Fatih Terim e Sahip çıkarmısınız?

Gs taraftarı sizce fatih terime sahip çıkarmı?bence biraz zor

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim e neden sahip çıkacağız?Geçen sene demeğini bırakmadığı ve her maç sonu istifaya davet ettiği Demirören le işbirliği yapıp ve hergün o nun evine yemeğe gittiği içinmi?Yoksa Başbakanın bir sözüyle Galatasaray ı geri plana attığı içinmi?Geçen sene TFF Fatih Terim e 9 maç ceza verdiği zaman binlerce GS Taraftarı sokağa dökülüp Terim e sahip çıktı peki Fatih Terim ne yaptı?Basın toplantısında bize kendisine ceza veren Demirören i savundu..Ünal Aysal ında hatları olmuş olabilir ama Terim in bu yaptığı beni gocundurdu

Fatih Terim İmparatorsa Galatasaray İmparatorluktur

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cidden acayip konuşuldu bu konu ben hataları olsa da sahip çıkıyorum çünkü biliyorum ki Fatih Terim'in dili yanacak ve Galatasaray'a geri dönecektir

İmpator Fatih Terim diyorum,o bizi de Galatasaray'ı da bırakmadı ama o tüpçülerin eline düştü ya..

Ah be Fatih Hoca bu bize yine de yapılmamalıydı..

0|0
    0|0
  • ne o be dedeye sahip çıkalım gibi fatih terime sahip çıkalım adam sahipsizmi :))

1|1
    0|0
  • biz artık mançiniye sahip çıkarız mançiniyi yedirtmeyiz :))))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Biz Fatih Terim'e zaten hiç sırtımızı dönmedik.Senin sahip çıkma dediğin Mancini'ye tekmeyi basıp yerine Terim'i getirmekse o iş olmaz işte.Galatasaray Türkiye'de tek gerçek profesyonel kulüptür öyle amatörlüklerin lüzumu yok.

1|0
    0|0
  • cıkmalıyız

0|0
    0|0
  • Zaten çıkıyolar daha nasıl bir sahiplenme olcak.

0|0
    0|0
  • imparatorcuyuz her daim

0|0
    0|0
  • cikaruz emmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...