Tipiniz kötü olsaydı alay konusu olsaydınız yaşar mıydınız ?

Moraliniz nasıl olurdu ? İdeallerinizden vazgeçer miydiniz ?

Yaşama sevinci ve şevkiniz yok olur muydu ?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• evet yasardım tabik

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İnsan herşeyi sindiriyor zamanla. Büyük konuşmaya lüzum yok...

0|1
    0|0
  • Kime göre tipin kötü, önce kendinle barışmalısın sonrada o tipinin kötü olduğunu düşünenlere*i çekmelisin. Öyle olduğunda dibinden ayrılmicaklar zaten :)

0|2
    0|0
  • Hayatta tipten daha önemli şeyler var hem düşün o dalga geçenlerde tip var sende beyin :)

0|1
    0|0
  • kimsenin o denli çirkin olabilecegine inanmıyorum nedense

0|0
    0|2
  • Bu dalga geçilme işini anlamıyorum, neyle dalga geçiyorsun. Görünüşünü kişi seçmez ki.

0|1
    0|0
  • Hayat yaşamaya değmese de birilerine , bir şeylere direnmeye değer .

0|1
    0|0
  • hayırrr.her insanın kötü olduğu bir nokta vardır.hiç takmam aksine bende dalga geçerim :)

0|0
    0|1
    • ama sen güzel olduğun için o duyguyu yaşamadığın için böyle oturduğun yerden ahkam kesebiliyorsun :)

• hayır kişilik meselesi özgüvvenin kırılmasın kimseyi takma .zeka en önemlisi

• ya benim bir arkadaş öyleydi okulu bıraktı çok üzüldüm.

ben bırakmazdım sonuçta ilrede ben yaşıycam o hayatı onlar için vazgeçmezdim herşey gelir geçer. allah kimseye taşıyamıyacağı yük vermezmiş.

0|1
    0|0
    • senin tipin kötü olmadığı için böyle söylüyorsun buna benzeseydin napardın ki ben benzemiyorum bence ama 4-5 kişi benzetti 1.5 sene önce ve hala kendime gelemedim o günden beri , hep ölmek istedim . link

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendine güveni sarsılıyor insanın. Daha sonraları ise kimseyi takmamaya başlıyorsun.

" İç güzellik önemli tabii " diyorlar ya hani. Heh işte onu görmeye başlıyorsun. İlişki kurmakta zorlanıyorsun falan...

0|1
    0|0
  • olursa hoşuma olmazsa boşuma

0|1
    0|0
  • Tarzımı falan değiştiririm saç stilimi vücudumu düzeltirim spor yaparak,burnum yamuksa ameliyat olurum,dişim yamuksa tel taktırırım yani bir şeyler yaparım.Neyse çirkin değilim :/

0|0
    0|1
  • hiçbirşeyi takmazdımm ne takıcam yaa kimene ;)

0|1
    0|0
  • dünyada her insan yakışıklı veya güzelmi ?

0|0
    0|0
  • Aydemir Akbaşın o boyla o tiple bir döneme damga vurduğu bir ülkede bence böyle şeyleri fazla kafaya takmayın = )

0|0
    0|0
  • benim tip 50 kere kaymış öyle böyle değil

ama önemli olan dalga geçirmemek :((

cayırt

0|0
    0|0
  • yaralarımı deştin

0|1
    0|0
Yükleniyor...