdir

0|0
    0|0
  • Aileme söylemem pes ederim ölümü beklerim

0|0
    0|0
  • Yılmam .

0|0
    0|0
  • Çok umrumda olmazdı savaşacak bir neden olmadığı için :)

0|0
    0|0
  • bu soruyu cok dusundunmu?

0|0
    1|0
Yükleniyor...