Kendinizi tanıtır mısınız ?

en belirgin özellikleriniz ? 3tane hobi ve fobiniz ? Başkaları sizi tanıtmak istese sizin hakkınızda kısa öz ne der 5tane ? Burcunuz ? Kan grubunuz ? Hiç geçmeyen bir hastalığınız ? Insanlara bakış açınız ? Iyi birisi mi kötü birisi mi olduğunuzu düşünüyorsunuz ?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• 3 tane hobi; şiir, müzik, yakın tarih

3 tane fobi; yalan söylenmesi ve benim bunu anlamam, kavgada dayak veya küfür yiyipte karşılığını verememek(daha doğrusu kavgadan hatta küslükten çok korkarım), giriştiğim bir işi başaramamak, değer verdiğim insanları kaybetmekten korkarım...(hoş hepsini kaybettim gerçi)

ikizler burcuyum arkadaşım, Arh+ de kan gurubum, hiç geçmeyen bir hastalığım olmadı çok şükür tabi çok düşünmeyi ve hayalperestliği hastalıktan saymazsak...

insanlara bakış açım; eskiden çok ama çok pozivitist bir bakış açısına sahiptim... yani dost bildiğimi bırakmaz, yeni tanıştığım bir insanla çabuk kaynaşır ve herkesin huyuna suyuna giden biriydim... ama hayat bana şunu öğretti; o yol huyuna suyuna giden değil, ezik bir yalnızlığa giden yol imiş...

ben; kendine karşı sorumluluklarını tam olarak yerine getiremeyen, kendine başkalarından daha az değer veren, kendine kötü başkalarına iyi biriyim...

kendi kendimin üvey evladıyımda diyebilirim... şu içimde ki yabancıyı hiç sevemedim...

(bu kadar özel bilgimi paylaştım, gizli olması lazım sonuçta...)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• En belirgin özelliğimi: Saçlarım dökülüyor :D

Hobiler: İnternet, Seyahat, sinema

Fobiler: İkiyüzlülük, Tayyipçilik, Vefasızlık

Benim hakkımda ne derler; Dürüst, Zeki, Yetenekli, Güvenilir, Egoist

Burcum: Aslan

Kan Gurubum: A RH +

Hiç geçmeyen bir hastalığım: Hayalperestliğim

İnsanlara bakış açım: Anaları bazılarını doğurmamış, resmen sıçmış

İyi biri olduğumu düşünüyorum...

2|0
    0|0
  • Konuşmayacağım avukatımı istiyorum ...

0|0
    0|0
  • en belirgin özelliğim:uzun boylu oluşum direk göze çarpar :)

hobim:Beşiktaş,bu aralar fitness ve film izlemek

fobim:istanbul büyükşehir belediyespor,yükseklik,uzun yolculuklar

kısaca ben:saygılı,duygusal,anlayışlı,çok konuşan,uzun boylu

burcum:yengeç

kan gurubum:a rh -

hiç geçmeyen hastalık: tırnak yemek

insanlara bakış açım:yaratılanı severim yaratandan ötürü :)

fazlasıyla iyi niyetli olduğumu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Vurdumduymaz. Gez eğlen çoş gezememek eğlenememek çoşamamak. Iyi biridir kafa dengidir . Yay 0+ agiz içi yara aft off off . Her zaman degisir. Iyi birisi keşke kötü olsam ama vicdan azabi

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayım sevgilim yok futbol benim için herşeydir futbolsuz yaşam yok benim için ama sakatlık yaşadım futbol hayatım kulup hayatım bitti ama devam ediyorum herşeye rağmen neyse gezmeyi spor yapmayı eğlenmeyii hoşuma giden herşeyi severim müzik dinlerim anlayışlı ve pozitif birisiyimm ;))

0|0
    0|0
  • en belirgin özelliğim: hazır cevaplılık

futbol, bilgisayar, şiir hobi

yakınlarımı kaybetmek, .. başka fobi yokmuş ya la

başkaları hazır cevap,esprili,çok konuşan, halden anlayan,inatçı der

inatçı dedik ya Koç burcu tabi ki

B+

mide ve boyunda problemler var hafiften

değil mi ki aynı Allah'ın kuluyuz değil mi ki aynı Adem'den geldik kardeşiz ki biz o zaman

Bir çok kötülüğü de içinde barındıran iyi bir insanım. En azından iyi niyetliyim

0|0
    0|0
  • hayırdır evlenecekmiyiz :)))

Koc burcu

0 (rh) +

0|0
    0|0
  • Aralarından bır taneye cevap verecegım brh(+)kan grubud

0|0
    0|0

• 0|0
    0|0
  • benmi fiziklsel olarak 1.86 boy 86 kilo kafası büyük sarkan sexi bir göbeği olan meymenetsiz + tipsiz biriyim

karekter olarak namıslı temiz aile cocuyum elime karı kız eli deymedi o derece asdaghsd <3

0|0
    0|0
  • asabiyim sinirliyim kendimi severim kötülük yaparım pisliğin önde gideniyim ve ciddiyim

0|0
    0|0
  • çok hayalperestim çooookkk

0|0
    0|0
  • en belirgin özelliğim: hergün duş alırım

0|0
    0|0
  • Aslan

O rh +

Yok

Karşıdan

Pas

0|0
    0|0
  • kışın külotlu çorap giyen birisi olarak tanıtmaya başlarım kendimi :)

0|0
    0|0
  • Türkiye İstatistik Kurumundan mı geldiniz :D

0|0
    0|0
  • hayırdır :) ?

0|0
    0|0
  • ava gitmek,yüzmek ve koşmayı seviyorum,1.80 boyunda,kumral ,çekik kahverengi gözlü,seyrek sakal ve az kıllı bir yapım var.ikizler burcuyum,B kan grubu,Türkiyedeki insanlara bakış açıp bunların alayını sikip atacaksın(illa cinsellik anlamanda değil) burda iyi insanları adamdan saymıyorlar.ben iyiye iyi kötüye kötüyüm

0|0
    0|0
  • ızbandut gıbı kaslı uzun ok atmak ata bınmek dalmak( tuple) tanımak ısteyen gelır tanır a rh (+) basak yok allaha sukur ıyıyımdır ya

0|0
    0|0
  • kişilik testimi yapıyoruz

0|0
    0|0
  • Sevimli,cana yakın,aşırı duygusal biriyim..Burcum aslan kan grubun arh +

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tanıtan tanıyor hiç gerek yok :)

0|0
    1|0
  • Kendimden emin ve dik yürümem :) Müzik dinlemek,kitap okumak,sahilde yürümek.Fobim yok.Aslan burcum.0 rh +.Çok merhametliyim çokkk

0|0
    0|0
  • hobi: Eglennek ogrenmek spor

0|0
    0|0
  • hayir.

0|0
    0|0
  • Neden ki?

1|0
    0|0
  • Tabiki.

Stockholm'de yaşıyorum, yaşım 24. Aralık'ta evleniyorum. Boyum 170, kilom 59.

Bi' oğlum var, çalışıyorum.

0|0
    0|0
    • Sanırım bir tek "Tabiki" lafın yanlış.

Gerisi çok doğru gibi duruyor..

• Küfürlerini özlemem bile seni tamamiyle özlemem için başlı başına bir sebep

Eheuhe.

Şaka tabisi.

O nasıl laf şimdi gün ışığım? Özlenilecek o kadar çok şeyin var ki.. Farkında değilsin.

• Ah..

En nefret ettiğim şey. :)

Mesajların kapalı. Mesaj atamıyorum sana. Arkadaşlık isteği göndereyim dedim, o da kapalı.

Buradan yazayım istersen, benim icin sorun olmaz.

• Ne gerek var herkese tanıtmaya ki :)

0|0
    0|0
  • bekarim yasim 25 kitap okumak muzik dinlemek hobimdir.iyi sevisir.iyi terkederim.

0|0
    0|1
Yükleniyor...