Bence çok konuşan kadınlar olur ya hiç hoşlanmam az konuşucak çene ne kadar az konuşursa huzurda artar dimi?

En iyi huzur çenenin susması susmak gibi sukünet gibisi var mı,desenki çok konuşuyor çenesiyle kazanıyor eyvallah sipikerdir ama dır dır dır aldığı ayakkabıyı bir saat anlatan kız tipleri ıııyy...

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• o değil de erkeklerin sorularını kimse ziklemiyor la. Şu sorduğun soruyu bir kız sorsaydı 30 civarı cevap almıştı şimdiye kadar

0|0
    0|0
    • negatif ayrımcılık mı pozitif abazalık mıdır bilmem ama durum bu maalesef. teşekkürler bu arada

Kızlar Ne Diyor 1

• valla yaa bende gıcık olurum o tip kızlara. allah sabır versin çevresindekilere.. eşine ailesinee:)))

0|0
    0|0
    • Ne güzel insansın sen sağol ya,keşke senin gibi bir arkadaşım olsaydı ne kadar düzgün güzel konuştun etkilenmedim değil yok işte ne diyim arkadaşım senin olmanı isterdim.

• Ya aslında böyle demeyede çekiniyorum nasıl derim ki eğer iznin olursa beni arkadaşın olarak eklermisin çünkü ben ara ara moralim bozuk olduğunda olsun sorup konuşmak istiyorum yok dersende başımı öne eğer senin canın sağolsun arkadaşım ne dersen o..

• Kendine iyi bak her zaman..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...