Eşiniz mi futbol mu?

Eşiniz maç izleme delisi ve her gün maç kanalları izliyor. Sizde maçtan nefret ediyorsunuz. Onu futboldan soğutmaya mı çalışırsınız yoksa onunla birlikte maç izler misiniz?

0|0
17|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Galatasarayla kimseyi aldatmam. Bence sen de GS'li ol vakit erkenken. Yok olmam diyosan geç kaldım diyosan ki kalmadın :) ileride olursa eğer çocukların bari doğru yolu bulmalarına yardımcı ki çocuklar ızdırap çekmesin :))) :)))

2|1
    1|0
  • valla 90dakika izleyip bilemedin biraz da yorum izlese/yapsa falan sorun değil, azıcık da kendine zaman ayırsın derim, zorla da maç izlemem. Ama 7/24 maçla yatıp kalkıyorsa koşarak uzaklaşırım.. o ne ya öyle.. sevmem maç muç

o futboldan soğumaz, ya sen de sevmeye çalış, ya da bırak ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • maç izleyen hatun candır..

1|1
    0|0
  • kafama terliği yersem bende ona yastık atarım evde tatlı bi savaş çıkar :)

1|0
    0|0
  • onunla oturur maç izlerim.

1|0
    0|0
  • sevgi her şeyden önce geleceği için tabii ki de eş derim.

0|0
    0|0
  • İlk önce eşim sonra futbol olmadı tekrarına bakarım o.O

0|1
    0|0
  • futbol nerdeyse hic izlemiyorum... hele o herkesin her konuda uzman oldugu futbol yorum programlarını sabahlara kadar izlemenin mantıgı nedir anlamıyorum dogrusu

0|0
    0|0
  • şu eş ve futbol muhabbetini unutsan artık. sorabileceğin daha mantıklı soruların olmalı. erkeğin futbol konuşanı çekilmez diyorlardı, kadının ki hiç hiç çekilmiyormuş.

0|0
    0|0
  • Hiç bir kadın eşini futboldan soğutmayı başaramaz. Maç saatlerinde futbol diğer saatlerde eşim. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Milli maç olmadığı sürece izlemem maç. Hatta ligi filan da takip etmem. Oturup Fatmagül izleriz beraber :)

Ama PES oynamayı severim. Hele sevdiğim de benimle beraber oynarsa değme keyfime :))

0|0
    0|0
  • alayına isyan inadına ultraslan:D şimdilik cevabım maç :)

0|0
    0|0
  • allah senin eşine sabır versin.2 sorunu gördüm maşallah federasyon başkanı gibi kızsın

1|1
    0|0
  • eşimin başka takım tutma ihtimali olmaz galiba

Milyon Dolarlık Takı Taksan , Bir Kilo Makyajı Sürsen Ne Fayda..? Beşiktaş Atkın Yoksa Boynunda ; Dönüpte Bakmam Kızım Sana ;)

0|0
    0|0
  • Ben de her aksam disari cikardim. Artik kendisi dusunsun.

0|0
    0|0
  • ne tuhaf ve saçma bir kıyaslama olmuş,futbol ne la,onun yanında.

0|0
    0|0
  • Daha kolayını söyleyeyim benim gibi futbol sevmeyen birini bulup bu dertten kökten kurtulurlar :)

0|0
    0|0
  • ne kadar hastasıyım sporun futbolun ama eşim önce gelir...

0|0
    0|0
  • Onunla maç izlerim : ))))

0|0
    0|0
  • eşim tabikide.futbol sevmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• arada bende onunla izlerdim çokta karışmazdım sonuçta onun hoşuna giden bir şey.o kadar eğlenmeye onunda hakkı var

1|0
    0|0
  • futbol severim zaten birlikte izleriz ama abartmamak koşuluyla :)

1|0
    0|0
  • birlikte otururur izlerim stada giderim peste oynarım kocacım mutlu olsun yeter ki :)

2|0
    0|0
  • Bende izlerim artık fanatik olurum sayesinde.

1|0
    0|0
  • Bir play station bide maçlar.cips falanda olucak ama.o heyecan adrenalin müthiş duygular.sevmeyenler de 90 dk katlanabilirler.paylaşınca daha güzel oluyor o 90 dakika.

1|0
    0|0
  • Onun zevkleri benim zevklerim olabilir.Yeni şeyleri çok severim.Onunla maçlara kesinlikle giderim.

0|0
    0|0
  • Benim eniştem hep öyle, ablama gına geldi artık.Ben izin vermem gerekirse tüm spor kanallarını silerim deli damarıma basmasın benim.

1|0
    0|0
  • Bende izlemeyi sevdiyim icin oyle bir sorun yasamam, oturup beraber izleriz kocacimla :D

1|1
    0|0
  • Allaha sukur bende ole bir sorun yok,

Ben fanatik gsli, oda fanatik Galatasarayli olsa .. vayy vayy vayy tadina doyum olmaz :)

1|1
    0|0
  • futbolu severım başlı başına kendım bu yuzden ısterse gun boyu otursun ızlesın sorun degıl

1|0
    0|0
  • Onunla birlikte izlerim sonuçta onun sevdiği birşeyse soğutmaya çalışmak gibi bir niyetim olmaz.

1|0
    0|0
  • izlerdim tabi =))

1|0
    0|0
  • bende hiç sevmem maçı.

bence 2 tv alın.ayrı odalarda bakın keyfinize.

0|0
    0|0
  • maçtan nefret etmiyorum seviyorum aksine ama yine de izlerdim...

0|0
    0|0
  • Bende onunla maç izlerim ama çokda abartmasin yani. Tuttugu takimin maçlarini izlemesi yeterli.

0|0
    0|0
  • ben uyarıyorum evde kavga gürültü oluyor

cok zaman alan manasız birşey, vaktini evine ayırması lazım

gerekirse kapının onune konacagını hissettiricem

fenerbahceli ve bu kuluple alakasını kesmeye yeminliyim

0|0
    0|0
  • eşim tabi be:P

0|1
    0|0
Yükleniyor...