Kalın kaş modası ne zaman geçecek?

Dikkat ettiyseniz geçecek diye sordum çünkü bana bir bulaşıcı hastalıkmış gibi geliyor. Bir erkek olarak kalın kaşlı (bıyık gibi) kaşlı kadınlar (kızlar) bana çok itici geliyor. Hiçte sevmiyorum. Bütün erkeklerin de benim gibi düşündüğünü umuyorum. Evet bu moda ne zaman bitecek? Neden böyle bir moda çıktı? Siz kendinize o kaşları yakıştırıyor musunuz? Lütfen bizi aydınlatın. Teşekkürler.

0|0
70

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• ince kaş kötü duruyor incecik ne öyle kaş yok gibi çok kalında değil ama normalden biraz daha kaşlar daha iyi duruyor hep böyle düşünyrdum moda olmadanda önce

0|0
    0|0
    • Evet ince kaş meselesine de katılıyorum. Bence o bıyık kaşlı arkadaşlar kaşlarını ortadan ikiye kesip yarısını ince kaşlı kadına (kıza) versin.

• :D O haddini bilmezlere haddini bildir. Kadınlara (kızlara) nasıl davranacaklarını öğrensinler :)

• bundan sonra öyle olacak o zaman :D

• Şahsen kalın kaşlarım olsun isterdim.

0|0
    0|1
  • Yakışana yakışıyor da kimisi de cidden itici :)

0|0
    0|0
    • Hep sizin yüzünüzden oluyor. Arkadaşınız kaş bırakıyor sizlere soruyor. "Nasıl olmuş?" diye sizde kırılmasın gücenmesin diye "ayy çok güzel olmuş" diyorsunuz. O da buna inanıyor. :)

• Kadınlarda en güzel bıyık olmayan bıyıktır. Cem Yılmaz'ın Yahşi Batı'da Demet Evgar'la olan diyaloğu gibi bir diyalog yaşamak istemiyorum. Bıyıkların güzelmiş. Seninki de. gibi :)

• Bu yazıyı dün okudum gıttım bugun kaşlarımı aldırttırdım :D çok mantıklı geldı ya

0|1
    1|0
  • bence şincecik kaşlardansa abartı olmayan kalın kaşlar daha güzel

0|0
    0|1
  • keşke kaşlarım kalın olsa :/

0|0
    0|1
    • biraz kaş verebilirim

• Haklısın ama kaşları çok olan kızlar kaşlarına şekil verince yüzleri çok güzel oluyor :(

• Boş ver canım sonuçta bahsettiğimiz şey bir kıl. Zaten kılda keramet olsaydı...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...