Siz hangi yolu seçersiniz; huzur mu, para mı?

Erkeksiniz önünüzde iki yol var birincisinde standart bir işiniz var okul filan okumamışsınız kız arkadaşınız olmuyor durumunuz çok iyi değil ayriyetten istediğiniz şeylere sahip olamıyorsunuz en sonunda evleniyorsunuz öyle ya da böyle eşinizde çalışıyor kıt kanaat idare ediyorsunuz en sonunda yaşlanıp ölüyorsunuz yaşadığınız gibi , ikincisinde paranız çok istediğiniz kadınla düşüp kalkabiliyorsunuz gece clublerden çıkmıyorsunuz restauranta gittiğinizde menüdeki fiyatlara bakmıyorsunuz para yönünden sıkıntınız yok ama aile kavramını yaşıyamıyacaksınız evlenemiyeceksiniz kimseye güvenemiyeceksiniz ve her zaman arkanıza bakarak yaşıyacaksınız ölümünüz her an olabilir normal insanlar gibi yaşlanıp ölürüm diyemiyorsunuz siz hangi yolu seçersiniz?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• para varsa huzur var zaten.

ikinci seçeneğe göre bakarsak zaten kimseye güvenemiyorum aile kavramı falan onlar da çıkmaz benden zaten bu güvensizlikle bu saatten sonra. Dolayısıyla ikinci seçenekte bir sorun yok bence.

0|0
    0|0
    • Ama gelen para baba ya da çalışarak kazanılan para değil

• ya o imza kampanyalarıyla ilgili bir soruydu oraya nasıl gitti cevap bilemedim kusura bakma. O tarz olaylara hiç kalkışma bence kendine saygını kaybedersin, kendine saygını kaybedersin sevgini de kaybedersin kendini sevmezsen hiç kimseyi hiçbişeyi sevemezsin derken hayattan nefret edersin falan.. uzun iş.

• 1.yolu 26 yaşadım akıl hastası gibi yaşadım ve yaşamakta istemiyorum o yüzden

• PARAN Vrsa huzurda vardir zaten huzursuzluk hep paradan kaynaklaniyor :D

0|0
    0|0
    • orası öyle gelen para çalışılarak kazanılan para değilse peki değişir mi

• Degisir alin teri her zaman huzurdur haram huzursuzluk ALLAHIM HARAM PARA.NASIP ETMESIN HER ZAMAN HELAL ALIN TERI NASIP EYLESIN

• Helal gelicekse herkes 2.yi seçer zaten , olay işte burada kopuyor

• en son havai fişekler tamamen yasaklansın diye imza vermiştim. Kuşlar ölüyor =/

0|0
    0|0
    • senin dünyanda neler olup bitiyor bilemem ama bu yollar bazılarının önüne geliyor

• ben ne saçmalamışım ki bu soruya bu cevabı vermemiştim ben :S öteki sorunun cevabıydı nasıl karıştı :S

• Az olsun helâlinden olsun çok para azdırır bu gerçek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...