Yüksek benlik buluşmasını deneyenler, denemek isteyenler?

huzunkovan
Bir tv kanalında rüya uzmanını dinledim dün. Ölmüş ya da hayattaki kisilerle rüyada buluşulabilecegini söyledi.buluşma gerceklesmese bile o kişiyle ilgili bir gelişme oluyormuş sonrasında. Mevzu ilginç geldi bana.babaannemi ruyamda görebilir miyim acaba diye düşündüm ve dün gece gördüm. Siz ne düşünüyorsunuz? Kimle rüyada buluşmak isterdiniz?ona ne soylerdiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
Uzmanının adı ışık elçi. Uygulamayı detaylı anlattı diyemem. Söylediği şey buluşmayı isteyin,yogunlasin,bi nevi dua edin ve uyuyun.bir süre bunu deneyin diyor.
Yüksek benlik buluşmasını deneyenler, denemek isteyenler?